Hizmet

Bir güvenlik sorunu BT altyapınızı etkilediğinde, sorunu bir an önce ve BT ekibinizi mevcut önemli görevlerinden uzaklaştırmadan çözmeniz gereklidir. Sorununuzu en hızlı, en güvenli ve en etkili şekilde çözme yolunu bilen güvenlik uzmanlarına erişmeniz gerekir. İşte Kaspersky Bakım Hizmet Sözleşmesi (MSA) size tam da bunu sunuyor.


 • Olay Yanıtı SLA

  Sorunun çözülmesinin ne kadar süreceği bilmenizi sağlayan garantili yanıt süresiyle özel öncelikli destek hattımıza yılın 365 günü 7/24 erişim.

 • Özel Hazırlanmış Yamalar

  Kaspersky Lab ürünlerinin özel BT ortamınızda çalışmasını etkileyen belirli sorunları düzeltmek için uzmanlarımız tarafından geliştirilip anında size sunulan yamalar.

 • Tek Temas Noktası

  Özel Teknik Hesap Yöneticinizin, sorununuzun önceliklendirilmesi, hızla ve tamamen çözülmesini sağlamak üzere sizin adınıza Kaspersky Lab uzmanını doğrudan harekete geçirme yetkisi vardır.

 • Dünya Lideri Uzmanlığa Erişim

  Ürün desteği, Kötü amaçlı yazılımdan koruma araştırması, İçerik filtreleme araştırması, Ürün geliştirme ve Güncelleme sunma uzmanları dahil olmak üzere dünya genelinde tanınan çeşitli güvenlik ve mühendislik uzmanlarına erişim.

Kullanımda

 • İş sürekliliği sağlayın

  Kuruluşunuzun BT'ye bağımlılığı arttıkça güvenlik olaylarına ve aksama sürelerine karşı tahammülü azalır. Kaspersky Lab ile iş ortaklığı, iş sürekliliği planınızı destekleyebilir. Sorununuzu ele almak ve mümkün olan en hızlı çözümü sunmakla görevli, özel bir uzmanlar grubu 365 gün 24 saat beklemededir. Sizin için en doğru çözümü hızlıca sunma konusunda bir numara olan, arka planda yer alan uzmanlara sorununuzu hızla aktarırlar.

 • Sorunları ortaya çıkmadan önce yok edin

  Kuruluşunuzla çalışmak üzere atanan Kaspersky Teknik Hesap Yöneticisi, kısa süre içinde güvenlik sistemi yapılandırmanız, süreçleriniz ve kuruluş hedefleriniz hakkında derin bilgi edinir. Bu bilgiler sorunları ortaya çıktığı anda yakalamaya yardımcı olarak diğer ayrıntıları tespit etmeye vakit harcamayı önler. Ayrıca, olay sonrası incelemeler, proaktif planlama ve güvenlik sisteminize yönelik düzenli denetimler sayesinde olası sorunlar daha ortaya çıkmadan önce tespit edilip önlenir.

 • Güvenlik müdahalelerinin maliyetlerini azaltın

  Bir güvenlik olayı meydana geldiğinde sebebi tespit edip ortadan kaldırmak için geçen süre çok önemlidir. Bir sorunu hızlıca algılayıp çözmek, işletmelere yüz binlerce dolar tasarruf ettirebilir. Üstün destek planlarımız bu hedefe ulaşmaya odaklanır. Uzmanlarımıza sürekli erişim, uygun ve bilinçli sorun önceliklendirme, garantili müdahale süreleri ve özel yamalar gibi sorununuzu en kısa sürede çözmek için gerekli her şeye sahip olursunuz.

Tanıtım Metinleri

Küresel olarak tanınan siber güvenlik uzmanlarımızın düşünce liderliğinden daha fazla bilgi edinin

Risk

Ürün kullanımında karşılaşabileceğiniz sorunları gidermek için en iyi ürün uzmanlarımızdan yardım alın

 • Scan

  Tehdit alanındaki gündelik değişimler

 • Scan

  BT sistemlerinin karmaşıklığı nedeniyle görünürlüğün olmaması

 • Scan

  Aksama sürelerine tahammül düzeyinin düşüklüğü

 • Scan

  Ofis içinde uzmanlık ve BT personeli kaynaklarının olmaması

 • Scan

  Bir güvenlik olayının yüksek maliyeti

 • Scan

  BT operasyonlarının yüksek maliyeti

Konuşmayı Başlatalım ve Gerçek Siber Güvenliğin kurumsal güvenlik stratejinizi nasıl bilgilendirebileceği konusunda uzmanlarımızdan biriyle görüşün ve lütfen iletişime geçin.

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir