Kaspersky Lab çözümleri ve hizmetleri

İşletme stratejimizin temeli, lider güvenlik istihbaratımızı mevcut ve gelişmekte olan siber tehditleri önlemek üzere müşterilerimiz için gerçek korumaya dönüştürmektir.

Portföyümüz, geniş bir müşteri kitlesine uygun çözümleri kapsamaktadır. Ev kullanıcıları, küçük şirketler, orta ölçekli işletmeler ve kuruluşları farklı tehdit türlerine karşı koruyor ve bunlara güvenliklerini denetlemek ve yönetmek için uygun araçlar sunuyoruz.

Tüm yaşantılarını siber suçtan korumak için ev kullanıcılarını çeşitli ürünlerle güçlendiriyoruz. Küçük ölçekli işletmelerin gereksinimlerini anlıyoruz ve özellikle bu işletmeler için yönetim kolaylığı ve etkili korumayı birleştiren benzersiz çok katmanlı bir çözüm sunuyoruz. Siber tehditlerin tüm türlerini önlemeye yardımcı olan, en karmaşık saldırıları algılayan, güvenlik olaylarına tepki veren ve tehdit ortamının gelişimini tahmin eden tam kuruluş platformumuzla büyük ölçekli kuruluşların tüm gereksinimlerini karşılıyoruz. Veri merkezleri ve sektörel ortamları bir bütün olarak korumak için mobil ve taşınabilir cihazlar dahil olmak üzere güvenliği şirket ağındaki her düğüme yayan kapsamlı çözüm ve hizmetler portföyü sunuyoruz.

Teknolojiyle hareket eden bir şirket olarak inandığımız yenilikçi fikirleri desteklemek için AR-GE'ye önemli ölçüde yatırım yapıyoruz. Bu nedenle, şirket çalışanlarının üçte biri şirket içinde tüm çözümlerimizi geliştiren ve sürdüren AR-GE uzmanlarıdır. Bütünsel güvenlik yaklaşımı sağlamak için bu önemlidir.

Kaspersky Lab, diğer tedarikçilerden daha fazla bağımsız testte en iyi puanları almaktadır.