Ana içeriğe atlayın
Ürün

Kaspersky Endpoint Security for Business

Yeni nesil uyarlanabilir uç nokta koruma ve güçlendirme

Teknoloji, işlerinize yön verir ve işletmenizi destekler. Ancak işletmenizi siber tehditlere karşı korumanız gerekir. Dijital dönüşümünüzü sağlam ve basit bir şekilde sağlamak ve desteklemek amacıyla güvenli bir temel oluşturmanıza yardım ediyoruz.

En büyük faydalar

İşletmenizi ve altyapınızı en güncel tehditlere karşı koruyun.

Artık fidye yazılım yok

İşletmelere yönelik 1 numaralı tehdit olan fidye yazılımları otomatik olarak önlenir! Yakın zamanda gerçekleştirilen bir AV-Test değerlendirmesine göre fidye yazılımlarına karşı %100 koruma sağlayan tek tedarikçiyiz.

Gelişmiş koruma teknolojisi

Çok katmanlı koruma yaklaşımımız, Makine Öğrenimi teknolojisine ve olağanüstü Tehdit İstihbaratı’na dayanmaktadır. Dosyasız tehditler, saldırı girişimleri, kök kullanıcı takımları (rootkit) gibi yolunuza çıkabilecek her türlü tehditte size koruma sağlıyoruz.

Hedefe giden yolunuz

EDR’ye sorunsuz bir şekilde yükseltme, ağ geçidi koruması ve bulut güvenliği ile geleceğe yönelik sağlam bir temel oluşturun ve farklı güvenlik araçlarını tek bir çözüm altında toplayarak en üst düzeyde verimlilik ve gönül rahatlığı elde edin.

Yeni nesil uyarlanabilir güvenlik

Verilerinizi ve altyapınızı güvende tutacak, işlerinizi zahmetsiz yapmanızı sağlayacak ve ihtiyaçlarınıza uyum sağlayacak bir şeye ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Tüm bu söylediklerimizi ve daha fazlasını nasıl yaptığımızı size gösterelim.

  • Önleme
    Açıklardan Yararlanmayı Önleme özelliği sayesinde Dosya, Posta ve Web Koruması ile saldırıları gerçekleşmeden önce veya en erken aşamalarda durdurur ve Düzeltme Motoru’muzla tüm değişiklikleri eski hâline döndürür.
  • Algılama
    Tek bir hafif motorda birleştirilen Makine Öğrenimi davranış analizi, bulut analizi ve hem yapay zekâ hem de insan uzmanlar tarafından yönlendirilen Tehdit İstihbaratı ile çok biçimli tehditleri algılar.
  • Saldırı yüzeyini azaltma
    Web, cihaz ve uygulama kullanımını kontrol ederek saldırganların olası giriş noktalarını kapatır. Makine Öğrenimi kullanarak kullanıcılarınızın davranışına uyum sağlar ve böylelikle üretkenliği olumsuz bir şekilde etkilemeden daha iyi güvenlik sunar.

Vaka çalışmaları

Sektörünüzü seçin ve sizinki gibi kuruluşların ve işletmelerin Kaspersky Endpoint Security for Business hizmetinden nasıl yararlandığını görün

Otomotiv
Hankook Tire, BT Güvenliğinde Denetimi Ele Alıyor
Kaspersky Endpoint Security for Business, Kore'deki Hankook Tire çalışanlarını, ofislerin üretim ve Ar-Ge merkezlerinde veya hareket halindeyken korur.
Daha fazla bilgi edinin 

Endüstri Takdirleri ve Ödülleri

Çok büyük takdir görmektedir. Kaspersky ürünleri, dünyanın önde gelen araştırma firmaları ve analistleri tarafından düzenli olarak değerlendirilmektedir

7/24 | Üst Düzey Destek ve Hizmetler
İhtiyaç duyduğunuz her an profesyonel yardım alabilirsiniz. Dünya çapındaki 34 ofisle yaklaşık 200 ülkede faaliyet göstererek 7/24/365 hizmetinizdeyiz. Kaspersky Health Check ile çözümlerimizden maksimum değer elde etmek için Premium Destek paketlerimizden (MSA) yararlanın.

Tanıtım Metinleri

Küresel olarak tanınan siber güvenlik uzmanlarımızından daha fazla bilgi edinin

Koruma teknolojileri hakkında daha fazla bilgi

Kaspersky Endpoint Security for Business'taki koruma teknolojileri

Kaspersky Security Foundations Satın Alma Rehberi

Bu belge, tüm altyapınızı korumak ve kapsamlı görünürlük ve kontrol sağlamak için temel güvenlik ürünlerinin en iyi karışımını nasıl seçeceğiniz konusunda pratik öneriler sunar.

Kaspersky Security Network: Büyük Veri Destekli Güvenlik

Kaspersky Security Network'e ve özel sürümü Kaspersky Private Security Network'e genel bakış.

İlgili Ürünler

Kaspersky Endpoint Detection and Response Optimum
KasperskyEndpoint Detection and Response Optimum
Otomatik müdahale ve basit temel neden analizi kullanarak gelişmiş gerçek savunma oluşturun ve güvenlik verimliliğini güçlendirin
Kaspersky Embedded Systems Security
KasperskyEmbedded Systems Security
Yerleşik sistemleri en yeni tehditlerden korumak için benzersiz çok katmanlı güvenlik
Kaspersky Security for Mail Server
KasperskySecurity for Mail Server
Posta tabanlı saldırılara karşı kanıtlanmış çok katmanlı koruma

Bir sonraki adım için yardıma mı ihtiyacınız var?

Bir Kaspersky uzmanıyla iletişime geçin

Bize iletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.

Ortağımızla bağlantı kurun

Satın almaya hazır mısınız? Bölgenizde bulunan ortağımız size sonraki adımlar için yol gösterebilir