Kaspersky Premium Support and Professional Services

Kaspersky Lab ürünlerinden maksimum fayda elde etmek için çeşitli hizmetler

ARAMA TALEP ET
 

İşletmenizde Neler Risk Altındadır?

BT sistemleriniz, işletmenizin misyon açısından kritik süreçlerinin tamamının zeminini oluşturduğundan, BT kesintisi bir seçenek olamaz. Müşteriler çevrimiçi kaynağınıza erişemez veya çalışanlar gündelik görevlerini gerçekleştiremezse işletmenizin itibarı, üretkenliğiniz ve kârlılığınız olumsuz etkilenebilir.

Bir güvenlik olayı BT kesintisine neden olduğunda, sonuçlar çok çeşitli ve uzun ömürlü olabilir:

 • Müşterilere satışta başarısızlık, gelirlerin düşmesi

 • Markanızın ve işletmenizin itibarının zarar görmesi

 • Dahili süreçlerde kesinti, üretkenliğinizin azalması

 • BT güvenlik sorunlarının düzeltilmesinin doğrudan maliyetleri

Sunduklarımız

Üstün Destek Hizmetleri

Kaspersky Maintenance Service Agreement (MSA), BT güvenlik konularınıza yüksek öncelik veren ve işletmenizin sorunsuz çalışmaya devam etmesini sağlayan üstün destek programları sunar. Destek programlarımız, işin devamlılığı ve misyon açısından kritik süreçlerin sürekli iletimi için BT altyapısına güvenen kuruluşlar için idealdir.

MSA Business MSA Enterprise

Kritik sorunlar için kıdemli teknik mühendislerle 7/24 desteğe ihtiyaç duyan kuruluşlar için tasarlanmıştır.

Her an özel, kişiselleştirilmiş ve proaktif destek gerektiren karmaşık ortama sahip büyük kurumsal şirketler için tasarlanmıştır.

24x7x365
Öncelikli doğrudan telefon
Yanıt süresi 4 saat 30 dakika
Özel TAM
Üç aylık durum raporları

Profesyonel Hizmetler

Kaspersky Lab güvenlik çözümlerinizi yüklerken veya yükseltirken, şirket içi BT ekibinizin diğer temel faaliyetleri bırakmasına gerek yoktur. Yerleşik en iyi uygulamalara ve metodolojilerimize uygun olarak çalışan güvenlik uzmanlarımız, Kaspersky Lab ürünlerinin BT altyapınızda dağıtılması, yapılandırılması ve yükseltilmesi ve değişim kontrol politikanızla çalışma sırasında her aşamada size yardımcı olur.**

 • Uygulama Hizmeti

  Uygulama Hizmeti

  Uygulama Hizmeti size Kaspersky Lab'in ürünlerinin kusursuz ve sorunsuz şekilde dağıtılması konusunda uzman yardım ve destek sunar; en iyi uygulamalara uygun şekilde çalıştığınızdan, optimum ayarlara sahip olduğunuzdan ve Kaspersky Lab'in merkezi yönetim yazılımını en iyi şekilde kullandığınızdan emin olur.

 • Sağlık Kontrolü Hizmeti

  Sağlık Kontrolü Hizmeti

  Sağlık Kontrolü Hizmetinin bir parçası olarak ürün ayarlarınızı ve ağ ortamınızın tam denetiminin ardından uzmanlarımız, size güvenliği ve/veya sistem yönetimi verimliliğini nasıl iyileştirebileceğiniz konusunda eyleme geçirilebilir önerileri içeren kapsamlı bir rapor sunar.

** Çok çeşitli Profesyonel Hizmetlerimiz arasından seçim yaparak, kanıtlanmış uzmanlıktan faydalanırsınız.

İşletmenize Sunduğu Avantajlar

Bir güvenlik sorunu BT altyapınızı etkilediğinde, gecikme olmaksızın ve kendi BT ekibinizi diğer önemli görevleri bıraktırıp buraya yönlendirmek durumunda kalmaksızın sorunu çözmeye ihtiyaç duyarsınız. Sorununuzu en hızlı, en güvenli ve en etkili şekilde çözme yolunu bilen güvenlik uzmanlarına erişmeniz gerekir. İşte Kaspersky MSA Enterprise size tam da bunu sunuyor.

 • Olay Yanıtı SLA

  Herhangi bir Kaspersky Lab ürünüyle ilgili güvenlik sorunu yaşarsanız yıl boyunca 7 gün 24 saat bir istek kaydedebilirsiniz. Bu istek, sorununuzun hızla çözüldüğünden emin olmaya yardımcı olmak için anında öncelikli olarak iletilir. Bir MSA müşterisi olarak 30 dakikalık yanıt süresinden, ayrı olay iş akışından ve daha hızlı çözümden faydalanırsınız.

 • Özel Hazırlanmış Yamalar

  Günümüzün karmaşık BT altyapısıyla her işletme BT ortamı benzersizdir ve bu da benzersiz sorunlara yol açabilir. Bir MSA Enterprise müşterisi olarak, Kaspersky Lab ürünlerinin özel BT ortamınızda çalışmasını etkileyen belirli sorunları düzeltmek için uzmanlarımız tarafından geliştirilmiş Özel Hazırlanmış Yamalardan faydalanabilirsiniz.

 • Virüs Olaylarına Yüksek Öncelikli Yanıt

  BT ortamınızda yeni, önceden tanımlanmamış bir kötü amaçlı yazılım tehdidi keşfedilirse Kaspersky Lab uzmanları öncelik olarak bunun üzerine çalışırlar. Örneği analiz eder ve hızla ilgili eylemi gerçekleştirirler.

 • İzleme ve Raporlama

  Kaspersky Lab TAM ürününüz, tüm sorunlar için tek temas noktası olarak işlev görmenin yanı sıra, işletmenize sunduğumuz hizmetin kalitesini izler ve size düzenli olarak ayrıntılı raporlar sunar.

 • Tek Temas Noktası

  MSA Enterprise'ı tercih ettiğinizde, işletmenizle yakından çalışmak üzere özel bir Teknik Hesap Yöneticisi (TAM) atanır. TAM, işletmenize ve BT altyapınıza ilişkin bir anlayış kazanır. Böylece, bir güvenlik sorunu yaşarsanız BT ortamınızla ilgili ayrıntıları konuşarak zaman harcamak zorunda kalmazsınız.

 • Dünya Lideri Uzmanlığa Erişim

  Özel Kaspersky Lab Teknik Hesap Yöneticisi yoluyla çalışan MSA Enterprise müşterileri, Ürün desteği, Kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma araştırması, İçerik filtreleme araştırması, Ürün geliştirme ve Güncelleme sunma alanlarında uzman olan güvenlik ve mühendislik personelimize erişebilirler.

Vaka Çalışmaları

Orange County özel desteğe dayanır

PDF İNDİRİN*

Kişisel destek Riverside Sağlık Sistemini yönlendirir

PDF İNDİRİN*

Belgeler

Maintenance Service Agreement

Maintenance Service Agreement

PDF İNDİRİN*

KASPERSKY PREMIUM SUPPORT AND PROFESSIONAL SERVICES

Kaspersky Professional Services

PDF İNDİRİN*

Software Compatibility Service

PDF İNDİRİN*

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir