Threat Management and Defense

Dijital dönüşüm çağında risk hafifletme

Dijital dönüşüm büyük kuruluşların ve devlet kurumlarının gelecekteki başarısında kilit rol oynar. Birçok önemli faydanın yanı sıra üst düzeyde dijitalleştirilmiş bir altyapı önemli yeni zorlukları da beraberinde getirir. Kapsamlı Threat Management and Defense çözümümüz kuruluşunuzun özel ihtiyaçlarına ve devamlı bilgi güvenliği sağlama süreçlerine uyarlanarak gelişmiş tehditlere ve benzersiz hedefli saldırılara karşı tam bir kurumsal koruma elde etmek için tümleşik bir metodoloji üretmenizi sağlar.

Kaspersky Threat Management and Defense, Uyarlanabilir Güvenlik Stratejisi uygulamayı destekleyen lider teknoloji ve hizmetleri benzersiz bir kombinasyonla sunarak güvenlik ekibinize birçok saldırıyı Engelleme, yeni benzersiz tehditleri hızla Algılama, gerçekleşen olaylara Müdahale Etme ve gelecekteki tehditleri Öngörme konularında yardımcı olur.


 • Tehditleri etkin bir şekilde ÖNLEYİN

  Entegre güvenlik çözümlerini ve araçlarını kullanarak sistemlerinizi güçlendirin. Çalışanlarınızın ve güvenlik ekibinizin tehdit ve BT güvenliği eğilimlerinin farkında olmasını sağlayın

 • İhlali hızlı bir şekilde ALGILAYIN

  Mevcut güvenlik ihlallerini ve ağınıza sızma teşebbüslerini keşfedin
  Güvenlik olaylarını onaylayın, önem düzeyini değerlendirin ve yanıtınızı önceliklendirin

 • Olaylara dikkatli bir şekilde MÜDAHALE EDİN

  "Canlı" bir saldırının sonuçlarını hafifletmek için hızlı bir şekilde harekete geçin
  Arasında derin adli delil süreçlerinin de bulunduğu incelemeler yürütün

 • Ne olabileceğini TAHMİN EDİN

  Kurumsal ağınız genelindeki olası güvenlik boşluklarını değerlendirin
  Gelecekteki tehditlere karşı koruma için Tehdit İstihbaratını kullanarak güvenliği iyileştirin

Uygunluk

Bu çözüm, özellikle kurumsal sektörlerin güvenlik gereksinimlerini, endişelerini ve kısıtlamalarını ele almak için çok uygundur.

Kullanım

 • Dijital çağ için kapsamlı bir siber güvenlik stratejisi

  Uyarlanabilir bir güvenlik yaklaşımı benimsemek, saldırı riskini ve doğurduğu zararı önemli ölçüde azaltır. Birçok tehdit analizler ve önleyici teknolojilerle tespit edilebilirken bazıları, geleneksel koruma yaklaşımlarına göre çok daha hızlı algılanıp zararsız hale getirilebilir. Kaspersky Lab tarafından sunulan Threat Management and Defense çözümü kendi uyarlanabilir siber güvenlik modelinizi hemen geliştirip uygulayabileceğiniz anlamına gelir.

 • Tehdit İstihbaratı ile desteklenen Güvenlik Operasyonları Merkezi

  Güvenlik Operasyonları Merkezinin (SOC) rolü, gelişmiş tehditleri algılamakla sınırlı değildir. SOC, hedefli saldırılara karşı savunma ve algılamadan müdahale etmeye, güvenlik açıklarını ortadan kaldırmaya ve olası riskleri öngörmeye kadar eksiksiz bir koruma döngüsü sağlamalıdır. Kaspersky Lab Threat Management and Defense kapsamında bu döngünün her aşamasında yardımcı olmak üzere sağladığı güvenlik teknolojileri ve hizmetlerinden oluşan eksiksiz bir cephanelikle SOC'nin etkili çalışmasına yardımcı olur.

 • Uyarlanabilir Güvenlik Çerçevesi

  Bir olayın ciddi sonuçlar doğurmadan engellenmesi için Tahmin ve Engelleme süreci birlikte işler. Algılama ve Tepki Verme sürecinde ise oluşan ciddi sonuçlar keşfedilir ve düzeltilir. Bu paradigmada birbirini takip eden her aşama, kendinden önceki aşamadan daha fazla kaynak kullanımı gerektirir. Genellikle güvenliğe ayrılan bütçe, aslında gereken miktarda değil uygun görülen kadardır. Güvenliğe yüksek öncelik verilmeli ve önemli ölçüde yatırım yapılarak başarılı bir dağıtım ve güçlü bir toparlanma süresi hedefi sağlanmalıdır.

7/24

Üstün Destek

Profesyonel yardım, ihtiyaç duyduğunuz her zaman mevcuttur. 200'den fazla ülke ve dünya genelinde 34 ofiste çalışarak size yıl boyunca 7 gün 24 saat hizmet sunuyoruz. Kaspersky Lab güvenlik kurulumunuzdan maksimum faydayı sağladığınızdan emin olmak için Üstün destek paketlerimizden faydalanın veya Profesyonel Hizmetlerimizi arayın.

Tanıtım Metinleri

Küresel olarak tanınan siber güvenlik uzmanlarımızın düşünce liderliğinden daha fazla bilgi edinin

Risk

Gelişmiş Kalıcı Tehditler (APT'ler) dahil olmak üzere hedefli saldırılar, kuruluşunuz için en tehlikeli riskler arasındadır. Ancak tehditler ve siber suçluların kullandığı teknikler sürekli olarak gelişmeye devam etse de çoğu işletme, modern tehlikelerden korunmak için hala etkinliğini yitirmiş güvenlik teknolojilerine güveniyor. Karşı karşıya kaldıkları tehlikeler şunlardır:

 • Scan

  Bir sistemin tehlikeye atılmasının tahmin edilemez sonuçları

 • Scan

  Modern tehdit alanına müdahale etme ve uyum sağlama becerisinin olmaması

 • Scan

  Kurumsal ağ ve BT sorunlarının görünürlüğünün olmaması

 • Scan

  Tek bir güvenlik olayının ardından 1 milyon ABD dolarına varabilecek doğrudan ve reaktif harcama

 • Scan

  Gizli saldırılar: algılanamayan veri ve iş süreci manipülasyonu

 • Scan

  Geleneksel güvenlik çözümlerine yapılan yatırımların sağladığı faydanın düşük olması

Konuşmayı Başlatalım ve Gerçek Siber Güvenliğin kurumsal güvenlik stratejinizi nasıl bilgilendirebileceği konusunda uzmanlarımızdan biriyle görüşün ve lütfen iletişime geçin.

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir