Skip to main


Ödüller ve Tanınırlık

Kaspersky ürünleri, düzenli olarak bağımsız uzmanlar tarafından değerlendirilerek sayısız ödül kazanmıştır ve önde gelen sektör analistleri tarafından onaylanmıştır.

Filtrele
Yıl
Segment
Ürün
Testlab veya Sektör Analisti

Tanınırlık

Sektörde tanınırlık
Kaspersky Anti Targeted Attack Platform
Kaspersky Endpoint Detection and Response
Kaspersky, Radicati'nin Gelişmiş Sürekli Tehdit Koruması Pazar Çeyreği 2022'de üst üste üçüncü kez En İyi Şirket olarak seçildi.
Sektörde Tanınırlık
Kaspersky Managed Detection and Response
Kaspersky, Managed Detection and Response Hizmetleri ile Gartner Peer Insights™ incelemesinde 5 üzerinden 5 yıldız kazanmıştır.
Sektörde Tanınırlık
Kaspersky Security Awareness Training Services
Müşterilerimizin %98'i Kaspersky Security Awareness çözümünü öneriyor ve bu da bizi Müşteri Seçimi kategorisindeki satıcılar arasında en çok tavsiye edilen satıcılardan biri haline getiriyor.
Sektörde Tanınırlık
Kaspersky Endpoint Security for Business
Kaspersky; Kurumsal, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için Dünya Çapında Modern Uç Nokta Güvenliği 2021, Satıcı Değerlendirmesinde IDC MarketScape üzerinde Büyük Oyuncu unvanına layık görülmüştür.
2021 GPI Customers' Choice
Kaspersky Endpoint Protection Platforms
Kaspersky, Uç Nokta Koruma Platformları alanında 2021'de de üst üste dördüncü kez Gartner Peer Insights Müşterinin Seçimi ödülüne layık görüldü.
Ortaklar Tarafından Tanınırlık
Kaspersky United Ortak programı
Canalys, genel ortak değerlendirmesinde %+12,7'den fazla oranda bir artışla Kaspersky'yi iki yıl üst üste "Şampiyon" olarak ilan etmiştir.
1
2
3
4
5
...
8

Ödüller

AV-TEST: Hassas Veri Keşfi testi
Kaspersky Endpoint Security Cloud
Çözüm, tüm hatalı pozitif sonuç algılamalarından kaçınırken test edilen yedi Alman PII türünün hepsinde %100'lük algılama oranı elde etmiştir
AV-TEST: iki aylık sertifikasyon
Kaspersky Internet Security
(Şubat, Nisan, Haziran, Ağustos, Ekim, Aralık)
AV-TEST: iki aylık sertifikasyon
Kaspersky Endpoint Security for Business
(Şubat, Nisan, Haziran, Ağustos, Ekim, Aralık)
AV-TEST: Mobil ürün sertifikaları
Kaspersky Internet Security for Android
(Ocak, Mart, Mayıs, Temmuz, Eylül, Kasım)
AV-Comparatives: Kurumsal Güvenlik Testi
Kaspersky Endpoint Security for Business
Ürün, en düşük Hatalı Pozitif Sonuçlar düzeyiyle Gerçek Dünya tehditlerine karşı yüksek koruma düzeyi göstermiştir (H1, H2)
AV-Comparatives: Kimlik Avı Koruması Sertifikası
Kaspersky Internet Security
Ürün, %94'lük Kimlik Avı URL'leri algılama oranı ve sıfır hatalı pozitif sonuçla sertifikayı almıştır
1
2
3
4
5
...
35

Kaynaklar: Gartner Critical Capabilities for Endpoint Protection Platforms, Eric Ouellet & Ian McShane, 30 Nisan 2018 | Forrester (2018): The Forrester Wave™: Endpoint Security Suites, 2018 2. Çeyrek, Chris Sherman & Salvatore Schiano, Haziran 2018 | Forrester (2018): The Forrester Wave™: External Threat Intelligence Services, Q3 2018, Josh Zelonis, Eylül 2018 | IDC MarketScape: Worldwide Mobile Threat Management Security Software 2017 Vendor Assessment, Belge No: US42373417, Eylül 2017 | Ovum Decision Matrix: Selecting an Endpoint Protection Solution, 2017–18, Aralık 2017 | Radicati Endpoint Security - Market Quadrant 2017, Sara Radicati, Ekim 2017 | KuppingerCole Leadership Compass Enterprise Endpoint Security: Anti-Malware Solutions, John Tolbert, Kasım 2017 | Gartner Competitive Landscape: Operational Technology Security, Ruggero Contu, 29 Ekim 2018. | IDC, Worldwide Endpoint Security Market Shares, 2017: A New Market Narrative Emerges, Belge No: US43791618, Mayıs 2018. | IDC MarketScape: Worldwide Mobile Threat Management Software 2018–2019 Vendor Assessment, Belge No: US44521018, Aralık 2018. | Forrester (2019): Forrester Now Tech: Security Awareness And Training Solutions, 2019 1. Çeyrek, Jinan Budge et al, Ocak 2019

Sorumluluk Retleri: GARTNER, Gartner, Inc. şirketi ve/veya bu şirketin ABD'deki ve uluslararası iştiraklerinin tescilli ticari markası ve hizmet markasıdır ve burada izin dahilinde kullanılmıştır. Tüm Hakları Saklıdır. Bu grafik Gartner, Inc. tarafından daha kapsamlı bir araştırma belgesinin parçası olarak yayınlanmıştır ve belgenin tamamı bağlamında değerlendirilmelidir. Gartner, araştırma yayınlarında yer alan hiçbir tedarikçi, ürün veya hizmeti desteklememekte ve teknoloji kullanıcılarına yalnızca en yüksek puanı veya başka bir sıfatı alan tedarikçileri seçmelerini önermemektedir. Gartner araştırma yayınları Gartner'ın araştırma kuruluşunun görüşlerinden oluşur ve yayınlarda yer alan ifadeler gerçeğin beyanı olarak yorumlanmamalıdır. Gartner, bu araştırmaya ilişkin ticari elverişlilik veya belirli bir amaca uygunluk garantileri dahil, açık veya zımni, tüm garantileri reddeder. GARTNER PEER INSIGHTS MÜŞTERİLERİN SEÇİMİ rozeti, Gartner, Inc. ve/veya iştiraklerinin ticari markası ve hizmet markasıdır ve burada izin dahilinde kullanılmıştır. Tüm Hakları Saklıdır. Gartner Peer Insights Müşterilerin Seçimi, belgelendirilmiş bir metodolojiye göre uygulanan bireysel son kullanıcı yorumlarının öznel görüşlerini, değerlendirmeleri ve verileri kapsar; Gartner veya iştiraklerinin görüşlerini temsil etmez ya da onlar tarafından bir onay teşkil etmez.