Ana içeriğe atlayın

Otomatik Yenileme nedir?

Otomatik Yenilemeyi seçtiğinizde Kaspersky Lab ürününüz süresi dolmadan otomatik olarak yenilenir. Yenilemek için hiçbir şey yapmanız gerekmez. Otomatik Yenileme; cihazlarınızı ve verilerinizi sürekli olarak korur, abonelik durumunuzu hatırlatır ve size zaman kazandırır.

Nasıl çalışır?

  1. Siparişinizi verdiğinizde aboneliğiniz satın alma anında etkinleştirilir.
  2. Aboneliğiniz sona ermeden önce Otomatik Yenileme ödemenizin yapılacağını e-posta yoluyla size bildiririz. Böylece tam tutarı, ödeme tarihini ve ilk fiyattaki değişiklikleri öğrenebilirsiniz.
  3. Otomatik Yenilemeye devam etmeye karar verirseniz yaklaşan ödeme, daha önce sağladığınız ödeme bilgileriniz kullanılarak otomatik olarak alınır. Ödeme sorunları yaşarsanız (örneğin süresi dolmuş bir banka kartı) size fatura bilgilerinizi güncelleyebilmeniz için bir bağlantı göndeririz.
  4. Yenilemenin başarılı olduğunu onaylayan bir e-posta alırsınız.
  5. Otomatik Yenileme aboneliğinden çıkmak isterseniz bunu istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Talimatlar, sipariş onayı e-postanıza eklenir.

Otomatik Yenileme nasıl kapatılır?

Yenileme anımsatıcısı veya sipariş onay e-postasına eklenen bağlantıyı izleyin. Otomatik Yenilemeyi iptal ettikten sonra seçiminizi onaylayan bir e-posta alırsınız.

Bir sorun çıkarsa lütfen bilgi ve iletişim ayrıntıları için Müşteri Desteği sayfasına göz atın.