Ana içeriğe atlayın
Kaspersky Next EDR Optimum

Kolaylaştırılmış EDR çözümleriyle güvenliğinizi yükseltin

Yeni tehditleri hızlı bir şekilde engellemek üzere uyum sağlayan hızlı araştırma ve yönlendirmeli yanıt mekanizmalarıyla rakipsiz tehdit görünürlüğü sunan yeni çevik ve akıllı güvenlik çözümümüzle iş kesintilerini önleyin ve sinsi tehditlerle mücadele edin.
  • Temel EDR. Sinsi tehditleri kapsamlı olarak ortaya çıkarın
  • Bulut güvenliği. Daha iyi veri güvenliği için bulut etkinliklerini izleyin ve engelleyin
  • Kurumsal düzeyde kontroller. Gelişmiş kontrollerle tüm uç noktalarda rutin görevleri otomatikleştirin

Artan siber tehditler önemli mali zarara neden oluyor

Sinsi tehditlerin dağıtımı ucuzdur ancak çoğu zaman maliyetli sonuçlara ve yıkıcı kayıplara neden olurlar.

%41

İşletmelerin yarıya yakını tehdit ortamının yanıt verebileceklerinden daha hızlı geliştiğini ve büyüdüğünü düşünüyor

%64

Kuruluşların çoğunluğu yıkıcı fidye yazılımı saldırılarının çoktan kurbanı oldu

$337K

Bir işletmenin yıkıcı bir sistem ihlalinden kurtarılmasının ortalama maliyeti

Kaspersky Next EDR Optimum yakında dijital satın alma olarak sunulacaktır

Şu anda güvenilir iş ortaklarımızdan temin edebilirsiniz.

Tehditlere karşı katıdır

Kaspersky Next EDR Optimum, büyüyen işletmelere çok çeşitli tehditlere karşı basit ve sağlam bir savunma sunmak üzere kolaylaştırılmış EDR'yi güçlü uç nokta korumasıyla birleştirir.
  • Tehditleri anlayın. Tehditlere ilişkin görünürlük elde edin ve bunların uç noktadaki yollarını öğrenin. Toplanan tüm verilerde hızlı ve zahmetsiz bir temel neden analizi yapın; üstelik hepsi tek bir kart uyarısında.
  • Etkili şekilde mücadele edin. Yönlendirmeli yanıt ve otomasyon sayesinde tehditleri güvenle durdurun.
  • Gizlenenleri keşfedin. Araştırılan bir uyarıdan oluşturulan veya güvenilen bir kaynaktan içe aktarılan IoC ile saldırıların önüne geçin ve uç noktalardaki izlerini ortaya çıkarın.

Kaynakları dikkatli kullanır

İşiniz ya da güvenliğiniz yavaşlamayı göze alamaz. Kaspersky Next EDR Optimum işleri hızlı ve basit tutarak gerçekten önemli olan şeylere odaklanmanıza yardımcı olur.
  • Maliyetleri optimize edin. Bulut ve çoklu otomasyon özelliklerini kullanarak Toplam Sahip Olma Maliyetini azaltın veya tam kontrol için şirket içi kurulum yapın.
  • Saldırı yüzeyinizi kontrol edin. Bulut hizmeti kullanımınızı güvenceye alın ve kurumsal düzeyde kontrollerle saldırı yüzeyini azaltmayı otomatikleştirin.
  • Ekibinizi dahil edin. BT personeliniz için tehdit tespiti ve değerli veri toplama konusunda onları destekleyecek yerinde siber güvenlik eğitimlerinden yararlanın.
Kaspersky Next EDR Optimum ile araştırma ve tehditlere yanıt verme
Ne kadar hızlı ve etkili bir şekilde bir tehdidin temel nedenini öğrenebileceğinizi ve buna uygun şekilde yanıt verebileceğinizi görün.

İşletmeniz Kaspersky'ye neden güvenebilir?

Kaspersky ürünleri, dünyanın önde gelen araştırma firmaları tarafından düzenli olarak değerlendirilmekte ve siber güvenlik sektöründe tehdit tespiti, araştırma ve yanıt verme konusundaki önemli rolü giderek daha fazla onay almaktadır.

Tüm cephelerde işletmenizi koruyun

İşte Kaspersky Next EDR Optimum'un küçük siber güvenlik ekiplerinin olaylara müdahale yeteneklerini artırmalarına ve çok fazla zaman harcamadan uzmanlıklarını geliştirmelerine yardımcı olabileceği birkaç senaryo.

Temel nedeni bulmak, ana bilgisayarı izole etmek ve dosyanın gelecekte yürütülmesini önlemek üzere uyarı kartında önerilen adımları uygulamanız yeterlidir.

Ek Kaynaklar

İşletmenizi güvende tutmanıza yardımcı olacak diğer Kaspersky hizmetleri

Uzman Siber Güvenlik Desteği
Kaspersky Professional Services ile işletmeniz için en iyi siber güvenliği oluşturun. Deneyimli ekip üyelerimiz risk değerlendirmesi, uygulama, bakım ve optimizasyon konularında yardımcı olur.
Çevrimiçi Siber Güvenlik Kursları
Uzman BT ekibinizin siber tehditler konusunda güncel kalmasını sağlayın ve bu riskleri yönetmeye ilişkin en iyi uygulamalar dahil olmak üzere, bu tehditlerin işletmenizin verimliliğini nasıl etkilediğini anlamak için liderlik ekibinizi eğitin.

İhtiyaçlarınıza yönelik diğer işletme siber güvenlik çözümleri

Hangi işletme hizmetini kullanırsanız kullanın, Kaspersky’nin sizin için bir çözümü var