Ana içeriğe atlayın

KasperskySecurity for Mobile

Kaspersky Security for Mobile, mobil çalışanların hassas iş verilerini veya kritik iş süreçlerini riske atmadan iş görevlerini yerine getirmek için telefonları ve tabletleri kullanabilmesini sağlar.

Kötü amaçlı yazılımdan koruma, anti-spam, web, uygulama ve cihaz kontrolleri ile hırsızlığa karşı koruma özellikleri dahil olmak üzere çok katmanlı koruma sağlar. Yönetim görevlerini basitleştirmeye yardımcı olmak için tüm işlevler tek bir yönetim konsolundan yönetilir.

 • Çalışanların işlerini yaparken kullandıkları tüm mobil cihazları yönetmek ve güvende tutmak zor ve zaman alıcı olabilir.

  Kurumsal sistemlerinize erişebilen telefonlar ve tabletlerle birlikte bu kadar hassas kurumsal veriyi depolayabilen mobil cihazların korunması, işletmenizdeki diğer tüm uç noktaların güvenliği kadar önemlidir.

  Kaspersky Security for Mobile, mobil cihazları korur ve işletmenizin sistemlerine ve verilerine erişen tüm telefon ve tabletleri yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz görünürlüğü ve kontrolü sağlar.

  • Mobil tehditlere karşı korur

   Gelişmiş kötü amaçlı yazılımdan koruma teknolojilerimiz mobil cihazları fidye yazılımı, Trojanlar ve kimlik avı saldırıları dahil olmak üzere çok çeşitli tehditlere karşı korur. Esnek yapılandırma araçları, uygulamaların her bir cihazda nasıl çalışacağı konusunda size parçalı kontrol sağlar. Ayrıca bireysel kullanıcılar veya belirli kullanıcı grupları için farklı ilkeler uygulamak da kolaydır.

  • Veri kaybı riskini azaltır

   Her yıl kaybolan ya da çalınan mobil cihazların üçte birinde her işletme için önemli düzeyde bir veri güvenliği olayı geçirme riski vardır. Ayrıca çalışanların zayıf parolalar kullanması ya da güvenli olmayan ve virüslü uygulamaları çalıştırması daha fazla riske neden olur.

   Kaspersky Security for Mobile, işletmelerin güçlü parola kullanımını uygulamasını ve yetkisiz veya güvenli olmayan uygulamaların başlatılmasını önlemesini kolaylaştırır.

   Telefon veya tabletin kaybolması ya da çalınması durumunda hırsızlığa karşı özel koruma özellikleri, cihazda depolanan hassas verilerin korunmasına yardımcı olur. Uzaktan çalıştırılan araçlar, kullanıcıların kaybolan cihazdaki verilere ve uygulamalara erişimi engellemesine, cihazdaki bilgileri silmesine ve cihazın yaklaşık konumunu belirlemesine olanak tanır.

  • Mobil uç nokta yönetimini basitleştirir

   Her çalışanın ortalama üç mobil cihazı bulunur. Bu, işletmenizde korunması gereken çok sayıda telefon ve tablet olduğu anlamına gelir.

   Kaspersky Security for Mobile, diğer Kaspersky Lab iş güvenliği teknolojilerinin büyük çoğunluğunu kontrol edebilmenizi sağlayan aynı merkezi yönetim konsolunu kullanarak Android ve iOS dahil olmak üzere çok çeşitli mobil cihazları yönetmenize ve güvende tutmanıza yardımcı olur. Bu birleştirilmiş merkezi konsol, mobil cihazlar da dahil olmak üzere tüm uç noktalarınızda yönetim görevlerini basitleştirmeye yardımcı olur.

  Satın alma

  Kaspersky Endpoint Security for Mobile aşağıdaki ürünlerde bulunur:

  Yukarıdaki ürünler esnek, aylık lisanslama yoluyla abonelik üzerinden de satın alınabilir. Ülkenizde aylık aboneliğin sunulup sunulmadığını öğrenmek için lütfen yerel iş ortağınızla görüşün ve ilgili sistem gereksinimlerini buradan inceleyin.

AŞAĞIDAKİLERİN BİR PARÇASIDIR: