Ürün

Dijital Dönüşümün merkezindeki rahatlık

Araştırma odaklı bir şirket olan Kaspersky'in odağı kullanıcılarına gereksiz seviyede reklamı yapılmış uygulamalar değil, daima ihtiyaç duydukları teknolojiler sunmaktır. Çok katmanlı proaktif, akıllı teknolojiler birbirine geçerek hız veya kaynaklar üzerinde minimum etkiyle ve yazılım çakışmaları veya güvenlik boşlukları olmadan güçlü ve esnek bir savunma sağlar. Sizin gibi karar mercileri, düzenli olarak yapılan bağımsız anketler ve raporlarla Kaspersky Endpoint Security for Business'ın sunduğu sonuçlardan memnun olduklarını sürekli belirtmekteler.


 • Gelişmiş Tehdit Koruması

  Makine öğrenimi vegüvenlik istihbaratı, önde gelen teknolojilerle bir araya gelerek uç nokta sistemlerinizi siber tehditlerden korur

 • Uyarlanabilir Uç Nokta Kontrolü

  Uyarlanabilir kontroller sayesinde hiç uğraşmadan her bir kullanıcıya özel kurumsal düzeyde güvenlik

 • Kritik Sunucu Koruması

  Yüksek performanslı kurumsal sunucular için özel olarak geliştirilmiş çevik tehdit koruması. E-posta veya web erişimi gibi işletme için önemli sunucu işlevlerine yönelik özel koruma sağlanır

 • Fidye Yazılımı Koruması

  Düzeltme motoru, bir saldırıdan kaynaklanan değişiklikleri etkisiz hale getirirken güçlü davranış analizi, fidye yazılımı saldırılarını önlemeye yardımcı olur.

 • Bellek Koruması

  Exploit Prevention özelliği, korunan işlemleri izler ve sistem bileşenlerinde ve uygulamalardaki yama uygulanmamış ve hatta sıfır gün güvenlik açıklarından yaralanma girişimlerini engeller

 • Yama Yönetimi

  Güvenlik Açığı ve Yama Yönetimi, güvenlik açığı olabilecek yazılımları güncel tutarak BT yöneticilerinizin başka görevlere daha fazla zaman ayırabilmelerini sağlar

 • Kurumsal Seviyede Yönetilebilirlik

  Koruma özellikleri kolaylıkla ölçeklendirilebilir. Böylece çok fazla planlama yapmanız gerekmeden önceden tanımlanmış ayarları değiştirme ve yeni özellikleri ne zaman devreye sokacağınızı belirleme özgürlüğünüz olur

 • GDPR Uyumluluğu

  Onaylı şifreleme işlevleri, kurumsal veriler ile gizli müşteri bilgilerini koruyarak GDPR dahil önemli uyumluluk hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olur

Kaspersky Sandbox

Kaspersky Endpoint Security for Business'ın işlevselliğini tamamlayan Kaspersky Sandbox; derinlemesine dinamik analiz sağlayarak bilinmeyen, hedefli ve sinsi tehditlerin engellenmesini önemli oranda artırır

Uygunluk

Bu ürün, özellikle bu kurumsal sektörlerin güvenlik gereksinimlerini, endişelerini ve kısıtlamalarını ele almak için çok uygundur.

Vaka Çalışmaları

Bu gerçek vaka çalışmalarında Kaspersky çözümlerini iş başında görün

 • 
		Ferrari S.p.A.                
  Ferrari S.p.A.                

  Ferrari, BT Güvenliği tedarikçisi olarak Kaspersky Lab'i seçerek stratejik bir karar aldı. Temel işletme süreçlerini korumak ve güvenlik düzeyini artırmak için daha katı BT Güvenliği önlemleri uygulamak istediler.

 • 
		Axel Springer SE           
  Axel Springer SE           

  Avrupa'nın en büyük medya şirketlerinden Axel Springer, faaliyetlerini lider dijital yayıncı olmak gibi kesin bir hedefle yürütmektedir. Axel Springer, BT altyapısının kötü amaçlı yazılım ve diğer saldırılara karşı korunduğundan emin olmak için Kaspersky Lab'in sunduğu bir çözümle BT güvenlik sistemini yeniden tasarlamayı seçti.

 • 
     Osborne Clarke
  Osborne Clarke

  Çözüm: Endpoint Security

  Osborne Clarke, 250 yıldan uzun süredir müşterilerine uzman hukuk danışmanlığı hizmeti sunuyor. Müşterileri, şirketin kendi sıkı güvenlik gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için düzenli olarak denetim yapıyor. Devamlı olan bu süreç, Osborne Clarke'ın iyileştirilip iyileştirilemeyeceğini görmek için sürekli olarak güvenlik hükümlerini inceliyor.

