OTOMATİK-YENİLEME SERVİSİ

Sorunsuz Otomatik Yenileme Planımız, aboneliğinizi henüz süresi dolmadan önce otomatik olarak uzatarak size zamandan, çabadan ve riskten tasarruf sağlamak üzere tasarlanmıştır*. Lisansınızı otomatik olarak yenilemenin faydaları arasında şunlar vardır:

Kesintisiz koruma — Aboneliğiniz sürekli korumayla devam eder

Cihazlarınızın daima güvende olduğu bilgisiyle endişesiz, huzurlu olursunuz

Zamandan tasarruf — sizin için her şeyi halledip, sizi bir sonraki faturalandırma tarihi hakkında bilgilendirmek ve lisansınızın yenilendiğini doğrulamak için bildirimler göndeririz.

Esneklik — bu hizmetten istediğiniz zaman çıkabilirsiniz

* Yenileme ücretleri değişebilir, yenileme zamanınız geldiğinde, sizin aboneliğinize uygulanamayacak ek çevrimiçi teklifler & indirimler bulunabilir. Size bu konuyla ilgili en az bir hatırlatıcı e-posta göndereceğiz. Ayrıca yine e-posta yoluyla ödeyeceğiniz yenileme ücreti ile, otomatik olarak yenilenmesine kadar yeni aboneliğinizin süresi hakkında bilgilendirileceksiniz. Bu noktada Kaspersky'nin son sürümüne ücretsiz olarak yükseltmeniz gerekebilecektir.
Kaspersky Internet Security for Android

KasperskyInternet Security for Android

 

Mobil Hayatınızı Koruyun

Telefonunuz ve tabletiniz, PC'niz kadar savunmasız olabilir. Bu nedenle internette gezinirken veya sosyalleşirken mobil yaşamınızı korumanız gerekir.

Güçlü mobil antivirüsümüz, kötü amaçlı yazılımları ve tehlikeli bağlantıları engeller. Bunun yanı sıra istenmeyen arama ve mesajları filtrelemenize ve özel iletişimlerinizi korumanıza yardımcı oluyoruz. Cihazınız çalındığında, uzak araçlarımız kişisel verilerinizin yanlış kişiler tarafından ele geçirilmesini engellemeye yardımcı olur.

 • Tehlikeli uygulamaları, web sitelerini ve web bağlantılarını engeller
 • Kayıp cihazlardaki kişisel verilerinizi korur
 • İletişim verilerinizi gizli tutmaya yardımcı olur

Bazı özellikler yalnızca Premium sürümde kullanılabilir.

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

  • Telefonlarınızda ve tabletlerinizde dijital tehlikelere karşı KORUMA SAĞLAR

   Mobil ortamda kötü amaçlı yazılımlar ve saldırılar giderek artmaktadır. Bu nedenle güçlü mobil antivirüs ve güvenlik teknolojilerimiz uygulama ve dosyaları otomatik olarak tarayarak ve web siteleriyle bunların içindeki tehlikeli bağlantıları engelleyerek sizi tehditlere karşı korumaya yardımcı olur.

  • Özel iletişim verilerinizi KORUR

   Mobil cihazlarınızda çok fazla kişisel veri depolandığından önemli uygulamalara erişim için bir güvenlik kodu ekleyerek meraklı gözlerin kişilerinizi, çağrılarınızı, mesajlarınızı, günlüklerinizi, değerli anılarınızı veya sosyal ağlardaki iletişimlerinizi görmesini engellemeye yardımcı olabiliriz.

  • Sizi engellemeyecek şekilde güvenlik SAĞLANIR

   Siz "hareket halindeyken" mobil antivirüs ve güvenlik programlarının mobil hayatınızı yavaşlatmaması gerekir. Bu nedenle antivirüs ve güvenlik ürünlerimizde koruma ve verimlilik bir arada sunulmaktadır. Böylece mobil iletişimleriniz ve çevrimiçi etkinlikleriniz daha yavaş değil, daha güvenli hale gelir.

  • Yoğun hayatınıza kolaylıkla devam edebilmeniz için BASİTLEŞTİRİLMİŞTİR

   Güvenliğinizi çevrimiçi olabildiğiniz her yerden yönetmenizi kolaylaştırır ve daima uzman teknik destek sağlanır.

 • Android akıllı telefonlar ve tabletler
  • Android™ 4.1 – 8.1
  • Minimum ekran çözünürlüğü: 320 x 480
  Genel gereksinimler
  • Ürün etkinleştirme, güncellemeler ve bazı özelliklere erişim için İnternet bağlantısı gerekir

  Ürün işlevselliği şu anda bazı cihazlarda sınırlı olabilir. Daha fazla ayrıntı için lütfen http://support.kaspersky.com/10216 adresini ziyaret edin.

SİZE EN UYGUN ÜRÜNÜN HANGİSİ OLDUĞUNDAN EMİN DEĞİL MİSİNİZ?

Neleri ve hangi cihazları korumak istiyorsanız size yardımcı olabiliriz. Aşağıdaki "Seçmeme Yardım Et " bölümünü tıkladığınızda size en uygun Kaspersky Lab güvenlik çözümünü bulmada yardımcı olacağız.

KAYNAK MERKEZİ

 • Kablosuz Ağları Koruma

  Kablosuz Ağları Koruma

  Kablosuz ağınızı ve yönlendiricinizi korumak için alabileceğiniz bazı basit önlemler hakkında bilgi edinin.

 • Truva Atı Virüsü Nedir?

  Truva Atı Virüsü Nedir?

  Truva atları, kullanıcı tarafından izin verilmeyen işlemler gerçekleştiren kötü amaçlı programlardır.

 • Kötü Amaçlı Yazılım Türleri

  Kötü Amaçlı Yazılım Türleri

  Çok farklı türlerdeki kötü amaçlı yazılımlar ve her türün içindeki sayısız kötü amaçlı yazılım programları hakkında bilgi edinin.

 • Spam ve Kimlik Avı

  Spam ve Kimlik Avı

  Spam, kapınızın önünde veya posta kutunuzda bulduğunuz "istenmeyen postaların" elektronik versiyonudur.