Skip to main

Yönetim Ekibi

Amir Kanaan

Kaspersky Türkiye, Orta Doğu ve Afrika’dan Sorumlu Genel Müdürü

Amir Kanaan

Kaspersky Türkiye, Orta Doğu ve Afrika’dan Sorumlu Genel Müdürü

Amir Kanaan bu yeni görevinde, şirketin siber güvenlik bilincini ulusal düzeyde yayma vizyonunu stratejik olarak destekleyerek, Kaspersky’in bölgedeki liderliğini güçlendirmekten sorumlu olacak. Ayrıca, Kaspersky’in ödüllü iş ve tüketici odaklı ürünleriyle birlikte tehdit istihbarat servislerini de tanıtacak.

Amir, daha önce 2016’dan 2018’e kadar Kaspersky’ın Orta Doğu’dan Sorumlu Genel Müdürü olarak görev yaptığı süreçte, şirketin bölgedeki büyümesine önemli katkılar sundu ve sektörde pazar lideri olarak konumlandırılmasında hayati bir rol üstlendi.

BT sektöründe 7 yıldan fazla satış ve yönetim deneyimi olan Amir, daha önce Emirates Bilgisayar, Trend Micro ve Bluecoat gibi BT şirketlerinde satış departmanlarında çalıştı. Amir, Georgia Teknoloji Enstitüsü’nden (Georgia Institute of Technology Atlanta, Georgia, ABD) Elektrik Mühendisliği alanında Yüksek Lisans derecesine sahip.

Aman Manzoor

Kaspersky META Bölgesi Tüketici Satış Başkanı

Aman Manzoor

Kaspersky META Bölgesi Tüketici Satış Başkanı

Aman Manzoor, Orta Doğu, Türkiye ve Afrika'daki bireylere yönelik tüm Kaspersky çözümlerinin tanıtımından sorumlu META bölgesindeki Tüketici Satış Başkanıdır. Sektörde güçlü bir geçmişe sahip olan Aman, nitelikli bir personel ekibi ve iyi donanımlı ve çeşitli bir kanal ağı geliştirerek Kaspersky'nin lider tüketici çözümleri portföyünü genişletmek için istikrarlı bir platform oluşturmaya odaklanmıştır.

2012-2016'da Aman Manzoor, Kaspersky'de Orta Doğu'da Bölgesel Tüketici Satış Direktörü olarak görev yaptı. Aman, daha önce Kaspersky'nin Orta Doğu'daki Kanal Satış Müdürüydü ve burada bölge genelinde güçlü bir B2B ve B2C iş ortakları ağının işe alınmasına ve geliştirilmesine liderlik etti. Aman, 2009 yılında Kaspersky'ye katılmadan önce, önde gelen siber güvenlik şirketlerinde satış operasyonlarını ve stratejik hesapları yönetmekten sorumlu hem satıcı hem de kanal ekosisteminde çalıştı.

Samer Malak

Kaspersky Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Kanal Başkanı

Samer Malak

Kaspersky Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Kanal Başkanı

Samer Malak, Kaspersky'nin Orta Doğu, Türkiye ve Afrika bölgesindeki kanal işini yönetiyor. Kaspersky'nin bölgedeki kanal operasyonlarını güçlendirmekten ve son kullanıcıların Siber Güvenlik stratejilerini yeni nesil çözümlerle yönetmelerine yardımcı olmak için kanal ortaklarıyla birlikte çalışmaktan sorumludur.

Samer, 18 yılı aşkın BT deneyimine sahiptir ve siber güvenlik, son kullanıcı bilişim ve bulut bilişimi kapsayan çeşitli kapasitelerde farklı pazar ekosistemlerinde çalışmıştır. Samer, Citrix, Symantec, McAfee ve Cisco için çalışma deneyimine sahip.

Emad Haffar

Kaspersky Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Satış Öncesi Başkanı

Emad Haffar

Kaspersky Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Satış Öncesi Başkanı

Emad, Kaspersky'nin bölgedeki kurumsal işini desteklemek ve büyütmek olan bir sistem mühendisleri ekibini yönetmek ve yönlendirmekten sorumludur. Orta Doğu, Türkiye ve Afrika'daki karmaşık çözümlerin planlama, tasarım ve danışmanlık faaliyetlerine doğrudan katılım ile büyük stratejik projeleri yönetmektedir.

Emad, 18 yılı aşkın BT deneyimine sahiptir ve 12 yılı aşkın süredir siber güvenlik alanında çalışıyor. Emad Liverpool Üniversitesi'nden Bilgi Sistemleri Yönetimi alanında yüksek lisans derecesine sahiptir.