Skip to main
Ürün

Kaspersky Endpoint Security for Business

Uyarlanabilir uç nokta koruması ve kuvvetlendirme

Araştırmaya dayalı, müşteri merkezli odağımız, burada amiral gemisi ürünümüzde bir araya getirilen uç nokta güvenliğini yeniden şekillendiren yeni teknolojilerin geliştirilmesiyle sonuçlandı.

Bulutta mı yoksa şirket içinde mi olacağına siz karar verin. Biz performans verimliliği için optimize edilmiş uçtan uca güvenliği sağlayarak tüm uç noktaları korumanıza yardımcı olalım.

En büyük faydalar

Hazırlıklı olun – saldırıların işletmeniz için oluşturduğu riskleri Kaspersky ile azaltın.

Bilgimiz ve test edilmiş teknolojilerimiz sizin gücünüzdür

Sizin için en iyi, en uygun maliyetli güvenlik ürününü seçtiğinizden nasıl emin olabilirsiniz? Güçlü bir siber güvenlik odağında çalışan bir tedarikçinin sunduğu sürekli olarak test edilen teknolojileri seçin.
Çok Platformlu Uyarlanabilir Güvenlik
Benzersiz teknolojimiz anormal davranışları tespit eder ve dosyasız tehditler ile açık istismarlar da dahil olmak üzere çok sayıda tehdidi otomatik olarak algılayıp düzeltir
 • Algılama derecelendirmelerinde 1 numara
  Uç nokta korumamız, yalnızca %68'lik bir tedarikçi ortalamasına karşı bağımsız dosyasız tehdit koruması testlerinde %100 algılama ve düzeltme oranları göstermektedir. Her gün keşfedilen 360.000'den fazla tehditi de hesaba kattığınızda elde edebileceğiniz zaman tasarrufuna bakın!
 • Her şey dahil
  Tek bir üründe \"Saldırı Altında\" uyarı sistemimiz, güvenlik açığı değerlendirme modülümüz ve mobil tehdit savunmamız dahil olmak üzere birden çok uç nokta koruma teknolojisi. Tüm kullanıcı cihazlarınızı korumak için tek ürün ve bir lisans anahtarı.
 • Zayıf noktalardan kaçınma teknikleri
  Birden fazla işletim sistemi için kullanılabilen Davranış Saptaama, şüpheli davranışı gerçek zamanlı olarak belirlemek için Makine Öğrenimi içeren ödüllü teknikleri kullanır. Çok katmanlı analiz, kaçınma tekniklerinin çalışmadığı ve algılamanın garanti edildiği anlamına gelir.
 • Tam otomatik anomali kontrolü
  Uyarlanabilir Anomali Kontrolü, hem kullanıcıların hem de uygulamaların davranışını öğrenir ve izler, böylece anormallikleri ortaya çıkarabilir ve bunlardan herhangi birinin anormal davranışına otomatik olarak yanıt verebilir.
Esnek dağıtım
Dört dağıtım modeli seçeneğiyle gelecekteki EDR uygulamasını destekleyerek maliyetleri düşürmenize ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olur.
 • Benzerleri arasındaki derecelendirmede 1 numara
  Kullanım kolaylığı, Gartner Peer Insights incelemelerinde aldığımız yüksek puanlarla onaylanmıştır. Bulut veya şirket içi geleneksel konsol dağıtımı aracılığıyla veya bir IaaS ortamında hiçbir ek maliyet olmadan birleşik uç nokta yönetimi sağlıyoruz, seçim sizin.
 • MSP'ler ve görev delegasyonu için ideal
  Rol tabanlı modelimiz, sorumlulukları BT ekipleri arasında paylaşmanıza yardımcı olur. Yönetim konsolu, her ekip üyesinin yalnızca ihtiyaç duyduğu araçlara ve verilere erişmesini sağlayacak şekilde yapılandırılabilir.
 • Benzersiz hibrit mod
  Çok az tedarikçi firma yönetim konsolları için hibrit bir dağıtım modeli ve şirket içinden buluta geçişi basitleştirmek için sihirbazlar sunar. Konsolumuz sayesinde bazı kullanıcıları şirket içi bir yönetim konsolu aracılığıyla yönetebilirsiniz, diğerleri ise buluta bağlıdır.
 • Kapalı ağları destekler
  Kapalı Windows ağları için sıkı veri paylaşımı kısıtlamalarına sahip Küresel Tehdit İstihbaratımıza erişim, kullanıma hazır durumda. Ayrıca, tüm verileri kuruluş içinde tutma ihtiyacı duyan veya MS ürün yöneticilerine sahip olmayan müşteriler için tasarlanmış, \"Linux mağazaları\" için benzersiz şirket içi konsolumuz da hizmetinizde.
Threat Intelligence
Tekil kaynaklardan gelen karmaşık küresel siber tehdit verilerini alıp işleyerek ve bunu tespitleri destekleyen bir istihbarata dönüştürerek yeni tehditlere karşı mümkün olan en hızlı tepkiyi sağlar.
 • Hatalı pozitif sonuçları azaltın
  Küresel siber tehdit verileri, yanlış pozitif olasılığını en aza indiren Kaspersky uzmanlarının gözetiminde veri bilimi tabanlı yapay zeka kullanılarak işlenir. Bağımsız laboratuvar AV Testi tarafından yapılan testlerde, ürünümüz arka arkaya son 4 yılda diğer tüm güvenlik çözümlerine karşı en düşük sayıda yanlış pozitif puan almıştır.
