KASPERSKY, FORRESTER WAVE™: UÇ NOKTA GÜVENLİĞİ PAKETLERİ, 2019 YILI 3. ÇEYREK ARAŞTIRMASINDA "LİDER" UNVANINI ALDII

Sektörde tanınırlık

En yüksek takdirleri kazanmıştır. Kaspersky ürünleri, dünyanın önde gelen araştırma firmaları tarafından düzenli olarak değerlendirilir. Bu sayede şirketlerin ve müşterilerin kendilerini korumalarına ve değişim karşısında başarılı olmalarına yardımcı olma becerimiz büyük ölçüde tanınmıştır. 

Müşteriler tarafından tanınırlık

Kaspersky, şirketin duyurusunu yaptığı üç yılın üçünde de Tüketici Seçimi olarak adlandırılmaya layık görüldü.

Değerlendirmeleri görüntüleyin
 • Award

  Bir Lider.

  The Forrester Wave™: Endpoint Security Suites, Q3 2019


  Rapora gidin

 • Award

  Tip A, B ve C Kullanım Senaryoları için En Yüksek 3 Puan arasında yer almıştır.

  2018 Gartner Critical Capabilities for Endpoint Protection Platforms (2018 Uç Nokta Koruması Platformlarında Gartner Kritik Özellikleri).


  Rapora gidin

 • Award

  5 Kategorinin 4'ünde Kaspersky'in Adı Geçti.

  2018 Gartner Competitive Landscape: Operational Technology Security (2018 Gartner Rekabet Manzarası: Çalışma Teknolojisi Güvenliği).


  Rapora gidin

 • Award

  Yüksek Performanslı.

  The Forrester New Wave™: External Threat Intelligence Services, Q3 2018 (Forrester New Wave™: Dış Tehdit İstihbaratı Hizmetleri, 2018 yılı 3. Çeyrek)


  Rapora gidin

 • Award

  Niş Aktör.

  Forrester Now Tech: Security Awareness And Training Solutions, Q1 2019 (Forrester Now Tech: Güvenlik Farkındalığı ve Eğitim Çözümleri, 2019 Yılı 1. Çeyrek)


  Rapora gidin

 • Award

  Bir Lider.

  Ovum Decision Matrix: Selecting an Endpoint Protection Solution, 2017–18 (Ovum Karar Matrisi: Uç Nokta Koruması Çözümü Seçme, 2017–2018)


  Rapora gidin

 • Award

  Üst Düzey Bir Oyuncu.

  Radicati Uç Nokta Güvenliği - Market Quadrant 2017


  Rapora gidin

 • Award

  Bir Lider.

  KuppingerCole Leadership Compass Enterprise Endpoint Security: Anti-Malware Solutions, 2017 (KuppingerCole Liderlik Pusulası Kurumsal Uç Nokta Güvenliği: Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma Çözümleri, 2017)


  Rapora gidin

GARTNER, Gartner, Inc. şirketi ve/veya bu şirketin ABD ve uluslararası bağlı ortaklıklarının tescilli ticari markası ve hizmet markasıdır ve burada izin dahilinde kullanılmıştır. Tüm hakları saklıdır. Gartner, araştırma yayınlarında yer alan hiçbir tedarikçi, ürün veya hizmeti desteklememekte ve teknoloji kullanıcılarına yalnızca en yüksek puanı veya başka bir sıfatı alan tedarikçileri seçmelerini önermemektedir. Gartner araştırma yayınları Gartner'ın araştırma kuruluşunun görüşlerinden oluşur ve yayınlarda yer alan ifadeler gerçek olarak yorumlanmamalıdır. Gartner, bu araştırmaya ilişkin ticari elverişlilik veya belirli bir amaca uygunluk garantileri dahil, açık veya zımni, tüm garantileri reddeder. Gartner Peer Insights Customers’ Choice Logo, Gartner, Inc. ve/veya iştiraklerinin ticari markası ve hizmet markasıdır ve burada izin dahilinde kullanılmıştır. Tüm hakları saklıdır. Gartner Peer Insights Customers’ Choice, belgelendirilmiş bir metodolojiye uygulanan bireysel son kullanıcı yorumlarının öznel görüşlerini, değerlendirmeleri ve verileri kapsar; Gartner veya iştiraklerinin görüşlerini temsil etmez ya da onlar tarafından bir onay teşkil etmez

Güvenebileceğiniz siber güvenlik

Şeffaflık ilkelerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

Vaka Çalışmaları

Kaspersky güvenlik çözümlerinin iş yerinde, sahadaki örneklerini keşfedin

 • 
		Ferrari S.p.A.                
  Ferrari S.p.A.                

  Ferrari, BT Güvenliği tedarikçisi olarak Kaspersky Lab'i seçerek stratejik bir karar aldı. Temel işletme süreçlerini korumak ve güvenlik düzeyini artırmak için daha katı BT Güvenliği önlemleri uygulamak istediler.

 • 
		Axel Springer SE           
  Axel Springer SE           

  Avrupa'nın en büyük medya şirketlerinden Axel Springer, faaliyetlerini lider dijital yayıncı olmak gibi kesin bir hedefle yürütmektedir. Axel Springer, BT altyapısının kötü amaçlı yazılım ve diğer saldırılara karşı korunduğundan emin olmak için Kaspersky'nin sunduğu uç nokta korumasıyla BT güvenlik sistemini yeniden tasarlamayı seçti.

 • 
     Abu Dhabi Racing
  Abu Dhabi Racing

  Abu Dhabi Racing gibi şirketler ve BAE Hükümeti için ekonomik büyüme ve teknolojiye açık, bilgiyle beslenen bir toplumun gelişimi, modern BT güvenlik sistemleri ve risk yönetimi ilkelerine ihtiyaç duyulmasına neden oluyor.

BİLDİĞİNİZ İŞİ GÜVENLE YAPIN

Dünya çapında tanınan şirketler Kaspersky'nin yardımıyla üstün siber güvenlik özelliklerini zaten genişletmiştir.

Bizimle irtibata geçin! Kaspersky çözümlerinin, kurumsal güvenlik stratejinizi nasıl şekillendirebileceği konusunda uzmanlarımızdan biriyle konuşmak için lütfen iletişime geçin.

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir