OTOMATİK-YENİLEME SERVİSİ

Sorunsuz Otomatik Yenileme Planımız, aboneliğinizi henüz süresi dolmadan önce otomatik olarak uzatarak size zamandan, çabadan ve riskten tasarruf sağlamak üzere tasarlanmıştır*. Lisansınızı otomatik olarak yenilemenin faydaları arasında şunlar vardır:

Kesintisiz koruma — Aboneliğiniz sürekli korumayla devam eder

Cihazlarınızın daima güvende olduğu bilgisiyle endişesiz, huzurlu olursunuz

Zamandan tasarruf — sizin için her şeyi halledip, sizi bir sonraki faturalandırma tarihi hakkında bilgilendirmek ve lisansınızın yenilendiğini doğrulamak için bildirimler göndeririz.

Esneklik — bu hizmetten istediğiniz zaman çıkabilirsiniz

* Yenileme ücretleri değişebilir, yenileme zamanınız geldiğinde, sizin aboneliğinize uygulanamayacak ek çevrimiçi teklifler & indirimler bulunabilir. Size bu konuyla ilgili en az bir hatırlatıcı e-posta göndereceğiz. Ayrıca yine e-posta yoluyla ödeyeceğiniz yenileme ücreti ile, otomatik olarak yenilenmesine kadar yeni aboneliğinizin süresi hakkında bilgilendirileceksiniz. Bu noktada Kaspersky'nin son sürümüne ücretsiz olarak yükseltmeniz gerekebilecektir.
product-box-KISMD

KasperskyInternet Security for Android

 

Mobil Hayatınızı Koruyun

Telefonunuz ve tabletiniz, PC'niz kadar savunmasız olabilir. Bu nedenle internette gezinirken veya sosyalleşirken mobil yaşamınızı korumanız gerekir.

Güçlü mobil antivirüsümüz, kötü amaçlı yazılımları ve tehlikeli bağlantıları engeller. Bunun yanı sıra istenmeyen aramaları ve mesajları filtrelemenize ve gizliliğinizi korumanıza yardımcı oluyoruz. Cihazınız çalındığında, uzak araçlarımız kişisel verilerinizin yanlış kişiler tarafından ele geçirilmesini engellemeye yardımcı olur.

 • Tehlikeli uygulamaları, web sitelerini ve web bağlantılarını engeller
 • Kayıp cihazlardaki kişisel verilerinizi korur
 • Kişilerinizi, çağrılarınızı, kısa mesajlarınızı ve günlüklerinizi gizli tutmaya yardımcı olur

Bazı özellikler yalnızca Premium sürümde kullanılabilir.

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

  • GÜVENLİK – Telefonları ve tabletleri virüs bulaşmasına ve daha fazlasına karşı korur

   Mobil ortamda kötü amaçlı yazılımlar ve saldırılar giderek artmaktadır. Bu nedenle güçlü mobil antivirüs ve güvenlik teknolojilerimiz uygulama ve dosyaları otomatik olarak tarayarak ve web siteleriyle bunların içindeki tehlikeli bağlantıları engelleyerek sizi tehditlere karşı korumaya yardımcı olur.

  • GİZLİLİK – İletişim verilerini gizli tutar ve kişisel verileri korur

   Mobil cihazlarınızda çok fazla kişisel veri bulunduğundan meraklı gözlerin kişilerinizi, çağrılarınızı, kısa mesajlarınızı ve günlüklerinizi görmesini engellemeye yardımcı olabiliriz. Ayrıca istenmeyen iletişimleri engellemenin yanı sıra cihazınızın kaybolması veya çalınması halinde cihazı engellemenize, temizlemenize ve konumunu belirlemenize yardımcı oluruz.

  • PERFORMANS – Telefon ve tabletlerin tasarlandığı performansı sunmasına olanak tanır

   Siz "hareket halindeyken" mobil antivirüs ve güvenlik programlarının mobil hayatınızı yavaşlatmaması gerekir. Bu nedenle antivirüs ve güvenlik ürünlerimizde koruma ve verimlilik bir arada sunulmaktadır. Böylece mobil iletişimleriniz ve çevrimiçi etkinlikleriniz daha yavaş değil, daha güvenli hale gelir.

  • BASİTLİK – Kolay çevrimiçi kontrol sunarak mobil güvenliğinizi basitleştirir

   Kimse karmaşık mobil antivirüs ve güvenlik programlarıyla uğraşarak vakit harcamak istemez. İşte bu nedenle size güvenliğinizi çevrimiçi olabildiğiniz her yerden yönetmenizi kolaylaştıran, ücretsiz bir My Kaspersky hesabı sunuyoruz. Hatta isterseniz güvenliğinizi bir Android Wear cihazıyla bile yönetebilirsiniz.

 • Android akıllı telefonlar ve tabletler
  • Android™ 4.0 – 7.0
  • Minimum ekran çözünürlüğü: 320 x 480
  Genel gereksinimler
  • Ürün etkinleştirme, güncellemeler ve bazı özelliklere erişim için İnternet bağlantısı gerekir

  Ürün işlevselliği şu anda bazı cihazlarda sınırlı olabilir. Daha fazla ayrıntı için lütfen support.kaspersky.com/mobile/kisandroid adresini ziyaret edin.

İNCELEMELER

 • İnternet erişimi olan tüm cihazlarımda Kaspersky kullanıyorum. Kaspersky kullandığım tek güvenlik ürünü. Kullanması çok basit ve çok çok güvenilir.

  Jenslife
 • Yaklaşık dört yıldır Kaspersky kullanıyorum ve çok memnunum. Bu süre içinde hiç sorun yaşamadım

  Capris
 • Akıllı telefonumu koruyor. Bankacılık ve çevrimiçi alışveriş için kullanıyorum. Ürünü aldığımdan beri hiç sorun yaşamadım.

  Hosedragger

SEÇMEME YARDIM ET

Aradığınız koruma çözümünü saniyeler içinde bulun.

Hangi cihazları kullanıyorsunuz? Lütfen geçerli tüm seçenekleri işaretleyin.

SİZE EN UYGUN ÜRÜNÜN HANGİSİ OLDUĞUNDAN EMİN DEĞİL MİSİNİZ?

Neleri ve hangi cihazları korumak istiyorsanız size yardımcı olabiliriz. Aşağıdaki "Seçmeme Yardım Et " bölümünü tıkladığınızda size en uygun Kaspersky Lab güvenlik çözümünü bulmada yardımcı olacağız.

KAYNAK MERKEZİ

 • photo-article1

  Kablosuz Ağları Koruma

  Kablosuz ağınızı ve yönlendiricinizi korumak için alabileceğiniz bazı basit önlemler hakkında bilgi edinin.

 • photo-article2

  Truva Atı Virüsü Nedir?

  Truva atları, kullanıcı tarafından izin verilmeyen işlemler gerçekleştiren kötü amaçlı programlardır.

 • photo-article3

  Kötü Amaçlı Yazılım Türleri

  Çok farklı türlerdeki kötü amaçlı yazılımlar ve her türün içindeki sayısız kötü amaçlı yazılım programları hakkında bilgi edinin.

 • photo-article4

  Spam ve Kimlik Avı

  Spam, kapınızın önünde veya posta kutunuzda bulduğunuz "istenmeyen postaların" elektronik versiyonudur.