• PC'NİZİ, MAC'İNİZİ, ANDROİD TELEFONLARINIZI & TABLETLERİNİZİ - SATIN ALACAĞINIZ TEK LİSANS İLE KORUYUN


    Kullandığınız her cihazda gizliliğiniz tehlikeye girebilir. Tüm cihazlarınızı korumaya - artı olarak kilitlemeye, silmeye, telefonunuzu & tabletinizi kayıp ve çalınma durumlarına karşı bulmaya yardımcı oluruz.

  • %30
    TASARRUF EDİN

  • CİHAZINIZI YAVAŞLATMAZ


    Koruma teknolojilerimiz 'arka planda' çalışır - bu da bilgisayarlarınızın ve mobil cihazlarınızın yoğun yaşamınıza ayak uydurmanıza yardımcı olabileceği anlamına gelir.

KASPERSKY LAB KORUMASI.

  • İstisnai koruma ve mükemmel sunum... İyi düşünülmüş güvenlik özellikleri topluluğu, hızlı, düşük sistem kullanımı, verimli kullanıcı arabirimi" Which? Aralık 2016

SİZİN İÇİN DOĞRU KASPERSKY ÜRÜNÜ HANGİSİ?

Otomatik Yenileme nedir?

Otomatik Yenileme, parmağınızı bile kıpırdatmanıza gerek olmadan lisansınızı otomatik olarak uzatır. Aboneliğinizin süresi dolmadan önce, korumanızın devam etmesi için yenileme ücreti tahsil edilir*. Yapılacak ödemeyi e-posta yoluyla önceden size hatırlatırız.

Otomatik Yenilemeyi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz ancak bu durumda lisansınızı manuel olarak yenilemeniz gerekir.

Neden Otomatik Yenileme?

Cihazlarınız için sürekli abonelik ve kesintisiz koruma

Zaman kazandırır: Fatura ayrıntıları ve etkinleştirme kodları ile uğraşmak gerekmez

Değişikliklerden haberiniz olur: Yaklaşan fatura tarihlerini size hatırlatırız ve istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

* Yenileme fiyatları değişikliğe tabidir, yenilediğiniz dönemde aboneliğinize uygulanamayacak çevrimiçi teklifler ve indirimler bulunabilir. Size bu konuda hatırlatmada bulunmak için en az bir e-posta yollayacağız. Ayrıca aboneliğiniz otomatik olarak yenilenmeden önce ödeyeceğiniz yenileme fiyatı ve yeni aboneliğinizin süresi hakkında bir onay e-postası alacaksınız. Kaspersky'yi en son sürüme bir kereye mahsus olmak üzere ücretsiz olarak yükseltmeniz gerekebilir.