Ana içeriğe atlayın
Ürün

Kaspersky Endpoint Detection
and Response Optimum

 • Gizlenmeye çalışılan tehditleri ortaya çıkarın
  Basit bir ortamda tespit edin ve araştırın
 • Proaktif olun
  Tüm uç noktalarda tehditlere hızla yanıt verin

Genel Bakış

Gizlenmeye çalışılan tehditlerin yerleştirilmesi çok az çaba gerektirir ancak sonrasında ciddi kayıplara yol açmaları söz konusu olabilir. Sınırlı görünürlük ve kaynak eksikliği saldırganların ekmeğine yağ sürer. Kaspersky Endpoint Detection and Response (EDR) Optimum, işletmenizi en güncel tehditlere karşı korumak için kullanımı kolay bir paket içinde gelişmiş algılama, basit araştırma ve otomatik yanıtlar sunar.

İnteraktif fidye yazılımı simülasyon oyunu

Öne çıkan özellikler

Araştırmayı esas alan bir şirket olarak Kaspersky'nin odak noktası, kullanıcılarımıza reklamla şişirilmiş uygulamalar yerine onlara her zaman gerçekten ihtiyaç duydukları teknolojileri sunmaktır.

 • Net görünebilirlik – uç noktalardaki tehditleri keşfedin
  Kara kutuya takılmaktan kaçının – otomatik tespitlerle ilgili önemli bilgileri alın ve Güvenlik İhlali Göstergeleri (IOC) ile gizli tehditleri bulun.
 • Basit analiz – tüm kapsamı araştırın
  Bir tehdidin nereden geldiğini, nasıl geliştirildiğini ve neler yapabildiğini anlamak için tek bir olay kartında kök neden analizi gerçekleştirin.
 • Otomatik yanıt – hasarı önlemek için hızlıca harekete geçin
  Tehditlerin yayılmasını önlemek için kolay “tek tıklamalı” eylemler ve ürün içi kılavuzlar, keşfedilen tehditlere müdahale etmek için ise otomasyon kullanın.
Kaspersky EDR Optimum kullanımı
Kaspersky EDR Optimum’un kurulumu ve kullanımı kolaydır

Kullanım durumları

Yeni bir saldırı ile karşı karşıya olup olmadığınızı hızla öğrenin

Kaspersky EDR Optimum ile securelist.comgibi dış kaynaklardan gelen en yeni saldırıların güvenlik ihlali göstergelerini içe aktarabilir ve tehditleri anında bulmak ve onlara yanıt vermek için altyapınızda düzenli taramalar gerçekleştirebilirsiniz. Bir düzenleyici makam belirli göstergelerin taranmasını şart koştuğu zaman da aynısı yapılabilir.

Tehdidin düşündüğünüzden daha büyük olup olmadığını öğrenin

Bir tehdit otomatik olarak algılanıp ortadan kaldırıldıktan sonra bu tehdide daha yakından bakmak isteyebilirsiniz. Tehditler söz konusu olduğunda, göze çarpmayan ana işlemler tarafından genellikle tespit edilmesi mümkün olan yükler bırakılabilir ve bunlar tespit edilmediği takdirde önemli hasarlara neden olabilir. İnceleme araçları sayesinde tespit edilen tehditleri hızlı bir şekilde analiz edebilir ve onların gerçek kök nedenlerini bulabilirsiniz.

Tanınırlık

Kaspersky ürünleri düzenli olarak dünya lideri araştırma şirketleri tarafından değerlendirmeye alınır. Bundan dolayı, şirketlerin ve müşterilerin kendilerini korumalarına ve değişim karşısında başarılı olmalarına yardımcı olma becerimiz yaygın olarak kabul görmektedir.

Radicati Group: Uç Nokta güvenliğinde en İyi Oyuncu – Pazar Çeyreği 2020
Kaspersky EDR Optimum
Daha fazla bilgi edinin 
Kaspersky, Uç Nokta Koruma Platformları alanında 2021'de de üst üste dördüncü kez Gartner Peer Insights Müşterinin Seçimi ödülüne layık görüldü.
Kaspersky EDR Optimum

Kaspersky Optimum Security ile savunmanızı güçlendirin

Kaspersky Optimum Security ile siber açıdan güvenli bir kültür oluşturarak ve yönetilen korumadan faydalanarak siber güvenlik duruşunuzu sinsi tehditlere karşı daha fazla iyileştirin.

Bu ürünü MSP olarak sunmak ister misiniz?

Müşterilerinizin sevdiği ürünleri içeren uygun maliyetli güvenlik hizmetleri oluşturun.
 • Kaspersky EDR Optimum / MDR, kalabalık MSP pazarında rekabeti yenmek için katma değerli BT güvenlik teklifleri ve olağanüstü hizmet ile işinizi büyütmenize yardımcı olsun.

 • Kurumsal ürünlerimizin kapsamlı özellikleriyle müşterilerinize maksimum değer sunun.

 • Öngörülebilen, her ay yinelenen gelirden, üst düzey kârlılıktan ve daha fazla değer sunarak mevcut müşteri sayısını korurken daha hızlı şekilde yeni müşteri çekme becerisinden yararlanın.

İlgili ürünler

Kaspersky EDR Expert
KasperskyEDR Expert
Gelişmiş tehditlerin neden olduğu riskleri ortadan kaldırarak işlerin kesintiye uğramasını önler
Kaspersky Hybrid Cloud Security
KasperskyHybrid Cloud Security
Sanal ve bulut sunucu iş yükleri, kapsayıcıları ve VDI’ları için lider koruma ve uyumluluk.
Kaspersky Managed Detection and Response
KasperskyManaged Detection and Response
Şirketinizi hedef alan tehditleri sürekli olarak avlar, tespit eder ve onlara yanıt verir