Hizmet

En iyi güvenlik çözümünü tercih etmek, her dönüşümsel güvenlik stratejisinin ilk adımıdır. Bunu BT altyapınızın etkili korumasını sağlamak için ürünlerinizi en iyi uygulamalara ve benzersiz güvenlik gereksinimlerinize göre uygulamanız ve yapılandırmanız gerekir. Bu dönüşümün her adımında size yardımcı olabilecek uzmanlarımızla iletişim kurarak güvenlik çözümünüzün yatırım getirisini en üst düzeye çıkarın ve %100 kapasitede çalıştığından emin olun.


 • Uygulama

  Kaspersky Lab'in ürünlerinin kusursuz ve sorunsuz şekilde dağıtılması konusunda uzman yardım ve destek sunar ve en iyi uygulamalara uygun şekilde çalışmanızı, optimum ayarlara sahip olmanızı ve Kaspersky Lab'in merkezi yönetim yazılımını en iyi şekilde kullanmanızı sağlar

 • Yapılandırma

  Güvenlik hedefinizle tam olarak eşleşen ve aynı zamanda mevcut tehdit eğilimlerini ve alanını yansıtan Kaspersky Lab ürünlerinin en etkili yapılandırmasını tespit etmek için uzman yardımı sunar

 • Sağlık Kontrolü

  Sistem Durumu Kontrolü Hizmetinin bir parçası olarak ürün ayarlarınızın ve ağ ortamınızın tam denetiminin ardından uzmanlarımız, güvenliği ve/veya sistem yönetimi verimliliğini nasıl iyileştirebileceğiniz konusunda eyleme geçirilebilir öneriler içeren kapsamlı bir rapor sunar

 • Ürün Eğitimleri

  BT kaynaklarınızın yeni güvenlik çözümünün tüm gücünü öğrenmelerine ve Kaspersky güvenlik teknolojilerinin kendi ortamlarında en etkili kullanımını öğreterek gündelik işlerine hazırlanmalarına yardımcı olur

Kullanımda

 • Uygulama risklerini azaltın

  Güvenlik çözümü uygulamasının erken aşamalarında uzmanlardan bir ekip kurmak, genel BT üretkenliğinin düşmesine ve hatta aksama sürelerine karşı korumanın azaltmasından kaynaklanan ciddi hataları önlemeye yardımcı olur. Uzmanlarımız düzgün proje planlaması yapmanıza ve projenin her aşamasında BT ekibinize destek olarak her şeyin proje planına uygun şekilde ilerlemesini sağlar.

 • Uygulama maliyetlerini azaltın

  BT ekibiniz aynı anda birkaç projeyle meşguldür. Yeni güvenlik çözümünün uygulanması ise acil ve uzun vadeli başka bir projedir. Bu çözümün oluşturulması ve uygulanmasında deneyimli uzmanları sürece dahil etmek, tipik sorunları önleyerek ve proje süresini kısaltarak gündelik iş operasyonları üzerindeki etkiyi ve toplam maliyetleri azaltmaya yardımcı olabilir.

 • BT personelini düzgün ürün bakımına hazırlayın

  Öğrenmenin en iyi yolu pratik yapmaktır ancak gerçek BT altyapınız üzerinde pratik yapmak en iyi fikir olmayabilir. Güvenilir bir danışman ise hata yapmanızı önler ve sizi doğru şekilde yönlendirir. Profesyonel hizmetlerimizi böyle sunuyoruz. Yalnızca belirli bir işi yerine getirmeye değil, aynı zamanda ürün uyumluluğunu göstererek, operasyonel ilkeleri açıklayarak ve ileri düzey ürün bakımına hazırlayarak BT ekibinizi eğitmeye odaklanıyoruz.

Recognition
Kaspersky Güvenlik Farkındalığı ve Eğitim Hizmetleri
Forrester'ın "Now Tech: Security Awareness And Training Solutions, Q1 2019 (Şimdi Teknoloji: Güvenlik Farkındalığı ve Eğitim Çözümleri, 2019 yılı 1. Çeyrek)
Kaspersky Tehdit İstihbaratı Hizmetleri
The Forrester New Wave™: External Threat Intelligence Services, Q3 2018 (Forrester New Wave™: Dış Tehdit İstihbaratı Hizmetleri, 2018 yılı 3. Çeyrek)

Tanıtım Metinleri

Küresel olarak tanınan siber güvenlik uzmanlarımızın düşünce liderliğinden daha fazla bilgi edinin

Risk

Ürün kullanımında karşılaşabileceğiniz sorunları gidermek için en iyi ürün uzmanlarımızdan yardım alın

 • Scan

  Erken tasarım aşamalarında yapılan hatalar nedeniyle üretkenlik düşüşü

 • Scan

  Hatalı yapılandırma nedeniyle yetersiz koruma

 • Scan

  Ofis içinde uzmanlık ve BT personeli kaynaklarının olmaması

 • Scan

  Bir güvenlik olayının yüksek maliyeti

 • Scan

  BT sistemlerinin karmaşıklığı nedeniyle görünürlüğün olmaması

 • Scan

  BT operasyonlarının yüksek maliyeti

Konuşmayı Başlatalım ve Gerçek Siber Güvenliğin kurumsal güvenlik stratejinizi nasıl bilgilendirebileceği konusunda uzmanlarımızdan biriyle görüşün ve lütfen iletişime geçin.

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir