Ana içeriğe atlayın

Kaspersky ile İş Ortaklığı

Başarımıza ortak olun. Tanınmış sektör lideri ile işletmenizi büyütün. Birinci sınıf araç, teşvik ve destek ekosistemimiz işletmenizi bir sonraki seviyeye çıkarmaya yardımcı olur.
İş ortağI olun

Online Satış Ortaklıkları

Web sitelerinde Kaspersky Lab ürünleri tanıtarak ve satarak para kazanmak isteyen iş ortaklarını bekliyoruz. Tüm iş ortaklarımız için promosyon malzemeleri ve kapsamlı desteğin yanı sıra cazip komisyon oranları sunuyoruz.

Teknoloji İş Ortaklıkları

Çok sayıda yazılım ve donanım tedarikçisinin yanı sıra hizmet sağlayıcıları; kullanıcıları virüslerden, Truva Atlarından, kimlik avı saldırılarından, casus yazılımdan, fidye yazılımdan, spam'dan ve mobil tehditlerden korumak için Kaspersky Lab teknolojilerinden faydalandı.

İzin verilenler Listesi Programi

İzin Verilenler Listesi Programımız; yazılım tedarikçilerinin ve geliştiricilerinin, yazılımlarının "güvenilir" olarak belirlenmesini sağlamak ve yanlışlıkla kötü amaçlı olarak sınıflandırılmasını önlemeye yardımcı olmak amacıyla yazılımlarını Kaspersky İzin Verilenler Listesi bilgi tabanına eklemelerine imkan tanır.

xSP/ISP Partnerships

İster bir İnternet Servis Sağlayıcısı, Mobil İletişim Sağlayıcısı, Banka, Sigorta Şirketi, Finansal Hizmet Sağlayıcısı veya Oyun Topluluğu olun Kaspersky Katma Değerli Hizmetleri, daha iyi güvenlik için müşterilerinizin taleplerini karşılayarak gelirlerinizi arttırmanıza yardımcı olabilir.

Yönetilen Servis Sağlayıcısı İş Ortaklıkları

Güvenlik açıklarıyla başa çıkmak, şirketlerin %50'si için temel bir sorundur.* Kaspersky Lab'in özel MSP Programı ile yönetilen servis hizmetlerinizi genişletin ve işletmenizi büyütün. Tek bir konsoldan yönetilen hassas yerleştirme ve güçlü araçlar, dünyanın en çok test edilen, en fazla ödül alan güvenliğini 5 ila 5000 ve üzeri sayıda müşteriye ekstra donanıma veya yazılıma ihtiyaç duymadan sunmayı kolaylaştırır.

STRATEJİK İŞ ORTAKLARI

Kaspersky Lab, mümkün olan en iyi bilgi güvenliği çözümlerini sağlamak için diğer önde gelen yazılım ve donanım tedarikçileriyle birlikte çalışmak konusunda kararlıdır. Birçok küresel sektör lideriyle stratejik iş ortaklıkları oluşturduk. Bu ilişkiler gelişmiş hizmetler ve ürünler için temel oluşturmaktadır.