Benzersiz Deneyim Ve Bilgimiz

Yeni teknolojilerin hızla yayılması insanlara yeni fırsatlar sağlamaktadır. Ancak bunun sonucunda süreçlerin giderek daha BT bağımlı hale gelmesi, siber tehditleri küresel bir sorun haline getirmektedir. BT sektörünün dünyada bu kadar önemli hale gelmesinin sonucunda BT güvenliğinde uzmanlık da iki kat önemli hale gelmiştir. Kaspersky Lab olarak dünyanın siber tehdit ortamını anlıyoruz ve uzmanlarımız tüm kötü amaçlı program formlarının algılanması ve etkisiz hale getirilmesi konusunda yoğun bilgi ve deneyime sahiptir. BT tehditleriyle mücadeleyle geçen yıllarda kazandığımız uzmanlık zenginliği en değerli varlığımızdır.

Küresel Araştırma ve Analiz Ekibimiz (GReAT), tüm dünyada çalışan güvenlik uzmanlarına liderlik yapan elit bir gruptur ve tehdit önleme istihbaratı ve araştırması sağlar.

Ekip, diğerlerinin yanı sıra Flame and miniFlame, Gauss, RedOctober, NetTraveler, Icefog, Careto/The Mask, Darkhotel, Regin, Cloud Atlas, Epic Turla, Equation and Duqu 2.0 gibi siber casusluk ve siber sabotaj tehditleri dahil olmak üzere dünyanın en karmaşık tehditlerini keşfetmesi ve incelemesiyle yüksek ölçüde tanınırlığa sahiptir. Kaspersky Lab, GReAT tarafından araştırılan tüm devrim niteliğinde kötü amaçlı siber kampanyaların kaydını tutmak için Hedeflere Yönelik Siber Saldırı Kayıt Defteri başlattı.