 • Gizliliğe saygı duymak ve gizliliği korumak
  İnsanların mahremiyetine saygı duymak ve korumak temel ilkemizdir. Müşterilerimiz tarafından paylaşılan küresel siber tehdit verilerini jeopolitik olarak tarafsız olan İsviçre'de bulunan veri merkezlerimizde işlemekteyiz. Burada, ilgili taraflar veri işleme süreçlerimizin güvenilirliğini doğrulayabilir.
 • Saniyeler içinde yanıt
  Ürünlerimiz, son derece yüksek düzeyde siber güvenlik riskiyle karşı karşıya olan yerlerde kullanılır, bu nedenle yeni tehditler hakkında veri alır ve daha hızlı yanıt geliştiririz. Ortalama olarak, diğer tedarikçilerin saatlerini alırken biz yeni tehditleri 40 saniye gibi kısa bir sürede tespit edip yanıt verebiliriz.
Şeffaflık Merkezleri
Bunlar, tam şeffaflık sağlamaya yardımcı olmak için ürün kodu incelemelerine, güncellemelere ve tehdit algılama kurallarına erişim olanağı sağlar
 • Başka hiçbir tedarikçinin sağlayamadığı düzeyde açıklık
  Hükümetler ve iş ortakları, güvenli bir ortamda harici bir değerlendirme yapabilmek için temel teknik belgeler de dahil olmak üzere ürün ve performans bilgilerini elde edebilir ve ayrıca yazılımımızı kaynak kodundan derleyip halka açık olanlarla karşılaştırabilir.
 • Erişim isteğinde kolaylık
  Kaspersky Şeffaflık Merkezleri Zürih, Madrid, Kuala Lumpur ve São Paulo'da faaliyet göstermektedir. Kuzey Amerika Şeffaflık Merkezimiz Kanada, New Brunswick'te 2021 yılı içerisinde açılacaktır. Bir Şeffaflık Merkezine erişim talebinde bulunmak için lütfen TransparencyCenter@kaspersky.com ile iletişime geçin.
Birleştirilmiş Uç Nokta Yönetimi
Şubeler ve ev ofisleri için geleneksel uç nokta korumasının ötesinde sorunsuz, kolaylaştırılmış görev otomasyonu sağlar, böylece tedarikçi konsolidasyonundan yararlanabilirsiniz.
 • Dahili Yama Yönetimi
  Dahili güvenlik açığı ve yama yönetimi, gözden kaçırması kolay kritik görevlerden birini yerine getirerek sorunsuz, güncel uygulama ve işletim sistemi yamalarının oluşturulmasını sağlar.
 • Zengin EPP paketi
  Varlık, yazılım ve şifrelenmemiş cihaz keşfi ve şifreleme gibi otomatik süreçler web arayüzleri aracılığıyla denetlenebilir, bu nedenle riskinizi ve saldırı yüzeyinizi en aza indirmek kolaydır.
 • Belirli bir üreticiye bağımlı olmayan MDM
  Microsoft Exchange ActiveSync, iOS Mobil Cihaz Yönetimi (MDM) ve Samsung KNOX desteklenir, zorunlu şifreleme, şifre zorlama, kamera kullanım kısıtlaması ve APN/VPN ayarları kapsam içindedir.
Yüksek performans
Uç nokta bileşenleri için geliştirilmiş bir bulut modu, bilgisayar kaynakları üzerinde minimum etkiyle cihazları korur.
 • Sürekli olarak test edilir
  Uç nokta aracımız, bağımsız uç nokta güvenlik performans testlerinde 6 üzerinden 6 puan almıştır. Son üç yılda içerisinde bir çok performans ödülü almış bulunuyoruz.
 • Hafif uç nokta aracısı
  Tehdit koruması için bulut modu varsayılan olarak kullanılır ve bu, Küresel Tehdit İstihbaratımızla birlikte çok düşük bir ayak izi oluşturarak RAM ve HDD kullanımını azaltır.
 • Düşük bant genişliği kullanımı
  Müşteriler bulut modunu yerleşik proxy yetenekleriyle birlikte kullanarak trafik artışlarını önleyebilir ve hem sunucu hem de istemci tarafında iki düzeyde önbellekten yararlanabilir.
Kolay geçiş
Kolay geçiş, üçüncü taraf uç nokta korumasından sorunsuz, hatasız bir geçiş veya EDR'ye yükseltme sağlar
 • Tam otomatik
  Geçiş prosedürlerimiz tamamen otomatiktir. Cihazda mevcut 3. taraf uç nokta koruması algılanır ve otomatik olarak kaldırılır ve ürün sürümler arasında sorunsuz yükseltme, dağıtım durumu etkinliklerinin sayısını en aza indirerek zamandan tasarruf etmenizi ve güçlükleri azaltmanızı sağlar
 • Hızlı
  Tüm varsayılan güvenlik ilkesi ayarları optimize edilmiştir ve kullanıma hazırdır. Taşıma işlemi tamamlandıktan sonra derin tarama, önceki çözümünüzün gözden kaçırmış olabileceği korsanlık amaçlı programları ve güvenlik açıklarını otomatik olarak arar.
 • Ek aracılara gerek yok
  İlk uç nokta aracı kurulumu sırasında, karmaşık ve benzersiz olsa da tüm altyapınız genelinde Yama Yönetimi, EDR, MDR ve XDR dağıtımı için gerekli temeller atılır.

Vaka çalışmaları

Sektörünüzü seçin ve sizinki gibi kuruluşların ve işletmelerin Kaspersky Endpoint Security for Business hizmetinden nasıl yararlandığını görün

Endüstri Takdirleri ve Ödülleri

Çok büyük takdir görmektedir. Kaspersky ürünleri, dünyanın önde gelen araştırma firmaları ve analistleri tarafından düzenli olarak değerlendirilmektedir

Tanıtım Metinleri

Küresel olarak tanınan siber güvenlik uzmanlarımızından daha fazla bilgi edinin

İlgili Ürünler

Bir sonraki adım için yardıma mı ihtiyacınız var?

Gartner feragatnamesi

GARTNER, Gartner, Inc. ve/veya ABD'deki ve uluslararası iştiraklerinin tescilli ticari markası ve hizmet markasıdır ve burada izin alınarak kullanılmaktadır. Her hakkı saklıdır. Gartner, araştırma yayınlarında belirtilen herhangi bir tedarikçiyi, ürünü veya hizmeti desteklemez ve teknoloji kullanıcılarına yalnızca en yüksek puana veya diğer niteliğe sahip tedarikçileri seçmelerini tavsiye etmez. Gartner araştırma yayınları, Gartner'ın araştırma kuruluşunun görüşlerinden oluşur ve gerçek beyanlar olarak yorumlanmamalıdır. Gartner, satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk garantileri de dahil olmak üzere, bu araştırmayla ilgili olarak açık veya zımni tüm garantileri reddeder. The Gartner Peer Insights Customers’ Choice Logosu Gartner, Inc. ve/veya bağlı kuruluşlarının ticari markası ve hizmet markasıdır ve burada izin alınarak kullanılmaktadır. Her hakkı saklıdır. Gartner Peer Insights Customers’ Choice bireysel son kullanıcı incelemelerinin, derecelendirmelerinin ve belgelenmiş bir metodolojiye karşı uygulanan verilerin öznel görüşlerinden oluşur; bunlar, Gartner veya bağlı kuruluşlarının görüş ve onaylarını içermez.