OTOMATİK-YENİLEME SERVİSİ

Sorunsuz Otomatik Yenileme Planımız, aboneliğinizi henüz süresi dolmadan önce otomatik olarak uzatarak size zamandan, çabadan ve riskten tasarruf sağlamak üzere tasarlanmıştır*. Lisansınızı otomatik olarak yenilemenin faydaları arasında şunlar vardır:

Kesintisiz koruma — Aboneliğiniz sürekli korumayla devam eder

Cihazlarınızın daima güvende olduğu bilgisiyle endişesiz, huzurlu olursunuz

Zamandan tasarruf — sizin için her şeyi halledip, sizi bir sonraki faturalandırma tarihi hakkında bilgilendirmek ve lisansınızın yenilendiğini doğrulamak için bildirimler göndeririz.

Esneklik — bu hizmetten istediğiniz zaman çıkabilirsiniz

* Yenileme ücretleri değişebilir, yenileme zamanınız geldiğinde, sizin aboneliğinize uygulanamayacak ek çevrimiçi teklifler & indirimler bulunabilir. Size bu konuyla ilgili en az bir hatırlatıcı e-posta göndereceğiz. Ayrıca yine e-posta yoluyla ödeyeceğiniz yenileme ücreti ile, otomatik olarak yenilenmesine kadar yeni aboneliğinizin süresi hakkında bilgilendirileceksiniz. Bu noktada Kaspersky'nin son sürümüne ücretsiz olarak yükseltmeniz gerekebilecektir.
Kaspersky Internet Security for Android

KasperskyInternet Security for Android

 

Mobil cihazlarınızı ve güvenliğinizi korur

Yaşamınızın büyük bir kısmı telefon ve tabletlerinizde depolanmış şekilde bulunur. Bu nedenle, tüm bunları güvende tutacak mobil güvenliğe ihtiyacınız vardır.

İşte bu yüzden, üstün korumamız mobil hayatınızı korumanıza ve telefon ya da tabletiniz çalınsa bile cihazlarınızda depolanan hassas kişisel bilgileri korumanıza yardımcı olur.

 • Virüslere ve tehlikeli bağlantılara karşı korur
 • İstenmeyen aramaları ve metin mesajlarını filtrelemenizi sağlar
 • Cihazlarınızdaki gizli verileri korur

Bazı özellikler yalnızca Premium sürümde kullanılabilir.

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

Security Cloud

Kaspersky
Security Cloud

Patentli uyarlanabilir güvenlikle tanışın. Sizin güvenliğinizi sağlamak için yaşamınıza uyum sağlayan yepyeni bir siber güvenlik hizmetine hoş geldiniz.
  • Ödüllü güvenlik

   Güçlü mobil antivirüs ve güvenlik teknolojilerimiz uygulama ve dosyaları otomatik olarak tarayarak, metin mesajlarının içindeki tehlikeli bağlantıları engelleyerek ve şüpheli web sitelerine karşı uyararak sizi tehditlere karşı korumaya yardımcı olur.

  • Gizlilik koruması

   Kişilerinizi, metin mesajlarınızı ve günlüklerinizi meraklı gözlerden koruruz. Ayrıca Uygulama Kilidi özelliğimiz seçtiğiniz uygulamalara erişimi kontrol etmenizi sağlayan gizli bir şifre eklemenize yardımcı olur. İstenmeyen aramaları engellemenin yanı sıra cihazınızın kaybolması veya çalınması halinde cihazı engellemenize, temizlemenize ve konumunu belirlemenize yardımcı oluruz.

  • Performansını ortaya koyan güvenlik

   Biz de sizin gibi telefonlarınızın ve tabletlerinizin tasarlandıkları şekilde performans sergilemesini istiyoruz. Bu yüzden, güvenlik sistemimiz sorunsuz şekilde, "perde arkasında" çalışıyor.

  • Kullanımı kolay

   Güvenliğinizi çevrimiçi olabildiğiniz her yerden ve hatta bir Android Wear cihazından yönetmeniz kolaydır.

 • Genel gereklilikler
  • Ürün etkinleştirme, güncellemeler ve bazı özelliklere erişim için İnternet bağlantısı gerekir
  Akıllı telefonlar ve tabletler
  • Android™ 4.2 – 9.0
  • Minimum ekran çözünürlüğü: 320 x 480

  Ürün işlevselliği şu anda bazı cihazlarda sınırlı olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen http://support.kaspersky.com/10216 adresini ziyaret edin.

İNCELEMELER

 • İnternet erişimi olan tüm cihazlarımda Kaspersky kullanıyorum. Kaspersky kullandığım tek güvenlik ürünü. Kullanması çok basit ve çok çok güvenilir.

  Jenslife
 • Yaklaşık dört yıldır Kaspersky kullanıyorum ve çok memnunum. Bu süre içinde hiç sorun yaşamadım

  Capris

SİZE EN UYGUN ÜRÜNÜN HANGİSİ OLDUĞUNDAN EMİN DEĞİL MİSİNİZ?

Neleri ve hangi cihazları korumak istiyorsanız size yardımcı olabiliriz. Aşağıdaki "Seçmeme Yardım Et " bölümünü tıkladığınızda size en uygun Kaspersky Lab güvenlik çözümünü bulmada yardımcı olacağız.

KAYNAK MERKEZİ

 • Kablosuz Ağları Koruma

  Kablosuz Ağları Koruma

  Kablosuz ağınızı ve yönlendiricinizi korumak için alabileceğiniz bazı basit önlemler hakkında bilgi edinin.

 • Truva Atı Virüsü Nedir?

  Truva Atı Virüsü Nedir?

  Truva atları, kullanıcı tarafından izin verilmeyen işlemler gerçekleştiren kötü amaçlı programlardır.

 • Kötü Amaçlı Yazılım Türleri

  Kötü Amaçlı Yazılım Türleri

  Çok farklı türlerdeki kötü amaçlı yazılımlar ve her türün içindeki sayısız kötü amaçlı yazılım programları hakkında bilgi edinin.

 • Spam ve Kimlik Avı

  Spam ve Kimlik Avı

  Spam, kapınızın önünde veya posta kutunuzda bulduğunuz "istenmeyen postaların" elektronik versiyonudur.