Strateji̇k İş ortaklari

Kaspersky Lab, mümkün olan en iyi bilgi güvenliği çözümlerini sağlamak için diğer önde gelen yazılım ve donanım tedarikçileriyle birlikte çalışmak konusunda kararlıdır. Birçok küresel sektör lideriyle stratejik iş ortaklıkları oluşturduk. Bu ilişkiler gelişmiş hizmetler ve ürünler için temel oluşturmaktadır.

Microsoft

Kaspersky Lab, Microsoft Gold Sertifikalı Güvenlik Çözümleri İş Ortağıdır ve şu anda Microsoft ile birkaç ortak proje üzerinde çalışmaktadır.

Intel

Kaspersky Lab, geliştiriciler için Intel'in Erken Erişim programı çerçevesinde Intel ile yakın şekilde çalışmaktadır. Sonuç olarak, Kaspersky Lab ürünleri Intel mimarisi için optimize edilmiştir. Müşterilerimiz ve kullanıcılarımız, Intel işlemcilerle tam entegre, güvenilir ve etkili koruma almaktadır.

IBM

Kaspersky Lab, Lotus/Domino uygulamaları için en uygun çözümleri tasarlamamızı sağlayan Yazılım için IBM İş Ortağı Dünyası'nda yer almaktadır.

Novell

Kaspersky Anti-Virus for Linux File Server, Novell dosya sunucuları için en popüler anti virüs çözümlerinden birisidir. Kaspersky Lab, Novell ve Novell Silver Partner ile yakın çalışır.