Skip to main
Internet Security
KasperskyInternet Security
(1015 yorum)

Çevrimiçi etkinlikleriniz ve gizliliğiniz koruma altında

PC, Mac ve Android cihazlarınızdaki gezinme, alışveriş, sohbet bilgilerinizi ve verilerinizi koruyun. Özel hayatınızı ve kimliğinizi korumak için ödüllü antivirüs korumasının yanı sıra geniş bir araç yelpazesine sahip olun. Ürün ayrıca şunları içerir:

 • Ücretsiz VPN (günlük 300 MB trafiğe kadar)
 • Çevrimiçi ödemeler ve işlemlerinizi şifreleyen Güvenli Para
 • Web kameranıza yetkisiz erişimi engelleyen Web Kamerası Koruması
Windows®
macOS®
Android™
Internet Security
Internet Security
KasperskyInternet Security
(1015 yorum)

Ödüller ve Performans

Siber tehditlere karşı eksiksiz savunma

Güvenebileceğiniz gizlilik koruması

Güvenli
VPN ile çevrimiçi gizlilik ve özgürlük elde edin
 • Riskli halka açık Wi-Fi ağlarında verilerinizi şifreleyin
 • IP adresinizi kendi servis sağlayıcınızdan bile gizleyin
 • Çevrimiçi işlemlerinizin kaydedilmediğinden emin olun
 • Ultra hızlı özel sunucularımıza bağlanın
Güvenli
para
Paranızı, kimliğinizi ve gizliliğini koruyun
 • Ödemelerinizi şifreli tarayıcı üzerinden yapın
 • Kimlik avı koruması ile kimlik hırsızlarını durdurun
 • Tuş kaydedicilerin tuş vuruşlarınızı kaydetmesini engelleyin
 • Android uygulamalarınızı ekstra güvenlikle kilitleyin

Kaspersky Internet Security Neler Sunuyor?

Antivirüs Savunması
Tüm kötü amaçlı yazılım türlerini belirleyen, izole eden ve kaldıran çok düzeyli koruma.
 • Gerçek Zamanlı AntivirüsCihazlarınızda sürekli virüsler, solucanlar, Truva atları, şifreli kilitleyiciler, rootkit'ler ve casus yazılımları için tarama yapar ve sizi hem yeni hem de bilinen çevrimiçi tehditlere karşı korur.
 • Otomatik Açık Koruması (Yalnızca Windows)PC'nizdeki ağ açıklarından yararlanan karmaşık uygulamaları belirler. Bu tarama, işletim sisteminizi çökerten ve bilgisayarlarınızı kullanılamaz hale getiren EternalBlue ve SMBloris gibi güvenlik açıklarından yararlanan programların algılanmasını da kapsar.
 • Truva Atı SiliciWindows PC'lerinizi ve Android cihazlarınızı yavaşlatan Truva atı virüslerini ve İnternet solucanlarını algılar ve kaldırır. Bu işlem otomatik gerçekleştirilir ve sistem dosyalarının manuel olarak düzenlenmesi gerekmez.
 • Anında Tehdit AlgılamaBilgisayarlarınızda ve Android cihazlarınızda dosyaların, uygulamaların ve web sitelerinin gerçek zamanlı ve kesintisiz analizini sunarak hızlı tehdit algılama ile hem sizi hem de verilerinizi korur.
Bilgisayar Korsanlığını Önleme
Korsanların cihazlarınıza girmesini ve verilerinizi kazanç elde etmek için kullanmasını önler.
 • İki Yönlü Güvenlik Duvarı (Yalnızca Windows)Gelen ve giden ağ isteği algılaması sağlayarak PC'nizi korsan saldırılarına karşı korumanıza yardımcı olur. Gerçekleşen tüm gelen ve giden bağlantıları görüntülemenize, değerlendirmenize ve yönetmenize olanak sağlar.
 • Ödeme Koruması Mac ve PC'nizde çalışarak, çevrimiçi işlem gerçekleştirdiğinizde sizi ayrı bir bankacılık seviyesinde korumalı tarayıcıya taşır. Korsanların kredi kartı bilgilerinizi ve finansal verilerinizi ele geçirmesini önler.
 • Fidye Yazılımı Önleme (Yalnızca Windows)PC'nizi gerçek zamanlı izleyerek fidye yazılımı davranışıyla eşleşen etkinlikleri belirler. Bu yaklaşım, şüpheli etkinliğin anında engellenmesini sağlayarak, fidye yazılımı saldırılarının bilgisayarınızın kontrolünü ele geçirmesini önler.
 • Uygulama KilidiAndroid cihazlarınızdaki uygulamaları ele geçirme koruması sunan güvenlikle kilitleyerek, uygulamalarınızı korumanıza olanak sağlar. Bir uygulamayı koruma altına aldığınızda, uygulama kilidi sadece özel PIN kodu, gizli bir şekil veya parmak izinizle açılabilir.
Yüksek Teknolojili Koruma
Yüksek teknolojili tarama, algılanması zor dosyasız saldırılar gibi karmaşık tehditleri tespit eder.
 • Kötü Amaçlı Link DedektörüKaspersky Security Network tarafından sağlanan verilere başvurarak, açtığınız web sayfalarındaki bağlantıları analiz eder, sizi kötü amaçlı web adresleri hakkında bilgilendirir ve tehdit seviyelerine dayalı olarak bağımsız URL adreslerine renk kodu uygular.
 • Kötü Amaçlı Yazılım Koruması (Yalnızca Windows)PC'nizi, sabit disk yerine doğrudan bilgisayarınızın RAM'ine yazılan "dosyasız" kötü amaçlı yazılımlar gibi çeşitli tehlikeli ve karmaşık kötü amaçlı yazılımlara karşı korur
 • Uygulama DenetimiGüvenilir olmayan uygulamaların kritik sistem süreçlerine ve kişisel verilerinize erişmesini engeller
 • Özel Güçlendirilmiş TarayıcıTehlikeli veya tehlikeli olma potansiyeli taşıyan siteleri ziyaret etmek istediğinizde ekran uyarıları görüntüler. Uygulama bu değerlendirmeyi daha önce saldırıya uğrayan siteler listesini kullanarak gerçekleştirir ve devam etmek isteyip istemediğinizi sorar.
Gizlilik Araçları
Web kamerası casuslarını ve avcı uygulamaları engeller, gezinme geçmişinizi ve çevrimiçi verilerinizi karışık hale getirir.
 • Akıllı ve hızlı VPN256-bit AES şifre ile gönderdiğiniz ve aldığınız verileri şifreli hale getirir ve suçluların e-postalarınızı, fotoğraflarınızı ve banka bilgilerinizi okumasını önler. Ayrıca, IP adresinizi gizleyerek gezindiğiniz sitelerin internet sağlayıcınız tarafından bile izlenmesini önler.
 • Kimlik Avı KorumasıSiber suçlular tarafından kimlik bilgilerinizi çalmak için oluşturulan sahte siteler ve e-postalara karşı sizi korur. Karmaşık dolandırıcılıkları tespit eder ve kimlik avı etkinliği algılandığında size uyarılar gönderir.
