Ana içeriğe atlayın
Kaspersky Small Office Security

Kaspersky’ye geçin. %20 indirim ve iki ay ÜCRETSİZ kullanım hakkı kazanın!

Dünya çapında güvenilen, ödüllü, uygun fiyatlı siber güvenlik çözümü. Yeni bir Kaspersky Small Office Security paketi satın alarak %20 indirim ve 2 ay ücretsiz kullanım hakkı kazanmak için hemen geçiş yapın.
Bir dizüstü bilgisayar kullanarak işte iki kadın

Kaspersky Size Neler Sunar?

Birinci sınıf virüs ve zararlı yazılım koruması için işletmenizde BT uzmanı çalıştırmaya ihtiyacınız kalmaz. Kaspersky Small Office Security ile küçük işletmeler için özel olarak tasarlanmış, kullanımı kolay, “kur ve unut“ mantığıyla çalışan bir siber güvenlik paketine sahip olursunuz.

Eksiksiz Gizlilik ve Güvenlik

Ödüllü antivirüs yazılımına ek olarak, süper hızlı VPN, Parola Yöneticisi ve Safe Money gibi temel gizlilik özelliklerine erişebileceksiniz.

Tüm Cihazlar için Veri Koruması

Tüm PC’lerinizi, Mac’lerinizi, iOS ve Android cihazlarınızı ve hatta Windows dosya sunucularınızı kapsayan ve her zaman çalışır durumda olan bir güvenlik elde edersiniz.

Gelişmiş Fidye Yazılımı Koruması

Herkes yanlışlıkla kötü amaçlı bir bağlantıya tıklayabilir; ancak işletmeniz tehlikeli fidye yazılımı ve cryptolocker saldırılarına yol açabilecek insan hatalarına karşı korunacaktır.
İş için dizüstü bilgisayar kullanarak akıllıca giyinmiş erkek ve kadın

İşletmeniz için siber güvenlikte %20 tasarruf edin

Siber güvenliğinizi şansa bırakmayın. Yeni bir Kaspersky Small Office Security aboneliği satın alarak %20 indirim ve buna ek olarak iki ay ücretsiz kullanım hakkı kazanın.

Rakip bir siber güvenlik şirketinden satın aldığınız aktif bir lisansın belgesini ibraz ettiğinizde, 12 aylık yeni bir Kaspersky lisansı için ödeyeceğiniz fiyatta %20 indirim elde edersiniz ve yeni lisansınız tam 14 ay boyunca aktif olur.

Kaspersky’ye nasıl geçerim?

Kaspersky Small Office Security’ye geçmek çok kolay! Sadece şu üç adımı izlemeniz yeterli:

Bize Ulaşın
Bir Kaspersky temsilcisiyle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurun.
Gereken Belgeyi Sunun
Temsilcimize, rakip bir ürünü satın almış olduğunuza dair bir belge sunun.
Yükleyin ve Kullanmaya Başlayın
Small Office Security’yi yükleyin ve birinci sınıf siber güvenlik korumasının keyfini çıkarın.

Small Office Security’ye Hemen Geçiş Yapın

Kaspersky temsilcisiyle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurun ve Small Office Security ile üstün siber güvenliğin keyfini çıkarmaya başlayın.

Formu gönderdikten sonra, temsilciniz bir (1) iş günü içinde size geri dönüş yapacaktır.

Güvenilir Bir İş Güvenliği Çözümü

İşiniz söz konusu olduğunda güven çok önemlidir. Kaspersky’nin güvenilirliği, dünyanın en saygın antivirüs test laboratuvarları tarafından defalarca kanıtlanmıştır.

Neden Kaspersky’yi seçmelisiniz?

Virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı sürdürdüğümüz mücadelede 25 yılı aşkın bir süredir lider konumdayız. İşte deneyimlerimizin diğer siber güvenlik yazılımlarına kıyasla durumu.

Kaspersky Top3 sıralamasını göstermek için grafik

Sınırlı bir süre için geçerli fiyat teklifimizi kaçırmayın

Kaspersky Small Office Security’ye geçin ve üstün siber güvenliğin keyfini çıkarmaya bugünden başlayın. Kullanmaya başlamak için veya sorularınız varsa bir Kaspersky temsilcisiyle iletişime geçmeniz yeterlidir.