Endpoint Security

Azimli şirketler için

BIZE ULAŞIN

BT GÜVENLİĞİ: Günümüzde işletmeler için önemi nedir?

FİDYE YAZILIM DİRENCİ

Eşsiz Anti-Cryptor işlevselliği ve çoklu koruma katmanı, sunuculardaki ve masaüstü bilgisayarlardaki kurumsal verileri fidye yazılımına ve diğer şifreli kötü amaçlı yazılıma karşı korur.

Ransomware resistance

İŞ SÜREKLİLİĞİ

Önlem almak, çözüm bulmaktan daha kolaydır. Teknolojilerimiz, gerekli yamaları ve güncellemeleri otomatik olarak yüklemeden önce yama uygulanmamış uygulamaların veya işletim sistemlerinin neden olduğu güvenlik açıklarını bulmak için ağları tarar.

VERİ KORUMASI

Hırsızlık nedeniyle veya kazara oluşan veri kaybı, maliyetlere veya veri koruması düzenlemeleri ihlalinden yasal sorunlara sebep olabilir. Şifreleme, şirketi kötü amaçlı yazılım ve hatta cihaz kaybı/çalınması nedeniyle meydana gelen veri kaybına ilişkin risklerden korumanın en etkili yoludur.

MALİYETLERİ DÜŞÜRME

Zorlu ekonomik koşullarda düşürülecek ilk maliyetler, doğrudan işletme merkezi ile alakalı olmayan maliyetlerdir. Kurumsal ağ içerisindeki yazılım lisanslarını ve sürümlerini optimize etmek için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

MOBİLİTE

Çalışanlar halka açık veya güvenli olmayan WiFi üzerinden kurumsal ağa bağlandığında bu işlemi, şirket alt yapısını riske atmayacak şekilde güvenli yollarla yaptıklarından emin olmak istersiniz.

Kaspersky Endpoint Security for Business ADVANCED

Kaspersky Endpoint Security for Business ADVANCED ürününde tüm bu koruma özellikleri tek bir çözümde bir araya getirilirken başarıya ve gelişime odaklanan şirketlerin tüm ihtiyaçları karşılanır. Tüm teknolojiler; tam işlevsellik, üstün performans ve BT yönetici kaynaklarının verimli şekilde kullanılmasını garantileyen birleşik yönetim konsolu sunacak şekilde şirket içinde aynı koda dayalı olarak üretilir.

  • Fidye yazılımı direnci

  • İş sürekliliği

  • Veri koruması

  • Maliyet optimizasyonu

  • Mobil cihaz güvenliği

Temel Özellikler

FİDYE YAZILIM DİRENCİ

Fidye yazılımları, tek bir güvenlik uygulamasıyla üstesinden gelinemeyecek kadar karmaşık güvenlik tehditleridir. Kaspersky Lab ürünlerinde fidye yazılımlarına karşı koruma için çok katmanlı bir güvenlik yaklaşımı kullanılır.

Kaspersky Lab ürünleriyle korunan her cihazda fidye yazılımlarının şirketin altyapısına bulaşabileceği ya da şirket verilerini etkileyebileceği farklı yolların her birini kapsamlı şekilde engelleyen çeşitli koruma katmanları bulunur.

İŞ SÜREKLİLİĞİ

Hemen hemen tüm kritik operasyonları destekleyen BT altyapısıyla BT ile ilgili kesintilerden kaçınmak, iş sürekliliğinin sağlanması açısından son derece önemli bir unsurdur. Önlem almak, çözüm bulmaktan daha kolaydır. Gelişmiş teknolojilerimiz, gerekli yamaları ve güncellemeleri otomatik olarak yüklemeden önce yama uygulanmamış uygulamaların veya işletim sistemlerinin neden olduğu güvenlik açıklarını bulmak için ağları tarayabilir.

VERİ KORUMASI

Şifreleme, şirketi kötü amaçlı yazılım ve hatta cihaz kaybı/çalınması nedeniyle meydana gelen veri kaybına ilişkin risklerden korumanın en etkili yoludur. Veri şifrelemesi, dosyaları okunamaz bir biçime dönüştürür, böylece yetkisiz kullanıcılar bilgilere erişemez. Tüm dizüstü bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda bulunan tüm hassas verilerin şifrelenmesi durumunda, bir cihazın kaybolması yalnızca geçici bir rahatsızlık yaratır ve gizli bilgilerin güvenliği ihlal edilmez.

MALİYET OPTİMİZASYONU

Kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlamak, mobil cihazların güvenliğini sağlamak, lisansları ve yazılım sürümlerini yönetmek içi farklı çözümler kullanmak sistem yöneticileri üzerindeki yükü artırır. Her şeyi tek bir çözümde birleştirmek sadece güvenli değil, aynı zamanda kârlıdır da. Tek bir teknolojik platform tüm koruma bileşeni için tam uyumluluk sağlarken evrensel yönetim konsolu, sistem yöneticisi kaynaklarından tasarruf elde etmeye olanak sağlar.

MOBİL CİHAZ GÜVENLİĞİ

Bir şirket, çalışanlarının uzaktan çalışmasına ya da iş seyahatlerinde hareket halindeyken iletişim kurabilmesine olanak sağlamak istiyorsa şirket ağına gönderilen verilerin halka açık Wi-Fi kullanılırken bile korunmasını sağlamalıdır. Kaspersky Lab'in çözümünde mobil cihazlar için korumanın yanı sıra kullanıcıların cihazlarını uzaktan yönetmesine ve engellemesine, uygulamaları yüklemesine ve kaldırmasına olanak sağlayan kontroller bulunur. Tüm bunlar, güvenlik çözümünün diğer tüm işlevleri için kullanılan tek bir yönetim konsolu üzerinden gerçekleştirilebilir.

Liderlik

Bize Ulaşın

Bir temsilcimizle ürün bilgileri ve ürün demoları hakkında konuşmak veya sorularınıza yanıt almak için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Sizinle 1 iş günü içinde iletişim kuracağız.

Yıldızla * işaretlenen tüm alanların zorunlu olduğunu lütfen unutmayın.