Gartner'ın Uç Nokta Koruması Platformlarındaki Kritik Özelliklerindeki her bir Kullanım Senaryosu için "İLK 3" puan

RAPORA ULAŞIN

Gartner, 21 EPP (Uç Nokta Koruması) Çözümünün Kritik Özelliklerini İnceliyor

Gartner'ın bu son raporu, önde gelen Uç Nokta Koruması tedarikçilerinin ürünlerini her işletmenin ihtiyaç duyduğu kritik özellikler açısından değerlendiriyor.

Gartner'ın 2018 Magic Quadrant Uç Nokta Koruma analizinin devamı niteliğindeki rapor Önleme, Konsol Uyarıları ve Tepkileri, Çekirdek EDR İşlevselliği, Üçüncü Taraf Entegrasyonu ve Yönetilen Hizmetler (MSS/MDR) dahil olmak üzere dokuz kritik alanda tedarikçi özelliklerini inceliyor.

Bunlar, uç nokta korumasına olan yaklaşımlarına göre kullanım senaryosuyla sınıflandırılan üç tür işletmenin gereksinimlerine uygun olarak değerlendirilmektedir.

Öğrenmek için bu rapora doğrudan ulaşın:

  • Sizinki gibi bir işletmenin hangi belirli özellikleri, işletmenize en çok değeri katıyor, bu özellikler EDR gibi teknolojilerin uygulanmasını nasıl ele alıyor?
  • Önde gelen 21 tedarikçinin sunduğu EPP+EDR ürünleri bu beklentileri nasıl karşılıyor ve Kaspersky Lab'in EPP çözümü neden her Üç Kullanım Senaryosunda da İlk Üçte geliyor?

Bağımsız testlerde istikrarlı şekildeki yüksek performans, Kaspersky Lab'in başarısının bir niteliğidir. Gerçek siber güvenlik anlayışımızın neden işletmenizin ihtiyacı olan kritik özellikleri tam olarak karşıladığını keşfedin.

ÜCRETSİZ GARTNER RAPORUNUZA BURADAN ULAŞIN

Bu grafik Gartner, Inc. tarafından daha kapsamlı bir araştırma belgesinin parçası olarak yayınlanmıştır ve belgenin tamamı bağlamında değerlendirilmelidir.
Gartner, araştırma yayınlarında yer alan hiçbir tedarikçi, ürün veya hizmeti desteklememekte ve teknoloji kullanıcılarına yalnızca en yüksek puanı veya başka bir sıfatı alan tedarikçileri seçmelerini önermemektedir. Gartner araştırma yayınları Gartner'ın araştırma kuruluşunun görüşlerinden oluşur ve yayınlarda yer alan ifadeler gerçek olarak yorumlanmamalıdır. Gartner, bu araştırmaya ilişkin ticari elverişlilik veya belirli bir amaca uygunluk garantileri dahil, açık veya zımni, tüm garantileri reddeder.
.