Kaspersky®
Anti-Ransomware
Tool for Business

2017 yılında fidye yazılımlarında müthiş bir değişim yaşandı.
Mücadele edip işinizi korumanın zamanı geldi.

Küresel nakliye devleri ve ulusal sağlık hizmetlerinden Avustralya’daki hız kamerası operatörlerine 1 kadar her ölçekten şirket, fidye ödenene dek verileri şifreleyip saklayan siber suçlular tarafından hedef alınıyor.

  • 2017’de fidye yazılımlarının saldırısına uğrayan işletmeler %65‘i önemli ölçüde ve bazen de tüm verilere erişimini yitirdi2.
  • Saldırıları tespit etmesi bir gün veya daha uzun süren işletmelerin %36‘sı önemli sayıda dosya kaybettiğini bildirdi. %34’ü, 2017’deki verileri kurtarmanın bir haftadan uzun sürdüğünü açıkladı.
  • Dünya çapındaki işletmelerin %23‘ü hedef alınmıştır 3. Üçte biri fidyenin karşılığını alırken her beşinden biri verilerini bir daha asla göremedi.

Bu durum, bununla ilgili hiçbir şey yapamayacağınız anlamına gelmiyor…

Kaspersky Anti-Ransomware Tool for Business, ÜCRETSİZ!

Tarama yapıp fidye yazılımları ve şifreli kötü amaçlı yazılımları anında engelleyen hafif bir araçtır! Ve GDPR’ye hazır olduğu için verilerinizin her zaman gizliliğe duyarlı şekilde işlendiğine ve korunduğuna güvenebilirsiniz.

Dünyanın en çok test edilen, en fazla ödül alan güvenliği tarafından desteklenmektedir

Kaspersky Anti-Ransomware Tool for Business, işletmenizi 2017’nin en hızlı büyüyen tehlikelerin birinden korumaya yardımcı olur.

Dünyanın en çok test edilen, en fazla ödül alan güvenliği olmanın yanı sıra Kaspersky Endpoint Security for Business‘ta kullanılan bazı teknolojilere dayandırılmaktadır.

Bir istatistik haline gelmeyin!

Ücretsiz Kaspersky Anti-Ransomware Tool for Business ürününüzü bugün indirin!

ÜCRETSİZ ANTI-RANSOMWARE TOOL FOR BUSINESS
ÜRÜNÜNÜZÜ İNDİRİN
BİZE ULAŞIN
 

ÜCRETSİZ Anti-Ransomware Tool for Business ürününüzü indirin