Ana içeriğe atlayın

Kaspersky Kurucusu ve CEO'su Eugene Kaspersky, açılış konuşmasında şirketin ticari faaliyetlerinden bahsetti ve iş ortaklarının özel siber güvenlik gereksinimleri olan internet bağlantılı gömülü sistemler için tasarlanan işletim sistemi KasperskyOS'a sahip Cyber Immune çözümleriyle BT'nin geleceğine katkıda bulunacaklarına vurgu yaptı.

Etkinlikte entegre XDR ile yakın zamanda piyasaya sürülen Kaspersky Next ürün grubu, Kaspersky Thin client 2.0 Cyber Immune çözümü, coğrafi olarak dağıtılmış ağları korumak için tasarlanan Kaspersky SD-WAN ve Kaspersky Cloud Workload Security'nin bir parçası olan Kaspersky Container Security dahil olmak üzere tüm Kaspersky portföy güncellemelerinin detayları paylaşıldı. Siber güvenlik değerlendirmesi, eğitimler, Araştırma Sandbox'ı, Dijital Ayak İzi İstihbaratı içeren Kaspersky Tehdit İstihbarat Çözümlerine özel ilgi gösterildi.

Kanal programı geliştirmeleri, en iyi uygulamalar ve başarı hikayeleri de sunumlar ve ara sohbetler sırasında tartışıldı. İş ortakları ve distribütörler, En İyi Proje Mükemmellik Ödülü, Yılın Stratejik İş Ortağı, Yılın KOBİ İş Ortağı, Yılın Kanal Şampiyonu, Özel Takdir Ödülü ve diğerleri dahil olmak üzere bir dizi kategoride ödül aldı.

Kaspersky Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Genel Müdürü Toufic Derbass, şunları söyledi: “İş ortaklarımızla sürekli iletişim halindeyiz, ancak onlarla özel bir etkinlikte buluşmak özellikle iyi oldu. İş ortağı konferansında META bölgesindeki ek Kaspersky yatırımlarını içeren ileriye dönük birçok girişimi şekillendirecek pek çok yüksek profilli tartışma gerçekleşti. Uç Nokta koruması ve Kaspersky Industrial Cyber Security'den şirket içi Siber Güvenlik Farkındalık Platformu, MDR ve Tehdit İstihbaratına kadar uzanan üst düzey çözümlerle, iş ortaklarımıza büyüme fırsatları ve müşterilerimize tüm ihtiyaçlarını karşılayan siber güvenlik ürünleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

 META Partner conference 2024

*B2B büyüme rakamı, geliri değil, net satış rezervasyonlarını temsil etmektedir. 2023 yılı itibariyle sabit oranlarda sunulmuştur.

Kaspersky, siber güvenlik gündemini görüşmek için META bölgesi iş ortaklarıyla bir araya geldi

Kaspersky, Orta Doğu, Türkiye ve Afrika (META) bölgesinin en büyük iş ortağı konferansını düzenledi. 65'ten fazla şirketten 115'ten fazla iş ortağı Mayıs ayı ortasında Tayland'ın Phuket şehrinde bir araya geldi. Şirket, 2023 yılında META bölgesinde %19 B2B büyümesi ile başarılı bir büyüme kaydettiğini paylaştı. Konferans sırasında üst düzey Kaspersky yöneticileri siber güvenlik sektöründeki gelişmeleri, şirketin yenilikçi çözümlerini ve gelecek vizyonunu sundu.
Kaspersky Logo