ÜRÜN

Kaspersky Endpoint Security for Business

İşletmenizi hedef alan gelişmiş tehditlere karşı uyarlanabilir koruma

Ürün

Farklı güvenli ortamlar

BT altyapılarının gelişimi hızlanmış ve bu da ofis duvarlarının arasındaki sınırları belirsiz bir hâle getirmeye başlamıştır. Kurumsal çemberinizin dışında yer alan uç noktalar, saldırganlar için kolay hedeflerdir.

Yeni çalışma yöntemlerini benimsemenizi daha kolay hâle getiriyoruz. Kaspersky Endpoint Security for Business teknolojileri, rakiplerine kıyasla daha fazla ödül kazanmıştır; ister bulut üzerinden ister kurum içi olsun, esnek yönetim ve güvenlik sunarız. Uç nokta güçlendirmesi ve anomali kontrolü ile birlikte sunulan yerleşik güvenlik duvarları ve davranışsal analiz, sizi yavaşlatmadan siber saldırılara maruz kalma riskinizi azaltır.

Düzenli bağımsız testler, anketler ve raporlarla doğrulandığı üzere müşterilerimiz, Kaspersky Endpoint Security for Business'ın sunduğu sonuçlara değer vermektedir.

Patentli Uyarlanabilir Güvenlik

Anormal davranışları tespit eden Uyarlanabilir Güvenlik, sinsi fidye yazılımlarını ve özellikle de PowerShell komut dosyası yürütme gibi genel davranışları taklit etmeye çalışan dosyasız tehditleri otomatik olarak algılayıp düzeltir.

Üç Dağıtım Modeli

Hibrit dağıtım sorun yaratmaz. Bulut ile kurumunuzda bulunan Linux veya Windows konsolları birbirleriyle sorunsuz şekilde çalışır. Dağıtımı karma ortamlar ile Linux "mağazaları" için uygun hâle getirir. Ekstra ücret almadan SaaS konsolu sunarız ve güncellemelerini yaparız.

Uyarlanabilir Uç Nokta Kontrolleri

Uyarlanabilir Uç Nokta Kontrolü, uç noktalardaki riskli davranışı önleyerek insan hatasından kaynaklanan problemleri azaltır. Bu; Anomali, Uygulama, Web ve Cihaz Kontrolleri ve diğer savunma özellikleriyle gerçekleştirir.

Kritik Sunucu Koruması

Çevik tehdit koruması, Linux veya Windows Server'daki yüksek performanslı uygulama ve dosya paylaşımı sunucuları için özel olarak geliştirilmiştir. İş açısından önemli e-posta veya web ağ geçidi sunucuları da hedeflenen güvenlikten yararlanır.

Birleştirilmiş Uç Nokta Yönetimi

Yerleşik işletim sistemi, üçüncü taraf yazılım dağıtımı ve güvenlik açığı ile yama yönetimi, şubeler ve ev ofisler için rutin görevlerin sorunsuz ve kolay şekilde otomatikleştirilmesini sağlar; bu, genellikle göz ardı edilen ancak büyük önem taşıyan bir konudur.

GDPR'ye hazır

Onaylı şifreleme işlevleri, kurumsal veriler ile gizli müşteri bilgilerini koruyarak GDPR dahil önemli uyumluluk hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olur.

Yüksek performans

Uç nokta bileşenleri için benzersiz bulut modu, küresel tehdit istihbaratını kullanır ve bilgisayar kaynakları üzerinde minimum etkiyle güçlü savunma sağlar. Üstelik bunu kanıtlayabiliriz; ödüllerimizi görün.

Kolay geçiş

Üçüncü taraf uç nokta korumasından kolay geçiş, sorunsuz ve hatasız bir geçiş sağlanmasına yardımcı olurken dağıtım sonrası kalite güvencesi denetim hizmeti, yapılandırmanın doğru olup olmadığını doğrulayabilir.

Endpoint Protection Platforms

Endpoint Protection Platforms

391 Değerlendirme
4,9/5,0
%96'sı tavsiye ediyor
12 Nisan 2021 itibarıyla

Kullanım

 • Tüm siber tehditlere karşı Uyarlamalı Koruma

  • Kanıtlanmış savunmalar ve birden fazla dağıtım modeline sahip esnek konsol ile farklı ortamları güvende tutmaya yardımcı olur
  • Manuel olarak işlenmesi gereken uç nokta vakası sayısını azaltır
  • EDR ve diğer özellikler dâhil yeni teknolojileri, uç noktalar üzerinde kurma gereksinimi duymadan organik şekilde eklemenizi sağlar

  Daha fazla bilgi

 • Her uç nokta için Uyarlanabilir Kontroller

  • Çalışanlarınızın, şirketinizi veya kendilerini bir saldırıya maruz bırakması riskini azaltın
  • Dışarıdan BT güvenliği yönetimi desteği almak için esneklik sağlarken yönetmelik gerekliliklerini karşılamaya yardımcı olur
  • Yerleşik şifreleme yönetimi, uzaktan silme ve çeşitli işletim sistemlerine yönelik diğer teknolojiler ile verilerinizi koruyun

  Daha fazla bilgi

 • Birleştirilmiş Uç Nokta Yönetimi

  • Tek bir üründe farklı görevleri otomatikleştirerek toplam mülkiyet maliyetinizi azaltır
  • BT varlığınızın yamalanmasını, buluttan veya kurum içi konsol üzerinden yönetilmesini sağlar
  • İşte, evde ve hareket hâlinde olmak üzere her yerde tüm cihazlarınızı denetleyerek iş sürekliliğinizi destekler

  Daha fazla bilgi

Uygunluk

Bu ürün, özellikle şu kurumsal sektörlerin güvenlik gereksinimlerini, endişelerini ve kısıtlamalarını ele almak için çok uygundur:

7/24

Üst Düzey Destek ve Hizmetler

Profesyonel yardım, ihtiyaç duyduğunuz her an mevcuttur. Yaklaşık 200 ülkede ve dünya genelinde 34 ofiste faaliyet göstererek size her gün 24 saat hizmet sunuyoruz. Kaspersky Health Check çözümlerimizden en yüksek faydayı sağlamak için Premium Support paketlerinden (MSA) yararlanın.

Vaka Çalışmaları

Bu gerçek vaka çalışmalarında Kaspersky'nin siber güvenlik tekliflerini daha yakından inceleyin

Tanıtım Metinleri

Küresel olarak tanınan siber güvenlik uzmanlarımızın düşünce liderliğinden daha fazla bilgi edinin

Güvenlikle İlgili Zorluklar

Hızla gelişen küresel tehdit ortamı, sıfır gün saldırıları karşısında önemli iş süreçlerini, gizli verileri ve finansal kaynakları giderek artan bir riskle karşı karşıya bırakıyor. Hazırlıklı olun – Kaspersky Endpoint Security for Business, bu tehditlerin işletmenizi etkileme riskini azaltır:

 • <p>Verilerinizi tehdit eden fidye yazılımı ve şifreli kilitleyici saldırılar</p>

  Verilerinizi tehdit eden fidye yazılımı ve şifreli kilitleyici saldırılar

 • <p>Çalışanlara yönelik kimlik avı saldırıları</p>

  Çalışanlara yönelik kimlik avı saldırıları

 • <p>Algılanması zor, gövdesiz kötü amaçlı yazılım</p>

  Algılanması zor, gövdesiz kötü amaçlı yazılım

 • <p>Sıfır gün dahil olmak üzere güvenlik açıklarından yararlanma</p>

  Sıfır gün dahil olmak üzere güvenlik açıklarından yararlanma

 • <p>Kaybolan veya çalınan cihazdan hassas verilerin kaybedilmesi</p>

  Kaybolan veya çalınan cihazdan hassas verilerin kaybedilmesi

 • <p>Kötü amaçlı yazılım salgını nedeniyle üretkenlik kaybı</p>

  Kötü amaçlı yazılım salgını nedeniyle üretkenlik kaybı

Bu Ürün ile ilgili konular