Performans önemlidir

Motorsport ile siber güvenlik arasında tahmin ettiğinizden çok daha fazla ortak nokta bulunur.

Formula One™'ın yüksek oktan dünyasında performans her şeydir. Scuderia Ferrari bunun ne anlama geldiğini çok iyi biliyor.

Benzer şekilde, tüketiciler ve şirketler güvenebilecekleri bir BT güvenliğine ihtiyaç duyar… Performans, en son siber tehditler karşısında güvende mi, yoksa kurban mı olacağınızı belirleyecek unsurdur.

Performans önemlidir

Neden Scuderia Ferrari?

Formula One™'ın köklü tarihindeki en eski ve en başarılı ekip olan Scuderia Ferrari, performansı ve tutkusuyla saygın bir konuma gelmiştir.

2010'da Kaspersky Lab, Scuderia Ferrari ile bir sponsorluk anlaşması yaptı ve kısa bir süre önce bu anlaşmanın süresini uzattı. Otomobillere, sürücülerin tulumlarıyla kasklarına ve pit ekibinin üniformalarına yakından bakarsanız Kaspersky Lab markasını görürsünüz.

Neden Scuderia Ferrari?

Neden Kaspersky Lab?

Kötü amaçlı yazılım saldırı ve siber tehdit hacminin ve gelişmişlik düzeyinin sürekli olarak artması nedeniyle işletmeler güçlü bir güvenlik çözümüne ihtiyaç duyuyor.

2013'te, Kaspersky Lab güvenlik çözümlerinin Ferrari'nin BT sistemlerini, efsane haline gelmiş Maranello üretim tesisinden pistteki yarış otomobillerine kadar her aşamada korumaya yardım edeceğine dair bir anlaşma imzaladık.

Bu kısa videoda güvenlik çözümlerimizin Ferrari'yi korumaya nasıl yardım ettiğini görebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayarak özel "Kaspersky Lab ve Scuderia Ferrari" sayfasını ziyaret edin.

İŞ ORTAKLIĞIMIZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Bu video, 2017'te Scuderia Ferrari'nin iş birliğiyle Kaspersky Lab tarafından hazırlanmıştır.

Biz de yarıştayız

Başarılı iki yılın ardından bugün hızımızı birkaç kademe yükseltiyor ve 2017 Blancpain GT Endurance Series PRO sınıfında yeni yarış kampanyamızı başlatıyoruz.

Giancarlo Fisichella, Marco Cioci ve James Calado gibi dünyaca tanınmış profesyonel yarışçıların, sezon boyunca Ferrari 488 GT3'ümüzün direksiyonunda olması gurur verici. Ekibimizin ilk üçe girmesine yardımcı olmak için çok çalışıyoruz. İlerlemelerini buradan takip edebilirsiniz.

Biz de yarıştayız

Gelecek için hazırlanıyoruz

2013'ten bu yana, Ferrari Driver Academy'nin yükselen yıldızlarından biri olan Antonio Fuoco'yu proaktif bir şekilde destekliyoruz. 2017 sezonunda Antonio, GP2 serisini tamamlayacak.

Elbette işletmelerin ve ev kullanıcılarının, siber tehditlere karşı güvende olduğu bir gelecek yaratmaya yardımcı olmak konusunda kararlıyız ve zorlayıcı üretim ve yarış ortamlarında BT sistemlerini korumayı başarmamız, tüm Kaspersky Lab müşterilerini korumamıza yardım edebilecek yenilikçi teknolojiler geliştirmemizi sağlıyor.

Gelecek için hazırlanıyoruz

DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN

Kaspersky Motorsport hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen buraya tıklayın.

Kaspersky Motorsport'u ziyaret edin