Awards
Kaspersky Endpoint Security
Ortak Kriterler: EAL 2+ Güvence seviyesi sertifikası
Kaspersky Endpoint Security
SE Labs: Enterprise Endpoint Protection (Kurumsal Uç Nokta Koruması) karşılaştırmalı testi
Kaspersky Endpoint Security
NSS Labs: Gelişmiş Uç Nokta Koruması v.3: Önerilir
Recognition
Kaspersky Endpoint Security
Customer Choice Recognition in Gartner Peer Insights (Gartner Peer Insights 2018'de Müşteri Seçimi Takdiri).
Kaspersky Endpoint Security
Gartner Critical Capabilities for Endpoint Protection Platforms, 2018 (Uç Nokta Koruması Platformlarında Gartner Kritik Özellikleri, 2018)
Kaspersky Endpoint Security
The Forrester Wave™: Endpoint Security Suites, Q2 2018 (Forrester Wave™: Uç Nokta Güvenliği Paketleri, 2018 yılı 2. Çeyrek)

Kullanım

 • Tüm Siber Tehdit Türlerine Karşı Uyarlamalı Koruma

  İmzasız çeşitli bileşenler sayesinde sık sık güncelleme yapmadan da tehditleri tespit edebilirsiniz:

  • Yakın ve geniş çevrenizde bulunan her uç noktanın "boşluksuz" korunmasına yönelik katmanlı ve iç içe geçmiş teknolojiler.
  • Küresel uzmanlardan gerçek zamanlıtehdit istihbaratı.
  • Saldırı yapısının yürütme öncesi için statik makine öğrenimi (ML), yürütme sonrası için de dinamik makine öğrenimi teknolojileri.
 • Her Uç Nokta İçin Gelişmiş Kontrol

  Sürekli gelişen güvenlik teknolojilerimiz, güçlü kontrol ve veri koruma araçlarıyla daha da gelişti:

  • Sıfır gün saldırısı riskinin önemli ölçüde azalması için Uyarlanabilir Anormallik Kontrolü, Dinamik Beyaz Liste Oluşturma İle Uygulama Denetimi ve Default Deny ile güvenlik düzeyleri, kuruluştaki her rol için otomatik olarak en yüksek seviyeye ayarlanır.
  • Cihaz Kontrolü, onaylanmamış veya şifrelenmemiş taşınabilir cihazlarda veri kaybı sonuçları ve cihazdan virüs bulaşmış verilerin yüklenmesine karşı koruma sağlar.
  • Web Kontrolü, torrent kullanımı ve potansiyel veri sızdırmalarını önler.
 • Otomatik Güvenlik Açığı Algılaması ve Yama Dağıtımı

  Yayılmış kaynaklar ve sistemlerin artan karmaşıklığı etkili yama oluşturmayı zorlaştırır. Kaspersky Güvenlik Açığı ve Yama Yönetimi, aşağıdakiler dahil olmak üzere temel güvenlik yapılandırmasını ve yönetim görevlerini merkezi ve otomatik hale getirerek güvenliği optimize ederken zaman ve kaynak tasarrufu sağlar:

  • Güvenlik açığı taraması
  • Yama ve güncelleme dağıtımı
  • Envanter yönetimi
  • Uygulama sunumu

24/7

Üstün destek

Profesyonel yardım, ihtiyaç duyduğunuz her an mevcuttur. 200'den fazla ülke ve dünya genelinde 34 ofiste çalışarak size yıl boyunca 7/24 hizmet sunuyoruz. Kaspersky güvenlik kurulumunuzdan maksimum fayda ve yatırım getirisi elde ettiğinizden emin olmak için Üstün destek paketlerimizden faydalanın veya Profesyonel Hizmetlerimize başvurun.

Tanıtım Metinleri

Küresel olarak tanınan siber güvenlik uzmanlarımızın düşünce liderliğinden daha fazla bilgi edinin

Tehditler

Katlanarak gelişen tehdit ortamı, sıfır gün saldırıları karşısında önemli iş süreçlerini, gizli verileri ve finansal kaynakları giderek artan bir riskle karşı karşıya bırakıyor. Aşağıdaki tehditlerin kuruluşunuza yönelik risklerini azaltmak için sizi hedef alan siber suçlulardan daha akıllı, daha iyi donanımlı ve daha bilgili olmanız gerekir:

 • Scan

  Verilerinizi tehdit eden fidye yazılımı ve şifreli kilitleyici saldırılar

 • Scan

  Çalışanlara yönelik kimlik avı saldırıları

 • Scan

  Algılanması zor, gövdesiz kötü amaçlı yazılım

 • Scan

  Sıfır gün dahil olmak üzere güvenlik açıklarından yararlanma

 • Scan

  Hassas bilgiler içeren bir cihazın fiziki kaybı

 • Scan

  Kötü amaçlı yazılım salgını nedeniyle üretkenlik kaybı

Konuşmayı Başlatalım ve Gerçek Siber Güvenliğin kurumsal güvenlik stratejinizi nasıl bilgilendirebileceği konusunda uzmanlarımızdan biriyle görüşün ve lütfen iletişime geçin.

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir