Ana içeriğe atlayın
Ürün

Kaspersky Next XDR Expert

Gelişmiş tehdit algılama, otomatik müdahale ve gerçek zamanlı görünürlük – Kaspersky XDR, siber tehditlere karşı proaktif savunma için üstün bir siber güvenlik sağlar.

Genel bakış

Mevcut güvenlik yönetiminizle sorunsuz bir şekilde entegre olan Kaspersky XDR, otomatik müdahale ve gerçek zamanlı görünürlük sayesinde tehdit algılama yetkinliklerinizi artırarak güvenlik altyapınızın başarısını en üst düzeye çıkarır.

İşletmenizi hedef alan ve her geçen gün gelişen siber tehditler hakkında derinlemesine içgörüler sunar. Ölçeklenebilir mimarisi, ihtiyaçlarınıza kolaylıkla uyum sağlayarak kritik seviyede önem taşıyan varlıklarınızı sürekli olarak korur.

Kaspersky XDR’nin gelişmiş tehdit algılama ve otomatik müdahale eylemlerini içeren benzersiz güvenlik önlemleri, kuruluşunuzun dijital varlıklarını bugün ve gelecekte güvende tutmak için gereken en iyi çözümdür.

Kaspersky Next ürün serisinin bir parçası olarak, Kaspersky’nin XDR yaklaşımını somutlaştıran ve şirketlerin güvenliğine ilişkin her şeyi kapsayan bir bakış açısı sunan çözümümüz Kaspersky Next XDR Expert’i kullanıma sunduk.

Videoyu izleyin

Her şeyi görün

Üst Seviye Uç Nokta Korumasını Kullanın
Sektörün en çok test edilen ve ödüllü güvenlik çözümü olan Kaspersky Uç nokta koruması çözümüyle desteklenen Kaspersky XDR ile benzersiz korumayı deneyimleyin.
Entegrasyonların gücünden faydalanın
Kaspersky XDR, birleşik bir güvenlik ekosistemi oluşturmanızda sizi destekleyerek çok sayıda üçüncü taraf güvenlik çözümleriyle sorunsuz bir şekilde entegre olur.
Lider Tehdit İstihbaratını Kullanın
Önde gelen Tehdit İstihbaratı ile zenginleştirilmiş Kaspersky XDR ile saldırganların bir adım önünde olun. Ortaya çıkan tehditleri proaktif bir şekilde tespit etmek ve bunlara yanıt vermek için gerçek zamanlı kapsamlı değerlendirmeler, küresel tehdit eğilimleri ve uygulanabilir bilgiler elde edin.
Otomasyon ile etkinliği artırın
Kaspersky XDR’da dahili olarak bulunan gelişmiş otomasyon özellikleri ile olaya müdahale kapasitenizi güçlendirin. Güvenlik faaliyetlerinizi düzene koymak ve ortalama tespit süresini (MTTD) ve ortalama yanıt süresini (MTTR) kısaltmak için otomatikleştirilmiş eylem planlarından, akıllı iş akışlarından ve müdahale adımlarından yararlanın.
Uyumluluk ve sertifikasyonun hazır olmasını sağlayın
Kaspersky XDR, yasal uyumluluk ve sertifikasyon gereksinimleri için kapsamlı destek sağlar. Denetimleri basitleştirin ve sektör standartlarına, merkezi günlük yönetimine ve güçlü raporlama kabiliyetlerine uyum gösterdiğinizi gösterin.
Yılın 365 günü ve 7/24 üst düzey destekten faydalanın
Güvenlik uzmanlarından oluşan özel ekibimiz, Kaspersky XDR için birinci sınıf destek sağlamak üzere günün her saati hizmetinizdedir. İster rehberlik, ister sorun giderme veya önleyici yardıma ihtiyacınız olsun, bilgili profesyonellerimiz güvenlik sorunlarınızı hızlı ve etkin bir şekilde ele almak için her zaman hazırdır.

Mimari ve bileşenler

Uyarıları etkin bir şekilde ele alır, vakaları araştırır ve ortak iş akışlarını koordine eder. Kaspersky XDR, kullanıcıların MITRE ATTACK Matrix’i kullanarak uyarıları önceliklendirmesini, verileri zenginleştirmesini, müdahale faaliyetlerini manuel olarak tetiklemesini ve vakaları etiketlemesini sağlar.

Ödüller ve Tanınırlık

Kaspersky ürünleri, düzenli olarak dünya lideri araştırma şirketleri tarafından değerlendirmeye alınır ve şirketlerin ve müşterilerin kendilerini korumalarına ve değişim karşısında başarılı olmalarına yardımcı olma becerimiz yaygın olarak kabul görmektedir ve kanıtlanmıştır.
Tüm ödülleri görüntüleyin

Kaspersky alanında bir Lider olarak adlandırılır

ISG Provider Lens Cybersecurity Solutions & Services (XDR akışı) Brezilya 2023

Kaspersky onaylandı

ICSA Labs: Gelişmiş Tehdit Savunması testi

Kaspersky etkili olduğunu kanıtladı ve AAA Ödülüne layık görüldü

SE Labs Güvenlik İhlali Müdahale Testi

Kaspersky, Büyük Oyunculardan biri seçildi

Kurumsal İşletmeler İçin Modern Uç Nokta Güvenliği ve SMB

Kaspersky, Sektörün Önde Gelen Oyuncusu seçildi

Radicati APT Protection Market Quadrant 2022

Sektörler

Özellikle aşağıdaki sektörler söz konusu olduğunda, karmaşık tehditlerle başa çıkmakta zorlanan tüm kuruluşlar:

Ulusal
Sağlık hizmeti
Finansal Hizmetler
Endüstriyel
Telekom şirketleri
Ulaşım
Perakende
7/24 üst düzey destek ve hizmetler
Profesyonel yardım, ihtiyaç duyduğunuz her an mevcuttur. 200'den fazla ülke ve dünya genelinde 34 ofiste çalışarak size yıl boyunca 7/24 hizmet sunuyoruz. Kaspersky güvenlik kurulumunuzdan maksimum faydayı sağladığınızdan emin olmak için Üstün destek paketlerimizden faydalanın veya Profesyonel Hizmetlerimizi arayın.

İlgili ürünler

Kaspersky Security for Mail Server
KasperskySecurity for Mail Server
Posta tabanlı saldırılara karşı kanıtlanmış çok katmanlı koruma
Kaspersky Anti Targeted Attack
KasperskyAnti Targeted Attack
Karmaşık tehditlere ve hedefli saldırılara karşı etkili kurumsal savunma sağlama
Kaspersky Threat Intelligence
KasperskyThreat Intelligence
Teknik, taktik, operasyonel ve stratejik Tehdit İstihbaratı’na anında erişim için

İletişime geçin

Kaspersky XDR ile şirketinizi karmaşık siber güvenlik saldırılarına karşı nasıl koruyacağınızı öğrenmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.