Skip to main
Ürün

Kaspersky Hybrid Cloud Security

Hibrit ortamınız için kanıtlanmış buluta özel koruma ve en iyi performans

Avantajlar

Günümüz iş dünyasının dijital dönüşüme odaklanması, hızlı bir bulut adaptasyonunu da beraberinde getiriyor. Kaspersky Hybrid Cloud Security, bu süreci güvenli ve verimli tutar. Tüm bulut güvenliği ihtiyaçlarınız için tek bir ürün, tüm iş yükleri için tek bir lisans ve tüm hibrit altyapınızı yönetmek için tek bir konsol ile güvenlik, endişelenmeniz gereken bir detay olmaktan çıkar ve sizi dijital dönüşüm yolculuğunuzun diğer yönlerine odaklanma konusunda özgür kılar.

Kullanım senaryoları

Kaspersky Hybrid Cloud Security, iş yükü ister fiziksel, sanallaştırılmış ister özel, herkese açık veya hibrit bulut tabanlı olsun, tüm hibrit altyapınızı korur. Altyapınız ne olursa olsun, nasıl gelişirse gelişsin, her şeyin güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlarız
Sanallaştırma ve VDI Güvenliği
Günümüzün veri merkezleri, sizi tamamen güvende tutarken mevcut tüm kaynaklardan en iyi şekilde yararlanan özel bir güvenlik çözümüne ihtiyaç duyar. Kaspersky Hybrid Cloud Security'nin yaptığı da tam olarak budur.
  • En iyi performans
    Her işletim sistemi için optimize edilmiş Light Agent'lar, sanallaştırma kaynaklarının tüketimini %30'a kadar verimli bir şekilde azaltır.
  • Özel çözüm
    Ürün; VMWare vSphere, Microsoft HyperV, Citrix Hypervisor ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli sunucu sanallaştırmasını ve VDI platformunu destekler.
  • Akıllı optimizasyonlar
    Dosya taramalarının sonuçlarını paylaşan, paylaşılan önbellek de dahil olmak üzere bir dizi optimizasyon, ilgili işlem sayısını ve veri miktarını azaltır ve IOPS ve CPU döngüleri ile bellek kullanımı ve disk ayak izlerini önemli ölçüde azaltarak BT altyapınızdaki genel yükü en aza indirir.
Herkese Açık Bulut Güvenliği
Kaspersky Hybrid Cloud Security, Windows ve Linux iş yüklerini korur ve AWS, Microsoft Azure ve Google Cloud platformları ile yerel API entegrasyonu sağlayarak bulut servis sağlayıcınızla paylaştığınız güvenlik sorumluluklarıyla ilgili endişelerinizi ortadan kaldırır.
  • Tam görünürlük
    Herkese açık bulut API entegrasyonu, her köşeyi görebileceğiniz anlamına gelir. Yani bulutunuzun nasıl düzenlendiğini anlayabilir ve tüm bulut iş yüklerinizi koruduğunuzdan emin olabilirsiniz.
  • Kolay yönetim
    Güvenlik aracılarını dağıtmak ve onlara güvenlik ilkeleri uygulamak için bu bilgileri kullanarak yönetim konsolu aracılığıyla belirtilen hesaplar altında çalışan tüm örnekleri görebilirsiniz.
  • Otomatik güvenlik
    Kaspersky Hybrid Cloud Security, bulut tarafından yeni örnekler oluşturulup çalıştırıldıkça gerçekleşen yük artışına otomatik olarak yanıt verir. API ve otomatik ölçeklendirme ilkeleri, kuruluş olarak belirlemeyi seçtiğiniz ilkeye uygun olarak her bir otomatik ölçeklendirme grubundaki her yeni örneğe güvenlik sunulmasını sağlar.
Güvenlik DevOps ve Kapsayıcıları
Pazara sunma süresinin gittikçe kısalmasıyla birlikte saldırı süresi de kısalmaktadır. Kaspersky Hybrid Cloud Security tam yazılım geliştirme yaşam döngüsünün güvenliğini, işletmeye hiçbir olumsuz etki yansıtmadan sağlar.
  • DevSecOps etkinleştirmesi
    Konteynerleştirme ana bilgisayar belleği koruması, kapsayıcılar için görevler, görüntü tarama ve komut dosyası yazılabilir arabirimler ile "Kod olarak güvenlik" yaklaşımı, geliştirme sürecini etkilemeden güvenlik görevlerini CI/CD ardışık düzenlerine entegre etmenize olanak tanır.
  • Güvenli kapsayıcılar
    Docker ve Windows kapsayıcılarının güvenliğini sağlar, böylece saldırganlar kötü amaçlı bir kapsayıcı bileşenini kuruluşun iç işleyişine girmek için kullanamaz.
  • Geliştirici ihtiyaçlarını karşılama
    Kapsayıcıların, görüntülerin ve yerel ve uzak depoların Erişim Sırasında (OAS) ve İstek Üzerine Taranması (ODS), geliştiricilerin ihtiyaçları için temizlenmiş depoların bakımını kolaylaştırır.

Aşağıdakilere uygundur:

Buluta özel mimariye sahip kuruluşlar, buluta geçiş ve dijital dönüşüme odaklananlar, DevOps uygulayıcıları ve uyumluluk endişeleri bulunan yüksek düzeyde denetime tabi işletmeler.

Kullanıcılarımız hakkımızda neler söylüyor?

Başarımızı ölçen sizsiniz

Müşteri derecelendirmesi

Tanıtım metinleri

Küresel olarak tanınan siber güvenlik uzmanlarımızın düşünce liderliğinden daha fazla bilgi edinin

İlgili ürünler
Gartner Sorumluluk Reddi.

Gartner Peer Insights içeriği, bireysel son kullanıcıların platformda listelenen satıcılarla kendi deneyimlerine dayanan fikirlerinden oluşur; gerçek beyanlar olarak yorumlanmamalıdır ve Gartner veya iştiraklerinin görüşlerini temsil etmemektedir. Gartner, bu içerikte tasvir edilen herhangi bir satıcıyı, ürünü veya hizmeti onaylamaz ve satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk garantileri de dahil olmak üzere, bu içerikle ilgili olarak doğruluğu veya eksiksizliği hakkında açık veya zımni herhangi bir garanti vermez.

GARTNER PEER INSIGHTS Logosu, Gartner, Inc. ve/veya iştiraklerinin ticari markası ve hizmet markasıdır ve burada izin dahilinde kullanılmıştır. Tüm Hakları Saklıdır. Gartner Peer Insights incelemeleri bireysel son kullanıcıların kendi deneyimlerine dayanarak sundukları öznel görüşlerden oluşur ve Gartner veya iştiraklerinin görüşlerini temsil etmez.