Skip to main
Ürün

Kaspersky Hybrid Cloud Security

Hibrit ortamınız için kanıtlanmış buluta özel koruma ve en iyi performans

Avantajlar

Günümüz iş dünyasının dijital dönüşüme odaklanması, hızlı bir bulut adaptasyonunu da beraberinde getiriyor. Kaspersky Hybrid Cloud Security, bu süreci güvenli ve verimli tutar. Tüm bulut güvenliği ihtiyaçlarınız için tek bir ürün, tüm iş yükleri için tek bir lisans ve tüm hibrit altyapınızı yönetmek için tek bir konsol ile güvenlik, endişelenmeniz gereken bir detay olmaktan çıkar ve sizi dijital dönüşüm yolculuğunuzun diğer yönlerine odaklanma konusunda özgür kılar.

Kullanım senaryoları

Kaspersky Hybrid Cloud Security, iş yükü ister fiziksel, sanallaştırılmış ister özel, herkese açık veya hibrit bulut tabanlı olsun, tüm hibrit altyapınızı korur. Altyapınız ne olursa olsun, nasıl gelişirse gelişsin, her şeyin güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlarız

  • En iyi performans
    Her işletim sistemi için optimize edilmiş Light Agent'lar, sanallaştırma kaynaklarının tüketimini %30'a kadar verimli bir şekilde azaltır.
  • Özel çözüm
    Ürün; VMWare vSphere, Microsoft HyperV, Citrix Hypervisor ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli sunucu sanallaştırmasını ve VDI platformunu destekler.
  • Akıllı optimizasyonlar
    Dosya taramalarının sonuçlarını paylaşan, paylaşılan önbellek de dahil olmak üzere bir dizi optimizasyon, ilgili işlem sayısını ve veri miktarını azaltır ve IOPS ve CPU döngüleri ile bellek kullanımı ve disk ayak izlerini önemli ölçüde azaltarak BT altyapınızdaki genel yükü en aza indirir.

Aşağıdakilere uygundur:

Buluta özel mimariye sahip kuruluşlar, buluta geçiş ve dijital dönüşüme odaklananlar, DevOps uygulayıcıları ve uyumluluk endişeleri bulunan yüksek düzeyde denetime tabi işletmeler.

Kullanıcılarımız hakkımızda neler söylüyor?

Başarımızı ölçen sizsiniz

Müşteri derecelendirmesi

Tanıtım metinleri

Küresel olarak tanınan siber güvenlik uzmanlarımızın düşünce liderliğinden daha fazla bilgi edinin

İlgili ürünler
Gartner Sorumluluk Reddi.

Gartner Peer Insights içeriği, bireysel son kullanıcıların platformda listelenen satıcılarla kendi deneyimlerine dayanan fikirlerinden oluşur; gerçek beyanlar olarak yorumlanmamalıdır ve Gartner veya iştiraklerinin görüşlerini temsil etmemektedir. Gartner, bu içerikte tasvir edilen herhangi bir satıcıyı, ürünü veya hizmeti onaylamaz ve satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk garantileri de dahil olmak üzere, bu içerikle ilgili olarak doğruluğu veya eksiksizliği hakkında açık veya zımni herhangi bir garanti vermez.

GARTNER PEER INSIGHTS Logosu, Gartner, Inc. ve/veya iştiraklerinin ticari markası ve hizmet markasıdır ve burada izin dahilinde kullanılmıştır. Tüm Hakları Saklıdır. Gartner Peer Insights incelemeleri bireysel son kullanıcıların kendi deneyimlerine dayanarak sundukları öznel görüşlerden oluşur ve Gartner veya iştiraklerinin görüşlerini temsil etmez.