Otomatik Yenileme Hizmeti nedir?

Kesintisiz koruma  - Sürekli koruma için aboneliğiniz otomatik olarak yenilenecektir.

Cihazlarınızın her zaman güvende olduğunu bilmek endişelerinizi ortadan kaldırır

Zaman tasarrufu  – Sizin yerinize her şeyle ilgilenir ve size sonraki fatura tarihi ile ilgili bildirimler ve lisansınızın yenilendiğini bildiren onay göndeririz

En son özellikler - En son sürümlerimize her zaman erişebilirsiniz

Aktarılabilir koruma – Aynı abonelikle yeni bir bilgisayarı koruma altına almak çok kolay.

İstediğiniz zaman bu servisin aboneliğinden çıkabilirsiniz

Nasıl çalışır?

Aboneliğim otomatik olarak nasıl yenilenecek?

Aboneliğinizi yenilemek için hiçbir şey yapmanız gerekmediğini lütfen unutmayın. Aboneliğiniz sona ermeden önce ücretlendirileceğiniz tutarı ve ödemenin hangi tarihte olacağını bildiren bir e-posta alacaksınız. Otomatik Yenileme Hizmetini iptal edebilir ya da hiçbir şey yapmayabilirsiniz. E-postadaki bağlantıları izleyerek Otomatik Yenileme Hizmetini kolayca iptal edebilirsiniz. Ücret, ilk satın alma işleminde kullanılan kredi kartından alınır. Yenileme işlemi başarılı olduğunda bir onay e-postası alacaksınız. Kaspersky Lab yazılımınız otomatik olarak yenilenir. Sonraki lisans süresinde korunmaya devam etmek için yeni bir etkinleştirme koduna ihtiyacınız yoktur veya başka bir şey yapmanız gerekmez. Lisansınız otomatik olarak yenilenir ve korunmaya devam etmek için başka bir düğmeye basmanız bile gerekmez.

Herhangi bir nedenden dolayı kartınızdan para çekilemiyorsa (örneğin, kredi kartınızın son kullanma tarihi geçtiyse) kredi veya banka kartı bilgilerinizi güncellemenizi tavsiye eden bir hatırlatıcı e-posta alacaksınız. Sorunu hemen çözemezseniz ve aboneliğiniz sona ererse lütfen Kaspersky Lab Yenileme ve Yükseltme Merkezini ziyaret edin.

Not: Yeni lisans süresi, satın alma işlemi tamamlandığı anda başlar. Maksimum değeri elde etmek için beklemeden lisansınızı etkinleştirin.

Otomatik Yenileme Hizmetimi nasıl iptal edebilirim?

Otomatik Yenileme Hizmetinizi iptal etmek için Hesap Bilgilerinde oturum açın ve aşağıdaki talimatları uygulayın:

  • Hızlı Sipariş Arama" bölümüne Sipariş Numarasını girin. Bu, sipariş onay sayfanızda veya ilk satın alma işlemini gerçekleştirirken aldığınız sipariş onay e-postasında bulunabilir.
  • Sipariş onayı e-postanızda bulunan Parolayı girin.
  • Oturum açtığınızda bir İptal Et ve bir Yenile düğmesi göreceksiniz.
  • İptal Et düğmesine bastığınızda Otomatik Yenileme Hizmeti durur. Ürününüz, aboneliğinizin son kullanma tarihine kadar etkin kalacaktır.

veya

Müşteri Hizmetlerine istek gönderip aşağıdaki talimatları uygulayarak Otomatik Yenileme Hizmetinizi iptal edin:

  • Forma Sipariş Numarasını ekleyin. Bu, sipariş onay sayfanızda veya ilk satın alma işlemini gerçekleştirirken aldığınız sipariş onay e-postasında bulunabilir.
  • Satın alma işlemi için kullandığınız e-posta adresini girin ve onaylayın.
  • "Lütfen bir Konu Seçin" başlıklı bölümde "Abonelik Talebi" açılır kutusunu seçin ve ardından "Lütfen aboneliğimin otomatik yenilenmesini iptal et" öğesini seçin.
  • Talebi göndermek için "e-postayı gönder" düğmesine tıklayın.
  • Otomatik Yenileme Hizmetini iptal etme isteğinizin işleme konduğunu onaylayan bir e-posta alacaksınız.