Kaspersky çözümleri ve hizmetleri

İş stratejimizin temelini, lider güvenlik istihbaratımızı müşterilerimiz için gerçek koruma çözümlerine dönüştürmek oluşturuyor. Böylece, müşterilerimizin teknolojiyi hayatlarında ve işlerinde güvenli bir şekilde kullanabilmesini sağlıyoruz. Amacımız müşterilerimize geleceği sunmak.

Portföyümüzde birçok farklı müşteriye uygun çözümler yer alıyor. Tüketicilerin teknolojileri ve hizmetleri, siber güvenlik risklerinden kaygı duymadan kullanarak hayatlarının tadını çıkarmalarını sağlıyoruz. Kurumsal müşterilerimizin siber tehditler konusundaki endişelerini ortadan kaldırarak başarıya ulaşmalarına olanak veriyoruz.

Tüketicileri; gizliliklerini, paralarını ve kendileri için gerçekten önemli olan diğer değerli şeylerini koruyacak çeşitli ürünlerle destekliyoruz. Küçük işletmelerin ihtiyaçlarının farkına vararak onlara özel çok katmanlı, eşsiz bir çözüm geliştirdik. Yönetimi kolay bu çözüm etkin koruma sağlıyor. Her tür siber tehdide karşı koruma sağlayan, en karmaşık saldırıları bile tespit eden, güvenlik vakalarına müdahale eden ve tehdit alanının gelişimini tahmin eden kapsamlı kurumsal platformumuzla büyük kurumsal şirketlerin tüm siber güvenlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Siber saldırıları tespit edecek, önleyecek ve engelleyecek güçlü teknolojiler geliştirmemizi sağlayan eşsiz uzmanlığımız, tehdit istihbaratımız ve makine öğrenimi sayesinde kapsamlı ürün portföyümüz tüm bunları başarabiliyor.

Teknoloji odaklı bir şirket olarak, inandığımız yenilikçi fikirleri desteklemek için Ar-Ge çalışmalarına önemli yatırımlar yapıyoruz. Şirketin çalışanlarının üçte birinden fazlasını Ar-Ge uzmanları oluşturuyor. Bu uzmanlar tüm çözümlerimizi şirket içinde geliştiriyor ve bunların devamlılığını sağlıyor. Bu da bütünsel bir güvenlik yaklaşımı için büyük önem taşıyor.

Kendimizi insanlara ve gelişmiş teknolojiye adadık. Bu da rakiplerimizin önüne geçmemizi sağlıyor. Analiz firması Forrester, şirketimizi ‘Güçlü Performans Gösteren’ tehdit istihbaratı sağlayıcıları arasında gösterdi[i]. Kaspersky ayrıca dünyanın en büyük beş uç nokta güvenliği markası arasında sağlam bir yere sahip[ii]. Şirket 2019’de üçüncü kez üst üste Gartner Peer Insights Uç Nokta Güvenliği Platformları İçin Müşterilerin Tercihi seçildi[iii].

Kaspersky, bağımsız testlerde rakiplerinden daha fazla sayıda birincilik almaya devam ediyor.

[i] Forrester New Wave™: Harici Tehdit İstihbaratı Hizmetleri, 2018 3Ç

[ii] Şirket, IDC “Dünya Uç Nokta Güvenliği Pazar Payları, 2018: Büyük Markaları Yeni Bir Pazar Hikayesi Yazıyor (Doc #US45055519 Mayıs 2019)” araştırmasında beşinci sırada yer aldı.

[iii] Kaspersky, Eylül 2017 ve Kasım 2018 ve Kasım 2019’da Uç Nokta Güvenliği Platformları İçin Müşterilerin Tercihi seçildi. GARTNER PEER INSIGHTS MÜŞTERİLERİN TERCİHİ, Gartner, Inc. ve/veya iştiraklerinin bir ticari markası ve hizmet markasıdır ve burada izin alınarak kullanılmıştır. Tüm hakları saklıdır. Gartner Peer Insights Müşterilerin Tercihi, son kullanıcı incelemelerindeki kişisel fikirler, puanlar ve belgeli bir yöntemle işlenen verileri içerir. Gartner veya iştiraklerinin fikirlerini yansıtmaz ve onayı anlamına gelmez. https://www.gartner.com/reviews/customers-choice/endpoint-protection-platforms