Kaspersky Çalışan Becerileri Eğitim Platformu, teknik siber güvenlik hijyen becerilerini kazandıracak ve güçlendirecek şekilde tasarlanmıştır. İnteraktif, modüler bir araç olarak sunulan bu ürün, tüm BT dışı çalışanların etkili güvenlik eğitimi için önerilir.

Aşağıdaki ücretsiz interaktif demoları deneyerek Platform'un nasıl çalıştığını görün. Lütfen bu demoların, eğitim kursumuzun tam bir sürümü olmadığını da unutmayın. Tam Platform, her biri 15 dakika olan 25+'den fazla eğitim modülünün yanı sıra değerlendirme araçları, eğitim modüllerine otomatik kayıt, gelişmiş analizler ve raporlama işlevlerinden oluşur.

İnteraktif Eğitim Modülleri

Kimlik Avı Saldırısı Simülasyonları

Çok basitten son derece karmaşık olanlara kadar değişen, kullanıma hazır özelleştirilebilir kimlik avı e-postası şablonları, kimlik avı e-postası simülasyonları alan çalışanların öğrendiği önemli noktaları gösterir. Kullanıcılar bir kimlik avı simülasyonu bağlantısına tıklar, bir ek indirir veya sahte bir arama sonuçları sayfasına bilgi girerse kimlik avı e-postalarını nasıl tespit edeceklerine dair bir notla birlikte "tam zamanında" eğitim mesajını alırlar. Platform, ilgili eğitim modüllerini bir testte başarısız olan kişilere otomatik olarak atar. Kimlik avı saldırısı simülasyonları 27 dilde sunulur ve Müşteri tarafından özelleştirilebilir.

Nasıl çalıştığını görmek için bu demodaki bağlantılara tıklamayı deneyin