Kariyer ve Profesyonel Gelişim

Kaspersky, çalışanlarına en iyi uluslararası BT Güvenlik şirketinde profesyonel gelişim ve kariyerinde yükselme fırsatları sunar. Bizim için kariyer, bireyin kendisine seçtiği yoldur. Yöneticilerin yanı sıra profesyonellerin de kariyerlerine değer veriyor ve saygı duyuyoruz ve tüm ekip üyelerimizi ister yönetim pozisyonu ister sabit profesyonel büyüme çabasında olsunlar desteklemeye hazırız.

Hangi kariyer yolunu seçerseniz seçin, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olmak için gerekli her şeyi size sunabiliriz. Eğitim programlarımız, kişisel ilerlemeye yardımcı olan özel bir ortam oluşturmak üzere çalışanlarımız için geliştirilmiştir. Çalışanlarımıza kullanımlarına sunulan bir gelişim araç kiti sağlıyoruz

“Dünyayı korumak için buradayız. Ev bilgisayarı kullanıcıları ve küçük şirketlerden büyük şirketler ve devletlere kadar herkesin izinsiz giriş veya diğer güvenlik korkuları olmadan teknolojiden en iyi şekilde faydalanmaları gerektiğine inanıyoruz”
— Eugene Kaspersky, Kaspersky Başkanı ve CEO'su

Kaspersky – Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Kaspersky, dünyanın en büyük uç nokta koruma çözümleri tedarikçisi özel şirketidir, en iyi dört uç nokta güvenliği tedarikçisinden biri ve ev ve iş kullanıcıları için yenilikçi güvenlik yazılımı tedarikçisidir.