ÜRÜN

Kaspersky Hybrid Cloud Security for Azure

Güvenliği kolaylaştırın ve Azure bulutunuzdaki uyumluluğu hızlandırın

Başarıyla Çalışan Bulut Güvenliği

En çok ödül alan, en çok talep edilen, en güvenilir

Microsoft Azure'daki iş yükleri için olağanüstü çok katmanlı koruma geliştirdik. Bulut ortamındaki performanstan ödün vermeden verilerinizi en gelişmiş güncel ve gelecekteki tehditlere karşı koruyarak çevik, sürekli güvenliğin ve üstün verimliliğin mükemmel dengelenmiş bir bileşimine sahip paylaşılan güvenlik sorumluluğunuzla tanışın.

Kaspersky'in Microsoft Azure'a yönelik kapsamlı çözümü sayesinde, buluta taşıdığınız her şeyin güvenliğinin kurumsal standartlarınıza uyduğundan ve verileriniz ile kullanıcılarınızın her zaman korunacağından emin olabilirsiniz.

Bulut Dostu Koruma

Azure Uzantıları olarak kullanılabildiğinden siber güvenlik özelliklerini bulut iş yüklerinize taşıyarak, her zaman açık işletme uygulamalarınızı güvende tutabilir ve güvenli bir şekilde koruyabilirsiniz.

Birleşik Yönetim

Azure Güvenlik Merkezi'ne entegrasyon yoluyla kolaylaştırılmış güvenlik sağlama ve izleme sayesinde bulut ekosisteminizin doğal bir parçası haline gelen siber güvenlik.

Uyumlu Ortam

Her türlü bulut iş yükünün, hangi konumda olursa olsun, tam güvenli hibrit bulut ekosisteminde çalışmasını sağlayan sınıfının en iyisi güvenlik özellikleri ve kurumsal düzeyde yönetilebilirlik ve görünürlük.

Uygunluk

Bulut adaptasyonu tüm sektörlerde büyümektedir. Hibrit bulut güvenliği çözümümüzle, hibrit bulut ortamınız ne kadar karmaşık olursa olsun uygun siber güvenlik düzeylerini sağlıyoruz.

Kullanım

 • Güvenliğin Sağlanmasını Kolaylaştırır

  Doğrudan Azure MarketPlace'den, koruma ve önleme teknolojilerine sahip makine öğrenimi destekli kötü amaçlı yazılımdan korumaya dayalı Azure bulut iş yükleri için gerçek zamanlı çok katmanlı korumayı dağıtabilirsiniz.

 • Bulutları Daha Güvenli Bir Hale Getirir

  Azure bulutun kendi yerel araçlarını, kötü amaçlı yazılımdan koruma, açıklardan yararlanmayı önleme, bütünlük izleme, günlük denetimi, uygulama ve cihaz kontrolleri ile fidye yazılımından korunma teknolojileri dahil olmak üzere proaktif siber güvenlik ile tamamlıyoruz.

 • Hibrit Bulutunuzun Tamamını Korur

  Kaynak verimliliği ve sorunsuz yönetim en üst düzeyde tutulurken hibrit bulut iş yüklerinin gerektirdiği yetenekleri tam olarak sağlayan mükemmel bir şekilde düzenlenmiş ve uyarlanabilir bir siber güvenlik ekosistemi oluşturun.

24/7

Üstün Destek

Profesyonel yardım, ihtiyaç duyduğunuz her zaman mevcuttur. 200'den fazla ülke ve dünya genelinde 34 ofiste çalışarak size yıl boyunca 7 gün 24 saat hizmet sunuyoruz. Kaspersky güvenlik kurulumunuzdan maksimum faydayı sağladığınızdan emin olmak için Üstün destek paketlerimizden faydalanın veya Profesyonel Hizmetlerimizi arayın.

Tanıtım Metinleri

Küresel olarak tanınan siber güvenlik uzmanlarımızın düşünce liderliğinden daha fazla bilgi edinin

Desteklenen Platformlar

Tehditler

Virüs bulaşmış tek bir bulut kurulumunun, tüm bulut geçiş stratejinize önemli ölçüde olumsuz etkisi olabilir. Paylaşılan güvenlik sorumluluğu, Microsoft Azure bulut iş yüklerinize uygulanacak uygun güvenlik özelliklerine olan ihtiyacı güçlendirir.

 • <p>BT ve Güvenlik stratejileri arasındaki uyumsuzluk özellikle işletme sürdürülebilirliğinin etkilenebileceği bulut ortamlarına zarar verir.</p>

  BT ve Güvenlik stratejileri arasındaki uyumsuzluk özellikle işletme sürdürülebilirliğinin etkilenebileceği bulut ortamlarına zarar verir.

 • <p>"Yalnızca kötü amaçlı yazılımdan koruma" yaklaşımı bulutta çalışmaz. Bulut yolculuğunuzu hızlandırmak için daha fazla koruma katmanı ve güvenlik kontrolü gerekir</p>

  "Yalnızca kötü amaçlı yazılımdan koruma" yaklaşımı bulutta çalışmaz. Bulut yolculuğunuzu hızlandırmak için daha fazla koruma katmanı ve güvenlik kontrolü gerekir

 • <p>Bulutlardaki ciddi veri ihlalleri genellikle şeffaf olmayan güvenlik çözümlerinin uygulanmasından kaynaklanır.</p>

  Bulutlardaki ciddi veri ihlalleri genellikle şeffaf olmayan güvenlik çözümlerinin uygulanmasından kaynaklanır.

 • <p>API entegrasyonunun olmaması, güvenliğin daha az verimli bir şekilde sağlanmasına neden olur ancak bulut iş yükleri onları görseniz de görmeseniz de korunmalıdır.</p>

  API entegrasyonunun olmaması, güvenliğin daha az verimli bir şekilde sağlanmasına neden olur ancak bulut iş yükleri onları görseniz de görmeseniz de korunmalıdır.

Ortaklıklar

Teknoloji ortaklarımızla birlikte, dijital dönüşüm ve güvenli bulut adaptasyonu yolunda ilerlemenize yardımcı oluyoruz.

İlgili Çözümler

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir