Ana içeriğe atlayın

Yönetim Ekibi

İlkem Özar

Genel Müdür, Türkiye, Kaspersky

İlkem Özar

Genel Müdür, Türkiye, Kaspersky

İlkem Özar, BT ve siber güvenlik alanlarında sektörde global ölçekte köklü bir deneyime sahiptir. Unilever, Microsoft, CA Technologies ve Intel Security (McAfee) gibi birçok küresel endüstri lideri şirkette çalışmış olan Özar, kamu ve özel sektörde üst düzey ve stratejik pozisyonlarda görev alarak kayda değer başarılar sergiledi.

İlkem Özar’ın Kaspersky'deki hedefleri arasında müşteri memnuniyetine odaklanmak, kurumsal sektörde büyümeyi teşvik etmek, şirketin sektördeki etkisini daha da artırmak, daha fazla iş ortağı edinmek ve B2B portföyü genelinde daha fazla müşteriye ulaşmak yer alıyor.

Samer Malak

Kaspersky Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Kanal Başkanı

Samer Malak

Kaspersky Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Kanal Başkanı

Samer Malak, Kaspersky'nin Orta Doğu, Türkiye ve Afrika bölgesindeki kanal işini yönetiyor. Kaspersky'nin bölgedeki kanal operasyonlarını güçlendirmekten ve son kullanıcıların Siber Güvenlik stratejilerini yeni nesil çözümlerle yönetmelerine yardımcı olmak için kanal ortaklarıyla birlikte çalışmaktan sorumludur.

Samer, 18 yılı aşkın BT deneyimine sahiptir ve siber güvenlik, son kullanıcı bilişim ve bulut bilişimi kapsayan çeşitli kapasitelerde farklı pazar ekosistemlerinde çalışmıştır. Samer, Citrix, Symantec, McAfee ve Cisco için çalışma deneyimine sahip.

Emad Haffar

Kaspersky Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Satış Öncesi Başkanı

Emad Haffar

Kaspersky Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Satış Öncesi Başkanı

Emad, Kaspersky'nin bölgedeki kurumsal işini desteklemek ve büyütmek olan bir sistem mühendisleri ekibini yönetmek ve yönlendirmekten sorumludur. Orta Doğu, Türkiye ve Afrika'daki karmaşık çözümlerin planlama, tasarım ve danışmanlık faaliyetlerine doğrudan katılım ile büyük stratejik projeleri yönetmektedir.

Emad, 18 yılı aşkın BT deneyimine sahiptir ve 12 yılı aşkın süredir siber güvenlik alanında çalışıyor. Emad Liverpool Üniversitesi'nden Bilgi Sistemleri Yönetimi alanında yüksek lisans derecesine sahiptir.