Ana içeriğe atlayın
Ürün

Kaspersky Hybrid Cloud Security

Hibrit ortamınız için kanıtlanmış buluta özel koruma ve en iyi performans

Avantajlar

Günümüz iş dünyasının dijital dönüşüme odaklanması, hızlı bir bulut adaptasyonunu da beraberinde getiriyor. Kaspersky Hybrid Cloud Security, bu süreci güvenli ve verimli tutar. Tüm bulut güvenliği ihtiyaçlarınız için tek bir ürün, tüm iş yükleri için tek bir lisans ve tüm hibrit altyapınızı yönetmek için tek bir konsol ile güvenlik, endişelenmeniz gereken bir detay olmaktan çıkar ve sizi dijital dönüşüm yolculuğunuzun diğer yönlerine odaklanma konusunda özgür kılar.

Sınıfının en iyisi koruma

Çok katmanlı tehdit koruması; kötü amaçlı yazılım, kimlik avı ve daha fazlasını içeren en geniş kapsamlı siber saldırılarla proaktif olarak savaşır.

Uygun maliyetli yaklaşım

Esnek lisanslandırma modelimiz ve birleşik bulut konsolumuz, maliyetleri uygun hale getirerek ve çalışma saatlerinden tasarruf sağlayarak güvenlik bütçenizden en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı olur.

Optimum güvenlik performansı

Platformdan bağımsız ürün, sanallaştırma ve bulut tabanlı işlemlerin tüm avantajlarından hiçbir şekilde ödün vermeden olağanüstü koruma sağlar.

Yönetmeliklere uygunluk desteği

Geniş özellik yelpazesi, siber güvenlik düzenlemeleriyle tam uyumluluğu destekler ve uyumun sağlanmasıyla ilgili rutin manuel görevlerin sayısını azaltır.

Kullanım senaryoları

Kaspersky Hybrid Cloud Security, iş yükü ister fiziksel, sanallaştırılmış ister özel, herkese açık veya hibrit bulut tabanlı olsun, tüm hibrit altyapınızı korur. Altyapınız ne olursa olsun, nasıl gelişirse gelişsin, her şeyin güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlarız

  • En iyi performans
    Her işletim sistemi için optimize edilmiş Light Agent'lar, sanallaştırma kaynaklarının tüketimini %30'a kadar verimli bir şekilde azaltır.
  • Özel çözüm
    Ürün; VMWare vSphere, Microsoft HyperV, Citrix Hypervisor ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli sunucu sanallaştırmasını ve VDI platformunu destekler.
  • Akıllı optimizasyonlar
    Dosya taramalarının sonuçlarını paylaşan, paylaşılan önbellek de dahil olmak üzere bir dizi optimizasyon, ilgili işlem sayısını ve veri miktarını azaltır ve IOPS ve CPU döngüleri ile bellek kullanımı ve disk ayak izlerini önemli ölçüde azaltarak BT altyapınızdaki genel yükü en aza indirir.

Vaka çalışmaları

Kuruluşların ve işletmelerin Kaspersky Hybrid Cloud Security'den nasıl yararlandığını görün.

Teksas merkezli banka
Sıkı şekilde regüle edilen ve dikkatle incelenen bir finansal hizmetler kurumu olarak bu Teksas merkezli banka, bireyler ve kuruluşlar adına elinde bulundurduğu büyük miktardaki kişisel verileri siber suçluların giderek daha karmaşık ve kalıcı saldırılarına karşı güvende tutması için katı gereksinimlere sahip.
Daha fazlasını okuyun 
NEO
Brezilyalı müşteri deneyimi uzmanı NEO, şirketi dijital tehditlere, virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyabilecek bir çözüm arıyordu. Gartner tarafından belirlenen pazar liderleriyle konsept kanıtlama çalışmaları yaptıktan sonra Kaspersky çözümü en sağlam ve uygun maliyetli çözüm oldu.
Daha fazlasını okuyun 

Hizmet sağlayıcıları için idealdir

Bir MSP, MSSP veya CSP olarak Kaspersky Hybrid Cloud Security’yi altyapınıza ne kadar kolay entegre edebileceğinizi ve bulut yolculuklarında güvenlik sağlamak için müşterilerinize bir hizmet olarak ne kadar kolay sunabileceğinizi görmek oldukça hoşunuza gidecek. Yeni oluşturduğumuz adım adım uygulama kılavuzumuz, entegrasyon sürecini her zamankinden daha hızlı ve daha basit bir hâle getiriyor.

Aşağıdakilere uygundur:

Buluta özel mimariye sahip kuruluşlar, buluta geçiş ve dijital dönüşüme odaklananlar, DevOps uygulayıcıları ve uyumluluk endişeleri bulunan yüksek düzeyde denetime tabi işletmeler.

Ulusal Siber Güvenlik
Sağlık Hizmeti Siber Güvenliği
Finansal Hizmetlerde Siber Güvenlik
Telekom Alanında Siber Güvenlik
Ulaşım Siber Güvenliği
Perakende Siber Güvenliği

Kullanıcılarımız hakkımızda neler söylüyor?

Başarımızı ölçen sizsiniz

Müşteri derecelendirmesi
5 yıldız üzerinden müşteri değerlendirmesi 5.
7/24 Üst Düzey Destek
İhtiyaç duyduğunuz her an profesyonel yardım alabilirsiniz. Dünya çapında 34 ofisten 200'den fazla ülkede faaliyet göstererek yılın 365 günü 7/24 hizmetinizdeyiz.

İlgili ürünler

Kaspersky Security for Storage
KasperskySecurity for Storage
Ağa bağlı depolama sistemlerini performanstan ödün vermeden korur
Kaspersky Endpoint Detection and Response Optimum
KasperskyEndpoint Detection and Response Optimum
Otomatik müdahale ve basit temel neden analizi kullanarak gerçek bir derinlemesine savunma elde edin ve güvenlik verimliliğinizi artırın
Kaspersky Managed Detection and Response
KasperskyManaged Detection and Response
Şirketinizi hedef alan tehditleri sürekli olarak avlar, tespit eder ve onlara yanıt verir