Life@Kaspersky Lab

   

Kaspersky Lab'i neden seçmelisiniz?

Yakın zaman önce hedefimiz sadece sıradan kullanıcılara güvenli internet sağlamaktı. Ancak şu anda durum değişti: Dijital dünya daha büyük ve daha karmaşık hale geldi. Dijital dünyada her gün sonsuz sayıda yeni tehdit ortaya çıkmakta ve bu tehditler giderek gelişmiş hale gelmektedir. Bu durum sadece sıkılmış gençlerin postanızı okumak istemesi anlamına gelmiyor: Günümüzün siber suçluları işletmeleri rayından çıkarma veya bir kişinin yaşamını mahvetme imkanına sahip.

Bu nedenle Kaspersky Lab'de her gün dijital dünyanın savunma hattını koruyarak kaosa dönüşmediğinden emin oluyoruz. Sadece virüslerle savaşmıyoruz, aynı zamanda organize suçlu ekipleriyle de savaşıyoruz. Kimsenin hemen yanlarında her gün çevrimiçi ortamda ciddi savaşlar verildiğiyle ilgili hiçbir fikri yok. İnsanların bu savaşların farkında olmaması işimizin ne kadar başarılı olduğunun en iyi göstergesidir. Bizimle yan yana mücadele eden herkes arkadaşımız, müttefikimiz ve kardeşimizdir. Biz bu insanları büyüklükleriyle böbürlenmeye gerek duymayan gerçek muhafızlar olarak tanımlıyoruz.

İşimiz özel ajanların işine benzer ve tüm dünyada yılın 365 günü, günde 24 saat görevdeyiz. Her birimizin hata tespit etmekten kullanıcı arayüzü tasarlamaya kadar kendi yeteneklerimiz var ancak birlikte tek kuvvet oluşturuyoruz. Moskova'da bulunan yenilik geliştirme yönetim merkezimizle küresel bir şirketiz. Dijital dünyayı savunma ve herkes için güvenli hale getirme amacına hizmet ediyoruz.

   

Eğitim ve Geliştirme

Kaspersky lab eğİti̇m ve geli̇şti̇rme görevi̇: çalişanlar İçİn tüm alanlari di̇kkate alan yeni̇li̇kçİ eki̇p eğİti̇mi̇, İleri̇ci̇ zi̇hi̇nsel modeller ve si̇stemlerle geleceğİn si̇ber güvenli̇ğİ vi̇zyonunu uygulamalarini sağlayan eğİti̇m ve geli̇şti̇rme ortamini geli̇şti̇rmek

"Kaspersky Lab'in itici gücü, siber tehditleri araştıran ve önde gelen güvenlik teknolojileri oluşturan birinci sınıf profesyonellerdir. Bilgi ve uzmanlık, önemli Lab Formula değerleri arasında yer aldığından bu değerleri paylaşmak ve geliştirmek için küresel eğitim ortamı oluşturuyoruz. "

Çalışan ve yöneticisi sürekli diyalog ve geri bildirim toplantılarıyla geliştirme hedeflerini belirler. Bundan sonra Küresel L&D ekibi, çalışanın sürdürülebilir ve başarılı performans için gerekli olan becerilerini ve bilgisini geliştirmek için bir dizi araç ve seçenekle bir geliştirme yöntemi oluşturarak sürece dahil olur.

Küresel Eğitim ve Geliştirme sistemi beş önemli bloktan oluşur:

  • Kolay Beceriler – EcoSet ve Özelleştirilmiş programlar
  • Zor Beceriler – Harici teknik dersler
  • Dil Eğitimi – Yüz yüze/Hibrit/Çevrimiçi programlar
  • Eğitim Ortamı Girişimleri – Eggucation, Herkes Her Şeyi Öğretir, Kariyer Gecesi vb.
  • Yetenek Yönetimi – Aday gösterildiğinde kullanılabilen Geliştirme Merkezleri

Ayrıca Kaspersky Lab'de kendini geliştirme girişimleri de geleneksel olarak takdir edilir ve Şirket çalışanın tüm gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış tüm araçları sunar. Elbette ki çalışan ve iş başı eğitimi tüm geliştirme sisteminin merkezini teşkil eder. Aristo'nun söylediği gibi, ""Yapmadan önce öğrenmemiz gereken şeyleri yaparken öğreniriz.""