Endpoint Security

Gerçek siber güvenlik teknolojilerine dayanan, lider çok katmanlı uç nokta güvenlik platformu

Arama Talep Et

Benzersiz küresel güvenlik istihbaratımızı ve otomatik öğrenme teknolojilerimizi temel alarak kârınızı koruyan kanıtlanmış, verimli güvenlik. Bu yüksek düzeyde entegre çözüm; masaüstü bilgisayarlar, sunucular, mobil cihazlar ve gömülü sistemler gibi fiziksel, sanal ve bulut tabanlı uç noktalar için tamamen ölçeklenebilir koruma özelliklerini bir araya getirir. Her bir uç nokta, birleştirilmiş tek bir konsol aracılığıyla yönetilebilir, böylece altyapınız ne kadar geniş olursa olsun size güvenlik konusunda eksiksiz bir genel bakış sağlar.


Sunduklarımız

Kaspersky Endpoint Security, SOC ekibinizi otomatik olarak güçlendirmek için veri sağlayan, güvenilir, kurumsal kullanıma hazır bir güvenlik platformu sunar. Uç nokta güvenlik açıkları ve koruması tek bir konsoldan yönetilerek verimlilik artırılır ve toplam sahip olma maliyetiniz (TCO) düşürülür.

 • Tehdit Engelleme

  Tehdit Engelleme

  HuMachine™ istihbaratını kullanan lider tehdit engelleme motorumuz sizi fidye yazılımları, güvenlik açıkları ve hatta en gelişmiş siber tehdit biçimlerinden korur

 • Gelişmiş Uç Nokta Kontrolü

  Gelişmiş Uç Nokta Kontrolü

  Kolay ve etkili, merkezileştirilmiş web, cihaz ve uygulama denetimleri, saldırı alanınızı azaltarak kullanıcıları güvende tutmaya yardımcı olur.

 • Veri Koruması

  Veri Koruması

  FIPS 140.2 onaylı tam disk şifreleme, sabit ve mobil cihazlardaki gizli verileri tamamen korumaya yardım eder.

Vaka Çalışmaları

Ferrari S.p.A.

Çözüm: Endpoint Security, Cybersecurity Services

Ferrari, BT Güvenliği tedarikçisi olarak Kaspersky Lab'i seçerek stratejik bir karar...

DAHA FAZLA BİLGİ

Axel Springer SE

Çözüm: Endpoint Security

Avrupa'nın en büyük medya şirketlerinden Axel Springer, faaliyetlerini lider dijital yayıncı...

PDF İNDİRİN*

Osborne Clarke

Çözüm: Endpoint Security

Osborne Clarke, 250 yıldan uzun süredir müşterilerine uzman hukuki danışmanlık...

PDF İNDİRİN*
Tüm Vaka Çalışmalarını Görüntüleyin

Kullanımda

Kuruluşunuza Yönelik Siber Saldırıları Önleyin

Sektör lideri koruma teknolojilerimiz, bulut tabanlı veya özel ağ istihbaratı dahil olmak üzere, insan uzmanlığı ve otomatik öğrenmeyi bir araya getirerek kuruluşunuzun BT altyapılarını korur. Fidye yazılımı önleme teknolojilerimiz, verilerinizi güvende tutup paylaşılan klasörleri şifreli kilitleyicilerden korurken Automatic Exploit Prevention, korunan makinelerdeki uygulama güvenlik açıklarını hedefleyen siber suçluları alt eder. Otomatik Yama Yönetimi, güvenlik açıklarını önleyen bir güvenlik katmanı ekler.

Her uç nokta için kapsamlı kontrol

Sürekli olarak gelişen güvenlik teknolojilerimiz, güçlü kontrol ve veri koruma araçlarıyla daha da gelişmiştir. Dinamik beyaz liste ve Default Deny ile tamamen otomatikleştirilmiş uygulama denetimi, sıfır gün saldırılarını büyük oranda azaltırken tam özellikli cihaz denetimi de sistemlerinizi ve verilerinizi korumaya yardım eder, böylece ağınıza hangi cihazların erişebileceğini kontrol edebilirsiniz. Uygunsuz veya gereksiz web sitelerine sağlanan her bir uç nokta erişimi de kontrol edilebilir ve engellenebilir.

Gizli Verilerinizi Her Uç Noktada Koruyun

Kullanıcılar için şeffaf, güçlü şifreleme sayesinde gizli ve hassas verileriniz hareket halindeyken, taşınabilir cihazlarda ve saklanırken tamamen korunur. Yüksek düzeyde entegre güvenlik ilkeleri, cihazların veya dosyaların kaybolması veya çalınması durumunda verilerinizi korumak için uygulama ve cihaz kontrolleriyle denk hale getirilebilen şifreleme demektir. Kaspersky Lab, Dosya ve Klasör Düzeyinde Şifreleme (FLE) ve Tam Disk Şifreleme (FDE) sunarak tüm olası kullanım senaryolarında koruma sağlar.

Uyarlanabilir Güvenlik Çerçevesi

Bir olayın ciddi sonuçlar doğurmadan engellenmesi için Tahmin ve Engelleme süreci birlikte işler. Algılama ve Tepki Verme sürecinde ise oluşan ciddi sonuçlar keşfedilir ve düzeltilir. Bu paradigmada birbirini takip eden her aşama, kendinden önceki aşamadan daha fazla kaynak kullanımı gerektirir.

Genellikle güvenliğe ayrılan bütçe, aslında gereken miktarda değil, uygun görülen kadardır. Güvenliğe yüksek öncelik verilmeli ve önemli ölçüde yatırım yapılarak başarılı bir dağıtım ve güçlü bir toparlanma süresi hedefi sağlanmalıdır.

Üstün Destek ve Profesyonel Hizmetler

Profesyonel yardım, ihtiyaç duyduğunuz her zaman mevcuttur. 200'den fazla ülke ve dünya genelinde 34 ofiste çalışarak size yıl boyunca 7 gün 24 saat hizmet sunuyoruz. Kaspersky Lab güvenlik kurulumundan maksimum faydayı sağladığınızdan emin olmak için Maintenance Service Agreement (MSA) destek paketlerimizden faydalanın veya Profesyonel Hizmetlerimizi arayın.

 • 2 4

  SAAT/GÜN

 • 0 7

  GÜN/HAFTA

 • 3 6 5

  GÜN/YIL

DAHA FAZLA BİLGİ

Tanıtım Metinleri

SİBER GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Kaspersky Siber Güvenlik Çözümleri portföyü ile...

PDF İNDİRİN*

Cybersecurity Solutions

Otomatik Öğrenme ve İnsan Uzmanlığı

PDF İNDİRİN*

Endpoint Security

Kaspersky Endpoint Security'nin Koruma...

PDF İNDİRİN*
Tüm Tanıtım Metinlerini Görüntüleyin

Tanıma

 • Kaspersky Lab, IDC MarketScape'te "Lider" olarak adlandırılmıştır

 • Kaspersky Lab, Uç Nokta Koruma Platformları için Gartner Magic Quadrant'ta resmi olarak "Lider" şeklinde adlandırılmaktadır

 • Kaspersky Lab, Forrester Research, Inc tarafından Uç Nokta Güvenliği Çözümleri pazarında "Liderler"den biri olarak derecelendirilmiştir.

 • Ödül penceresi: 20 Nisan 2017 itibarıyla Endpoint Protection Platforms for Kaspersky Lab için Peer Insights Değerlendirmeleri

 • Kaspersky Lab, Uç Nokta Koruma Platformları içinde 2017 Gartner Peer Insights Tüketici Seçimi Ödülleri'nin parçası olarak Platin Ödülü aldı. Gartner Peer Insights Customer Choice Logo, Gartner, Inc. ve/veya iştiraklerinin ticari markası ve hizmet markasıdır ve burada izin dahilinde kullanılmıştır. Tüm hakları saklıdır. Gartner Peer Insights Tüketici Seçimi Ödülleri, bireysel son kullanıcı müşterilerinin kendi deneyimlerine dayanarak sundukları öznel fikirler, Gartner Peer Insights'ta yayınlanan inceleme sayısı ve pazardaki bir tedarikçinin genel değerlendirmelerine göre ve http://www.gartner.com/reviews-pages/peer-insights-customer-choice-awards/ adresinde tanımlandığı şekilde belirlenir ve Gartner veya iştiraklerinin görüşlerini herhangi bir şekilde temsil etmeye yönelik değildir.

 • Bağımsız testlere göre Kaspersky Lab, gerçek anlamda olağanüstü bir Endpoint Security hizmeti sağlıyor.

 • Kaspersky Endpoint Security, üstün girişim koruması sunar

 • Kaspersky Endpoint Security, SE Labs'den bir kez daha en yüksek Üçlü-A derecelendirmesi aldı

 • Kaspersky Endpoint Security algılama teknolojilerinin olağanüstü kalitesi AV-TEST'in 2016 EN İYİ KORUMA ÖDÜLÜ ile taçlandırıldı

 • AV-TEST, 2016 EN İYİ KULLANILABİLİRLİK ÖDÜLÜ'nü benzersiz bir şekilde az sayıda sinir bozucu hatalı pozitif sonuç üretmesi sebebiyle Kaspersky'ye verdi.

 

Risk

Birçok siber saldırı bir veya daha fazla uç nokta aracılığıyla başlatıldığından, uç nokta koruması genel güvenlik stratejisi için çok önemlidir. Kaspersky Endpoint Security şunlardan kaçınmanıza yardım eder:

 • Fidye yazılımları nedeniyle oluşan operasyonel kayıplar

 • Güvenlik açıklarına dayanan başarılı saldırıların yarattığı finansal kayıplar

 • Veri sızdırma sonucunda oluşan itibarla ilgili kayıplar

 • Büyük ölçekli saldırılar nedeniyle işin durması

 • Birden fazla güvenlik çözümü kullanarak yapılan operasyon masrafları

İlgili Ürünler ve Hizmetler

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir