Kaspersky Security for Data Centers | Kaspersky Lab TR
Tüm Çözümleri Görüntüleyin

Kaspersky Security for Data Centers

Hibrit veri merkezleri için mükemmel biçimde dengelenmiş bir koruma ve performans kombinasyonu

BİZE ULAŞIN

Tehdit Ortamı

Siber suçlular, en önemli işletme varlığınız olan verilerinizi çalmaya çalışır. Bu nedenle verileri depoladığınız, işlediğiniz ve aktardığınız yer, bir numaralı hedefleridir. Veriler giderek artan hacimleriyle her yerdedir ve veri merkeziniz genelinde kısıtlama olmaksızın dolaşabiliyor olması gerekir. Bu yüzden güvenliğinizin de bu verilerle birlikte dolaşarak bulunduğu her yerde onları koruması gerekir. Yazılım tanımlı veri merkezleri, en az geleneksel benzerleri kadar korumaya ihtiyaç duyar. Bu konuda başarısız olduğunuzda sanallaştırılmış sistemleriniz ve veri depolama alanlarınız veri merkezi güvenlik zincirinizdeki en zayıf halka haline gelir.

Veri Merkezi Güvenliğinizi Gözden Geçirin

Kurumsal veri merkezleri giderek daha yazılım tanımlı hale geliyor. Veriler tüm altyapınızda gezindiğinden ağ etkileşimi, fiziksel dünyadan sanal dünyaya geçerek yepyeni bir dizi olası saldırı senaryosunun önünü açıyor. Yazılım tanımlı veri merkezinin özelliklerini ve altyapısını kullanarak optimum güvenliği sunarken sistem performansını da korumak için özel olarak tasarlanmış bir güvenlik çözümüne ihtiyaç duyarsınız. Asıl hedef, mükemmel güvenlik ve performans dengesini sağlamaktır.

Sunduklarımız

Kaspersky Security for Data Centers, veri merkezinizin altyapısının ve güvenliğinin birlikte çalışma biçimini yeniden tanımlayarak güvenli, verimli bir sanallaştırılmış ortam oluşturmak için güçlü yanları birleştirir. Kaspersky Security for Data Centers, entegrasyon özellikleri sayesinde sanallaştırılmış ortamınıza gelişmiş koruma özellikleri getirerek verilerinizin nasıl ve nerede depolandığını ele alır ve her bir tekil dosya işlemini korur. Böylece kurumsal veri merkeziniz 7/24 tamamen erişilebilir ve güvende kalır.

 • Sanallaştırılmış Altyapılar için Özel Bakım

  En yaygın hipervizörlerin tamamı için koruma ve birleştirme oranlarını sürdürme

 • Depolama Altyapısı için Esnek Güvenlik

  Çok çeşitli depolama sistemleri için performansı etkilemeyen koruma

 • Kurumsal Düzeyde Yönetilebilirlik

  Tüm Veri Merkezi güvenlik teknolojilerinin tek merkezi konsoldan yönetimi

Hibrit Veri Merkezleri için

Kaspersky Lab, yazılım tabanlı veri merkezinin her bölümünü korumak için ödüllü kötü amaçlı yazılım korumasından faydalanırken en yüksek düzeylerde sistem verimliliğini korur.

Bu çözüm VMware vSphere with NSX, Microsoft Hyper-V, Citrix XenServer ve KVM gibi önde gelen tüm hipervizörleri korur ve masaüstü sanallaştırma sektör standartlarıyla (VMware Horizon ve Citrix XenDesktop) entegre olur.

Sanallaştırma platformları için özel güvenliğin yanı sıra Network Attached Storage (NAS) ve kurumsal dosya sunucularını koruyan bir çözüm sunarak kaynağından bağımsız olarak her bir dosya etkinliğinin korunmasını sağlıyoruz.

Kaspersky Security for Data Centers, hibrit veri merkeziniz için mükemmel biçimde dengelenmiş bir koruma ve performans kombinasyonu sunar.

İşletmenize Yönelik Avantajları

Uyarlanabilir Güvenlik

Veri merkezinizin yazılım altyapısıyla entegrasyon sayesinde güvenliğiniz oldukça esnek, kapsayıcı bir güvenlik modeli için destek sunar. Farklı sanallaştırılmış altyapılar için tasarlanan bir dizi güvenlik tekniğinin yanı sıra hedeflenen güvenlik seçenekleri, kurumsal düzeydeki veri depolama ortamınızın büyümesi ve çeşitliliğinin asla güvenlik çözümünüz tarafından engellenemeyeceği anlamına gelir. Güvenliğiniz her zaman size uyum sağlar ve sizinle birlikte büyür.

View PDF

Entegrasyon Yoluyla Optimizasyon

Aracısız koruma, platform kaynakları üzerinde neredeyse sıfır etki anlamına gelirken VMware vShield Endpoint ve NSX platformlarıyla yerel entegrasyon, altyapınızın ve güvenlik katmanlarınızın etkileşim kurma biçimini yeniden tanımlar. Sonuçlar arasında şunlar yer alır:

 • Güvenlik cihazlarının otomatik dağıtımı yoluyla İyileştirilmiş Operasyonlar
 • Güvenlik İlkeleri ve Güvenlik Etiketleri yoluyla mümkün olduğunca hızlı sunulan granüler güvenlik özellikleri.
 • Tam Altyapı Taraması seçeneğimiz sayesinde kapatılan VM'ler için bile koruyucu tarama.

Her VM'nin ihtiyaç duyduğu belirli güvenlik özellikleri, sistem üretkenliği hiç etkilenmeksizin anında ve otomatik olarak sunulur.

Hibrit Veri Merkezleri için İdeal

Hangi sanallaştırılmış platformu veya platformları kullanıyor olursanız olun, patentli teknolojileri ve benzersiz mimarisiyle Kaspersky Security for Virtualization Light Agent, çok daha iyi güvenlik özellikleri sunar. VMware vSphere with NSX, Microsoft Hyper-V, Citrix XenServer ve KVM'nin tümü tek bir uygulamada desteklenir. Platform yapılandırmanız ve hibritleştirmenizden bağımsız olarak kurum içi veya kurum dışında tüm güvenlik yönetimi tek birleşik konsol yoluyla gerçekleştirilir ve tüm sistemlerin verimliliği korunur.

View PDF

Sınırsız Görünürlük ve Yönetim

Birleşik yönetim ve entegrasyon özelliklerinin ödüllü kombinasyonu sayesinde kurulumlarınızın boyutu, karmaşıklığı ve konumundan bağımsız olarak güvenliğinizi uygulayabilir, yönetebilir ve ölçeklendirebilirsiniz. Çözümlerimiz, gizli veya herkese açık bulutlarda bile güvenlik operasyonlarınızı kontrol etmeyi ve iş yüklerini veri merkezleri arasında güvenli şekilde taşımayı sorunsuz ve kolay hale getirir. Bunun amacı, sizin kullanıcılarınıza odaklanmanızı, sistemlerinizin ise güvende ve her zaman erişilebilir kalmasını sağlamaktır.

Üstün Destek ve Profesyonel Hizmetler

Profesyonel yardım, ihtiyaç duyduğunuz her zaman mevcuttur. 200'den fazla ülke ve dünya genelinde 34 ofiste çalışarak size yıl boyunca 7 gün 24 saat hizmet sunuyoruz. Kaspersky Lab güvenlik kurulumundan maksimum faydayı sağladığınızdan emin olmak için Maintenance Service Agreement (MSA) destek paketlerimizden faydalanın veya Profesyonel Hizmetlerimizi arayın.

 • 2 4

  SAAT
  GÜN

 • 0 7

  GÜN
  HAFTA

 • 3 6 5

  GÜN
  YIL

DAHA FAZLA BİLGİ

Tanıtım Metinleri

Güçlü veriler ve sistem güvenliği sunma ve performans seviyelerini koruma

Büyük kuruluşları ve altyapı servis sağlayıcılarını hedefleyen siber saldırıların hacmi ve karmaşıklığı giderek artıyor...

PDF İNDİRİN*

Veri Merkezi Güvenliğine Kaptanlık Etme: Komuta Sizde

Bir veri merkezinin yürütülmesi, güvenliğin sadece bir bileşen olduğu çok sayıda karmaşık görevi içerir. Ancak, özellikle sanal ortamların ve veri depolamanın güvenliği, modern veri...

PDF İNDİRİN*
Tüm Tanıtım Metinlerini Görüntüleyin

İlgili Ürünler

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir