ÜRÜN

Kaspersky Hybrid Cloud Security for AWS

AWS bulutunuzda güvenliğin sağlanmasını otomatik hale getirir ve yönetimi basitleştirir

Güvenli bulut geleceğine Merhaba Deyin!

AWS iş yükleriniz için sürekli koruma

AWS, olağanüstü güvenilirlik ve ölçeklenebilirliğe sahip piyasadaki en gelişmiş bulut ortamını sunan ve sınırsız kurumsal düzeyde ortamlar oluşturmak için çeşitli bulut-yerel güvenlik araçları sağlayan önde gelen herkese açık bulut sağlayıcısıdır.

Bununla birlikte paylaşılan güvenlik sorumluluğu modeli, ek güvenlik özelliklerine olan ihtiyacı belirleyerek tüm bulut ortamınızı kapsayan ve AWS iş yüklerinde tuttuğunuz verileri koruyan esnek bir siber güvenlik katmanı sağlar.

Felsefemiz, AWS ortamınız için sınıfının en iyisi koruma, kaynak bakımından verimli siber güvenlik ve kurumsal düzeyde yönetim özelliklerinin mükemmel dengeli bir karışımını oluşturmaktır. AWS API entegrasyonu sayesinde bunu herkesten daha iyi yapıyoruz.

Otomatik ve Güvenli

Bulutunuzun ve güvenlik katmanının iletişim kurmasını ve birlikte çalışmasını sağlıyoruz. AWS API entegrasyonu, her köşeyi görebileceğiniz anlamına gelir. Yani bulutunuzun nasıl düzenlendiğini ve tüm bulut iş yüklerinizi koruyarak uçtan uca güvenlik özellikleri sağladığını anlayabilirsiniz.

Akıllı ve Esnek

Yeni nesil siber güvenlik, esnek uyarlanabilir bulut güvenliği ortamı oluşturmak için insanların ve makinelerin birlikte çalışması anlamına gelir. Size ve entegre bulut tabanlı güvenliğinize, en gelişmiş siber tehditleri algılama ve yanıt verme imkanı sunuyoruz.

Şeffaf ve Birleşik

AWS API entegrasyonu, tam görünürlük ve şeffaflık sağlayıp sorunsuz ve verimli düzenleme ve yönetim imkanı sunarak kurum içindeki ve buluttaki tüm BT varlıklarınızın tek bir konsol aracılığıyla birleşik yönetimine olanak tanır.

Uygunluk

Bulut adaptasyonu, kurumsal BT'nin yüzünü değiştiriyor. Kaspersky olarak hibrit bulut ortamınız ne kadar karmaşık olursa olsun uygun siber güvenlik düzeylerini sağlamaya yardımcı oluyoruz.

Kullanım

 • AWS EC2 için Durdurulamaz Güvenlik

  Bulut adaptasyonu hiç bu kadar sorunsuz ve güvenli olmamıştı. Kaspersky'in AWS için güvenlik çözümü olan AWS API entegrasyonu, tüm AWS EC2 kurulumlarınızda daha kolay bulut altyapısı envanterine ve güvenliğin otomatik olarak sağlanmasına olanak tanır.

 • Daha Fazla Koruma Sağlar

  AWS'nin kendi bulut yerel araçlarını, proaktif siber güvenlik, açıklardan yararlanmayı önleme, bütünlük izleme, günlük denetimi, uygulama kontrolleri ve hatta AI destekli çalışma zamanı koruması ve fidye yazılımı özellikleriyle tamamlıyoruz. Her türlü siber tehditle mücadele eden bir ürün.

 • "Bulut için" ve "Buluttan" Güvenlik

  AWS EC2 kurulumlarınız için en çok ödül alan, en tanınmış ve en çok takdir edilen koruma AWS MarketPlace'den de kullanılabilir ve bulut geçişinizi sorunsuz, basit ve güvenli hale getirmenize yardımcı olur. Bulut için buluttan kullanılabilir güvenlikten daha iyi ne olabilir?

24/7

Üstün Destek

Profesyonel yardım, ihtiyaç duyduğunuz her zaman mevcuttur. 200'den fazla ülke ve dünya genelinde 34 ofiste çalışarak size yıl boyunca 7 gün 24 saat hizmet sunuyoruz. Kaspersky güvenlik kurulumunuzdan maksimum faydayı sağladığınızdan emin olmak için Üstün destek paketlerimizden faydalanın veya Profesyonel Hizmetlerimizi arayın.

Tanıtım Metinleri

Küresel olarak tanınan siber güvenlik uzmanlarımızın düşünce liderliğinden daha fazla bilgi edinin

Desteklenen Platformlar

Tehditler

Virüs bulaşmış tek bir bulut kurulumunun, tüm bulut geçiş stratejinize önemli ölçüde olumsuz etkisi olabilir. Paylaşılan güvenlik sorumluluğu, AWS bulut iş yüklerinize uygulanacak uygun güvenlik özelliklerine olan ihtiyacı güçlendirir.

 • <p>BT ve Güvenlik stratejileri arasındaki uyumsuzluk özellikle işletme sürdürülebilirliğinin etkilenebileceği bulut ortamlarına zarar verir.</p>

  BT ve Güvenlik stratejileri arasındaki uyumsuzluk özellikle işletme sürdürülebilirliğinin etkilenebileceği bulut ortamlarına zarar verir.

 • <p>"Yalnızca kötü amaçlı yazılımdan koruma" yaklaşımı bulutta çalışmaz. Bulut yolculuğunuzu hızlandırmak için daha fazla koruma katmanı ve güvenlik kontrolü gerekir</p>

  "Yalnızca kötü amaçlı yazılımdan koruma" yaklaşımı bulutta çalışmaz. Bulut yolculuğunuzu hızlandırmak için daha fazla koruma katmanı ve güvenlik kontrolü gerekir

 • <p>Bulutlardaki ciddi veri ihlalleri genellikle şeffaf olmayan güvenlik çözümlerinin uygulanmasından kaynaklanır.</p>

  Bulutlardaki ciddi veri ihlalleri genellikle şeffaf olmayan güvenlik çözümlerinin uygulanmasından kaynaklanır.

 • <p>API entegrasyonunun olmaması, güvenliğin daha az verimli bir şekilde sağlanmasına neden olur ancak bulut iş yükleri onları görseniz de görmeseniz de korunmalıdır.</p>

  API entegrasyonunun olmaması, güvenliğin daha az verimli bir şekilde sağlanmasına neden olur ancak bulut iş yükleri onları görseniz de görmeseniz de korunmalıdır.

Ortaklıklar

Teknoloji ortaklarımızla birlikte, sorunsuz ve ödün vermeyen dijital dönüşüm ve güvenli bulut adaptasyonu sağlıyoruz.

İlgili Çözümler

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir