Hibrit Bulut Güvenliği Hiç Bu Kadar Kapsamlı Olmamıştı

Özel ve herkese açık bulutlar için tasarlandı

Kaynak verimliliğinden ödün vermeden, çok bulutlu iş yüklerinizi sorunsuz bir şekilde yönetmenize imkan tanıyan özellikler sunarak mükemmel bir şekilde yönetilen ve uyarlanabilir bir siber güvenlik ekosistemi oluşturmanızı sağlar.

Kaspersky Hybrid Cloud Security, fiziksel, sanal ve bulut iş yüklerinizdeki uygulamaları ve verileri korumak, işletme sürekliliğini sağlamak ve çoklu bulut ortamınızın tamamında uyumluluğu hızlandırmak için tasarlanmıştır.


 • Yeni Nesil koruma

  Makine öğrenimi destekli kötü amaçlı yazılımdan korumayı, koruma ve önleme teknolojileriyle ve bulut destekli tehdit istihbaratıyla birleştiren bulut iş yükleri için gerçek zamanlı çok katmanlı koruma.

 • Birleşik siber güvenlik

  Yazılım tabanlı veri merkeziniz ile yönetilen ve herkese açık bulut varlığınız genelinde fiziksel ve sanal olarak her iş yükü ve cihaz için uçtan uca "sınıfının en iyisi" güvenlik çözümü.

 • Sorunsuz yönetim

  Tam görünürlük ve şeffaflık sağlayıp sorunsuz ve verimli düzenleme ve yönetim imkanı sunarak kurum içindeki ve buluttaki tüm BT varlıklarınız için tek bir konsol aracılığıyla birleşik yönetimi.

Uygunluk

Yeni iş hedefleri BT'nin yüzünü değiştiriyor. Kaspersky Lab, hibrit bulut ortamınız ne kadar karmaşık olursa olsun uygun siber güvenlik düzeylerini sağlamaya yardımcı olur.

Vaka Çalışmaları

 • 
     Riverside Healthcare
  Riverside Healthcare

  Riverside Healthcare'in özellikle artan personel sayısı nedeniyle güvenlik tehditleri altında olduğundan emin olması gerekiyordu. Hassas bilgilerin korunması şirketin birincil önceliğiydi. Hastaların tıbbi kayıtları ve kredi kartı verilerinin uyumluluk ve gizlilik nedenleriyle son derece sıkı şekilde korunması gerekiyordu.

 • Fubon Bank            
  Fubon Bank            

  Fubon Bank, Şanghay'daki merkezinden tüm ülkeye hizmet sunuyor. Son derece üst düzey ağ güvenliğine ihtiyaç duyulmasının yanı sıra sanallaştırmanın tüm avantajlarının sürdürülmesi gerekir. Fubon Bank, sanal masaüstü altyapısı dağıtıldığında işletme maliyetlerini önemli ölçüde azaltmıştır.

 • 
		Bank VTB24                   
  Bank VTB24                   

  Ülke genelinde 1000'den fazla şubesi bulunan Bank VTB24, 3000'in üzerinde sanal masaüstü bilgisayar ile karmaşık ve modern bir BT ağına sahip. Şirket, sanal ortamlar için bilgi işlem kaynaklarına fazladan yük bindirmeyecek ve birleşik bir konsoldan yönetilebilecek bir güvenlik çözümüne ihtiyaç duyuyordu.

Kullanım

 • Özel Bulutunuzu Koruyun

  • VMware NSX for vSphere için entegre aracısız güvenlik, güvenliği ve BT katmanlarının artan koruma düzeylerinde çalışmasını sağlar.
  • Kaynak bakımından verimli ve hata toleranslı çalışan sanal sunucular ve VDI platformları için Patentli Light Agent koruması.
  • Fiziksel sunucular için fidye yazılımı koruması, açıklardan yararlanmayı önleme ve davranış algılama teknolojileriyle geleneksel çok katmanlı güvenlik.
 • AWS kurulumlarınızı savunun

  • AWS API entegrasyonu ile tüm AWS EC2 kurulumlarınızda daha kolay bulut altyapısı envanterine ve güvenliğin otomatik olarak sağlanmasına olanak tanır.
  • AWS'nin kendi bulut yerel araçlarını, proaktif siber güvenlik, açıklardan yararlanmayı önleme, bütünlük izleme, uygulama ve cihaz kontrolleri ile AI destekli çalışma zamanı koruma özellikleriyle tamamlar.
  • Tüm bunlara, dijital dönüşüm stratejinizi desteklemek ve bulut yolculuğunuzu güvende tutmak üzere AWS MarketPlace'den ulaşabilirsiniz.

