İşletmeler için Gerçek Siber Güvenlik
Kaspersky Lab

Gerçek Siber Güvenlik, siber güvenlik olaylarını engellemenin yanı sıra bu olayları verimli, esnek ve güvenilir şekilde tahmin eder, algılar ve bunlara yanıt verir.

Gerçek Siber Güvenliği seçmek için 3 neden

Verimli biçimde algılayan HuMachine Intelligence

Olağanüstü algılama kabiliyetimizi, küresel siber beynimizin yanı sıra benzersiz insan uzmanlığıyla desteklenen makine öğrenimi algoritmalarını uygulayarak elde ediyoruz

Esneyebilen, uyarlanabilir
güvenlik

Çözümlerimiz her BT ortamında çalışacak, tüm iş süreçlerini destekleyecek ve ölçeklenebilir siber güvenlik risk yönetimi sunacak şekilde tasarlanmıştır

HuMachine Intelligence
Verimli algılama için yeni standart

HuMachine Intelligence™, müşterilerimizi tüm diğer siber saldırı türlerinin yanı sıra en karmaşık tehditlere karşı korumaya yönelik etkili yaklaşımımızdır.

Korumamızın temelinde küresel siber beynimizin yanı sıra teknolojilerimizi gelişen tehditlerle kafa kafaya çarpışmaya yönlendiren güvenlik ekiplerimizin benzersiz insan uzmanlığıyla desteklenen makine öğrenimi algoritmaları yatar.

Yeni Nesil Teknolojiler

İşletmeler için güvenlik çözümlerimiz akıllı davranış analizi ve makine öğrenimi algoritmaları dahil olmak üzere bir dizi yeni nesil teknoloji sunar. Gelişmiş teknolojiler ve çok katmanlı yaklaşımımızın birleşimi, bağımsız testlerde sürekli olarak gösterildiği gibi sektördeki en yüksek algılama oranlarından birinin elde edilmesinde önemli bir rol oynar. Yeni Nesil teknolojiler aynı zamanda karmaşık ve hedefli saldırıları algılamaya yönelik yüksek profilli çözümümüz Kaspersky Hedefli Saldırıdan Koruma Platformunun da temelini oluşturur.

GERÇEK SİBER GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ VE HİZMETLERİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN
Küçük ve Orta Ölçekli
İşletmeler için
Şunun için:
Kurumsal

400 MİLYONDAN FAZLA

kullanıcı

Kaspersky Lab teknolojileriyle korunuyor

310.000

her gün tespit ettiğimiz yeni kötü amaçlı dosya sayısı

270 binden fazla+

şirket güvenlik çözümlerimizi kullanıyor

Yaklaşık 200

ülke ve bölge ürünlerimizden yararlanıyor

120

küresel teknoloji/OEM sözleşmesi

FIND OUT ABOUT CURRENT CAREER OPPORTUNITIES
IN KASPERSKY LAB OFFICES AROUND THE WORLD.