Çalışma alanlarımız

 

   

Araştırma ve Geliştirme

Kaspersky Lab olarak insanların dünyalarındaki en önemli şeyleri korumaya yardımcı oluyoruz. AR-GE, şirketimizin merkezinde yer almaktadır; tüm ürünlerimiz ve hizmetlerimiz burada geliştirilir ve iyileştirilir. Antivirüs yazılımının ötesine geçerek küresel bilgi güvenliği pazarında tanınan bir lider olmak için çabalıyoruz. AR-GE bu konuda önemli rol oynamaktadır.

Dünyanın siber tehdit ortamını anlıyoruz ve uzmanlarımız tüm kötü amaçlı program formlarının algılanması ve etkisiz hale getirilmesi konusunda yoğun bilgi ve deneyime sahiptir. BT tehditleriyle mücadeleyle geçen yıllarda kazandığımız uzmanlık zenginliği en değerli varlığımızdır. Uzmanlık, doğal merak ve en iyi olmaya olan arzumuz bizi diğerlerinden ayırıyor. Her yıl yenilikçi ürünler geliştirip piyasaya sunarak internetteki çocuklardan önemli altyapılara kadar herkesi koruyoruz.

AR-GE; yeniliklerin doğduğu, her geçen gün yeni zorlukların sizi beklediği ve dünyayı siber tehditlerden koruduğunuz asil görevde tam potansiyelinizi ortaya çıkarabildiğiniz yerdir.

   

Geleceğin Teknolojileri

Bu departman, gelecek nesil BT güvenlik ürünlerini oluşturur ve geliştirir. Bunlardan biri sektörel siber güvenlik çözümüdür. Bu çözüm, çeşitli tescilli sistemleri içeren karmaşık ortamları korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Son derece etkilidir ve gereksinim duyduğunuz güvenlik teknolojileri ve hizmetlerimizin profesyonel tasarım yapılandırmasını içerir. İnsandan süreçlere ve teknolojilere kadar kapsamlı sektörel siber güvenlik (eğitimler, hizmetler, teknolojiler) sağlamak için çalışıyoruz.

   

Ana Faaliyet Bölümleri

Stratejik Pazarlama, Kurumsal İşletme, Tüketici Faaliyetleri, Küçük ve Çok Küçük İşletmeler, Bölgesel Satış, İş Kalite Kontrolü, Küresel Teknik Destek ve Satış Operasyonları; dünya çapında çok kapsamlı satış ve pazarlama faaliyetlerinden sorumludur.

   

Şirket İletişimi ve CEO Ofisi

"Şirket iletişimi, dahili ve harici iletişimin yönetilmesini içerir, şirketin misyonunu hissedarlara ve basına açıklar, vizyon ve değerlerini birleştirir. Departman genel kamu ve çalışanlara iletilecek mesajları ve hikayeleri geliştirir ve şirketin en son iletişim teknolojisinde yer almasını sağlayacak yeni girişimleri önerir. CEO ofisi, şirket ve CEO işbirliği ile devlet seviyesinde etkinlikler, programlar ve projelere katılımın koordine edilmesi ve sözleşmeler ve stratejik ortaklıklar yapılması dahil olmak üzere ulusal ve uluslararası devlet kurumlarıyla iletişimi yöneterek şirketin dünya çapında ortak politika ajandasını koordine eder. Aynı zamanda departman, Kaspersky Lab'in kurucusu, başkanı ve CEO'su Eugene Kaspersky'nin kişisel medya ve destek ofisini yönetir. "

   

BT ve Operasyonel Verimlilik

BT Departmanı, şirketin ürün geliştirme ve iş süreçlerinin otomasyonuyla ilgili tüm girişimlerini destekleyen şirket ana faaliyet alanının çok etkili bir iş ortağıdır. Şirket faaliyetlerini geliştirmeye yardımcı olan hizmet ve sistemleri geliştirir, BT ve AR-GE altyapısını oluşturur ve destekler. Karmaşık Ortamlarda Ekip Çalışmasına Odaklanan Sonuç Elde Etme gibi Lab Formula değerleri ve yüksek kalite ve güvenilirlik sağlama kararlılığı, özellikle günlük BT operasyonlarının ve günümüz kültürünün bir parçasıdır ve BT vizyonu başlatıldığından bu yana bu şekilde devam etmektedir.

Operasyonel Verimlilik, iş süreci analizi ve geliştirilmesinden sorumludur, şirketin proje portföyünü ve karar verme sürecine entegrasyonunu yönetir.

   

Finans ve Yönetim

Finans departmanı, sürdürülebilir şirket büyümesine odaklanarak tüm hissedarlar ve finans alanındaki karmaşık çözümler için işletme verileri sağlar. Departman tüm dünyada muhasebe ve raporlama, mali planlama, denetim ve analiz, satın alma, vergi, şartların sağlanması, maliye ve Ofis yönetimiyle uğraşır.

   

Yasal Koruma

Yasal Koruma, işletmeye tüm yasal ve güvenlikle ilgili sorunlarda (kurumlar yasası, fikri mülkiyet, sözleşme hukuku, fiziksel güvenlik, bilgi güvenliği vb.) destek sağlar.

   

İnsan Kaynakları

Çalışanlarımız KL Formula'nın merkezinde yer alır. Önemli değerlerimizden biridir ve Kaspersky Lab için büyük önem taşır. İnsan Kaynakları ekipleri, her gün en yetenekli insanları işe almak, gelişmeleri ve yükselmelerine yardımcı olmak, bu kişilere akıllı hizmetler ve mükemmel faydalar sağlamak için ellerinden gelenin en iyisini yapar. Ekibimizi büyütmeye ve çok daha profesyonel olmaya yardımcı olmak için buradayız. AR-GE ve işletme ekiplerimizin iş ortağıyız ve kariyer yaşamında sonraki adım için Kaspersky Lab'i seçen herkes için buradayız.