  DAHA FAZLA BİLGİ…

 • Azure bulutunuzu koruyun

  • Şirket varlıklarından veya Azure MarketPlace'den bulut varlıklarınız için güvenliği nereden ve nasıl dağıtacağınızı basitleştiriyoruz.
  • Hem yeni hem de zaten etkin olan tüm bulut iş yüklerinizde güvenlik aracılarının sağlanmasını basitleştirmek için Azure Uzantıları olarak kullanılabilir.
  • Azure Güvenlik Merkezi entegrasyonu, Azure bulutunuzun tamamının güvenliği üzerinde gelişmiş görünürlük sağlayarak riski azaltmaya yardımcı olur.

  DAHA FAZLA BİLGİ… 

24/7

Üstün destek

Profesyonel yardım, ihtiyaç duyduğunuz her zaman mevcuttur. 200'den fazla ülke ve dünya genelinde 34 ofiste çalışarak size yıl boyunca 7 gün 24 saat hizmet sunuyoruz. Kaspersky Lab güvenlik kurulumunuzdan maksimum faydayı sağladığınızdan emin olmak için Üstün destek paketlerimizden faydalanın veya Profesyonel Hizmetlerimizi arayın.

Tanıtım Metinleri

Küresel olarak tanınan siber güvenlik uzmanlarımızın düşünce liderliğinden daha fazla bilgi edinin

Sistem gereksinimleri

Tehditler

Virüslü tek bir VM veya dosya, hibrit bulut yatırımınızın geri dönüşünü önemli ölçüde azaltabilir. Paylaşılan güvenlik sorumluluğu, her türlü bulut iş yükünüze uygulanacak uygun güvenlik özelliklerine olan ihtiyacı güçlendirir. Bulut iş yüklerinin kurumsal güvenliğinizdeki en zayıf halka haline gelmesine izin vermeyin.

 • Scan

  BT ve Güvenlik stratejileri arasındaki uyumsuzluk özellikle işletme sürdürülebilirliğinin etkilenebileceği bulut ortamlarına zarar verir.

 • Scan

  Koruyamadığınız her bulut iş yükü ve tüm BT ortamınız, sizi siber suçlular için kolay bir hedef haline getirir.

 • Scan

  "Yalnızca kötü amaçlı yazılımdan koruma" yaklaşımı bulutta çalışmaz. Bulut yolculuğunuzu hızlandırmak için daha fazla koruma katmanı ve güvenlik kontrolü gerekir

 • Scan

  Bulutlardaki ciddi veri ihlalleri genellikle şeffaf olmayan güvenlik çözümlerinin uygulanmasından kaynaklanır.

 • Scan

  Kaynak bakımından verimsiz güvenlik araçları, hibrit bulut uygulamasını yavaşlatabilir ve son kullanıcı verimliliğini olumsuz yönde etkileyebilir

 • Scan

  API entegrasyonunun olmaması, güvenliğin daha az verimli bir şekilde sağlanmasına neden olur ancak bulut iş yükleri onları görseniz de görmeseniz de korunmalıdır.

Ortaklıklar

Teknoloji ortaklarımızla birlikte, sorunsuz ve ödün vermeyen dijital dönüşüm ve güvenli bulut adaptasyonu sağlıyoruz.

Konuşmayı Başlatalım ve Gerçek Siber Güvenliğin kurumsal güvenlik stratejinizi nasıl bilgilendirebileceği konusunda uzmanlarımızdan biriyle görüşün ve lütfen iletişime geçin.

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir