OTOMATİK-YENİLEME SERVİSİ

Sorunsuz Otomatik Yenileme Planımız, aboneliğinizi henüz süresi dolmadan önce otomatik olarak uzatarak size zamandan, çabadan ve riskten tasarruf sağlamak üzere tasarlanmıştır*. Lisansınızı otomatik olarak yenilemenin faydaları arasında şunlar vardır:

Kesintisiz koruma — Aboneliğiniz sürekli korumayla devam eder

Cihazlarınızın daima güvende olduğu bilgisiyle endişesiz, huzurlu olursunuz

Zamandan tasarruf — sizin için her şeyi halledip, sizi bir sonraki faturalandırma tarihi hakkında bilgilendirmek ve lisansınızın yenilendiğini doğrulamak için bildirimler göndeririz.

Esneklik — bu hizmetten istediğiniz zaman çıkabilirsiniz

* Yenileme ücretleri değişebilir, yenileme zamanınız geldiğinde, sizin aboneliğinize uygulanamayacak ek çevrimiçi teklifler & indirimler bulunabilir. Size bu konuyla ilgili en az bir hatırlatıcı e-posta göndereceğiz. Ayrıca yine e-posta yoluyla ödeyeceğiniz yenileme ücreti ile, otomatik olarak yenilenmesine kadar yeni aboneliğinizin süresi hakkında bilgilendirileceksiniz. Bu noktada Kaspersky'nin son sürümüne ücretsiz olarak yükseltmeniz gerekebilecektir.
Security Cloud

Kaspersky
Security Cloud

Çevrimiçi alışkanlıklarınıza uyum sağlayan kişiselleştirilmiş güvenlik hizmetinin keyfini çıkarın.
Sizi uyarması ve doğrudan tehlikelerden korumak için harekete geçmesi gereken zamanı bilir.

LİSANSINIZI YENİLEYİN

Lisansınızı yenileyerek veya başka bir Kaspersky Lab ürününe yükselterek TASARRUF EDİN

SEÇMEME YARDIM ET

Doğru ürünü bulun!

Kaspersky Help Me Choose aracı, karar vermeyi kolaylaştırır.

Hangi cihazları kullanıyorsunuz? (Geçerli tüm seçenekleri işaretleyin)

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

Security Cloud

Kaspersky
Security Cloud

Geleneksel antivirüslerimize ek olarak yepyeni uyarlanabilir güvenlik teknolojilerimizden yararlanın. Yalnızca cihazlarınızı değil; sizi de koruyan son derece kişiselleştirilmiş çözümlü bir birleşim.

En çok test edilen. En çok ödül alan.

20 yılı aşkın süredir kötü amaçlı yazılım ve siber suça karşı savaşta uzmanlığımızla tanınıyoruz. Kaspersky Lab ürünleri 2017 yılında 86 bağımsız test ve incelemeye katılıp 72 kez birinci olurken 78 kez ilk üç sırada yer almıştır. Daha fazla bilgi için www.kaspersky.com/top3 adresini ziyaret edin

ÖDÜLLER

ÜCRETSİZ VİRÜS TARAMASI

PC'nizin etkilenip etkilenmediğinden emin değil misiniz? PC'nizde kötü amaçlı yazılım bulunup bulunmadığını hızlı, kolay ve ÜCRETSİZ olarak öğrenebilirsiniz

ŞİMDİ TARAYIN