 • İnternette Gizli GezinmeMac ve PC'nizde ziyaret ettiğiniz web siteleri ve sosyal ağ platformlarının etkinliklerinizi izlemesini ve özel verilerinizi toplamasını engeller. Bu siteleri sizi rahatsız edici ve izinsiz uygulamalarla hedeflemesini önler.
 • Web Kamerası KorumasıWeb kameranıza yetkisiz erişimi engelleyerek casusların evinizi izlemesini önler. Bir uygulama web kameranızı kullanmayı denediğinde uyararak size istenmeyen uygulamaları engeleme veya güvenilir uygulamalara izin verme seçeneği sunar.
Ev Koruması
Ev Wi-Fi ağınızı ve çevre birimlerini kullandığınızda sizi korumak üzere tasarlanan özellikler.
 • Uzaktan Erişim Aracı Güvenliği Korsanların RAT'leri (Uzaktan Erişim Araçları) kullanarak PC'nizin kontrolünü uzaktan ele geçirmesini önler. RAT'leri tespit eder ve güvendiğiniz RAT'lere izin veren, diğerlerini engelleyen bir liste oluşturmanıza olanak sağlar.
 • Ağ Saldırısı KorumasıAğ saldırılarının belirtileri için PC ve Mac'inizde gelen trafik etkinliğini tarar. Bir saldırı tespit edildiğinde, saldıran bilgisayardan gelen ağ etkinliğini bir saat için engeller ve size daha uzun süre engelleme seçeneğiyle birlikte bir uyarı gönderir.
 • Reklam Engelleyici (Yalnızca Windows)Rahatsız edici web sitesi reklam pencerelerini ve Windows PC'nizde görüntülenen kötü amaçlı olabilecek reklamları durdurur. Belirli sitelerin reklamlarının görüntülenmesini istiyorsanız bu reklamları beyaz listeye alarak siteyi ziyaret ettiğinizde görüntülenmelerini sağlayabilirsiniz.
 • Tuş Kaydedici Koruması (Yalnızca Windows)Tuş kaydedicilerin Windows PC'nizde tuş vuruşlarınızı kaydetmesini otomatik olarak durdurur, klavye kullanarak girdiğiniz parolalar, banka bilgileri ve gizli bilgilerin korunmasına yardımcı olur.
Ek Özellikler
Güvenlik, cihaz performansı ve dijital deneyimlerinizi iyileştiren araçlar.
 • Uygulama YöneticisiUygun olmadığını düşündüğünüz uygulamaları kolayca kaldırmanızı sağlar. Ayrıca, Yükleme Asistanımız web'den yükleme sürecinde sizi destekleyerek seçtiklerinizin yanında başka programlar yüklememenizi sağlar.
 • Oyuncu Modu (Yalnızca Windows)Güvenliği fark edilmeyecek şekilde çalıştırarak 7/24 herhangi bir dikkat dağıtma olmadan oyun oynanmasını mümkün kılar. Rahatsız Etmeyin modu açıldığında, Kaspersky güvenlik ürününüz tarama yapmaz ve bildirimleri görüntülemez. Böylece herhangi bir kesinti olmadan film izleyebilir, oyun oynayabilir veya tam ekran uygulamaları kullanabilirsiniz.
 • Hızlı ve Hafif Güvenlik PC'nize %15 daha az yük bindirir ve kaynaklarınızı tüketmemeleri için cihazlarınızdaki tehditlere yönelik tarama gerçekleştirir. Sizi yavaşlatmayan bu güvenlik uygulamasını eski cihazlarınıza da yeni cihazlarınız kadar kolay yükleyebilirsiniz.
 • Cihaz Güvenliği PanosuMy Kaspersky hesabı, her yerden güvenliğinizi yönetmenize ve etkinleştirme kodlarınızı güvenle saklamanıza olanak tanıyarak özellikleri ve ayarları kendinize göre yapılandırmanızı sağlar.
Tek bir lisans tüm cihazlarınızı kapsar
İhtiyaç duyduğunuz tam kapsamlı korumaya ulaşmak için 1, 2, 3, 4 veya 5 cihaz lisansı seçeneklerimizden birini belirleyin.
01
Tüm cihazlara kolayca yükleyin
Hafif güvenliğimiz, eski cihazlarınıza yeni cihazlarınız kadar kolay yüklenebilir.
02
Farklı cihazlara koruma sağlayın
03
Güvenliğinizi tek bir yerden yönetin
GPS tracking
alerts

Sık Sorulan Sorular

Uygulamayı nasıl indireceğim ve kuracağım?

Yazılımı doğrudan web sitemizden indirin. Satın aşma işleminizi tamamladığınızda sipariş onay sayfasında bir indirme bağlantısı görüntülenecektir. Aynı indirme bağlantısı, ayrıca sipariş onay e-postasında gönderilir. Güvenlik uygulamanızı kullanmak için aktivasyon kodunuza ihtiyacınız olacağını lütfen unutmayın. Bu kod, sipariş onay sayfanızda görüntülenecek ve ayrıca e-posta ile size gönderilecektir.

Kaç adet cihazı koruyabilirim?

Lisansınızı satın alırken, korumak istediğiniz cihaz sayısını seçin. Lisans süresince, lisansınızın kapsadığı toplam cihaz sayısı kadar cihaz türünü istediğiniz kombinasyonla koruyabilirsiniz. Örneğin, bir adet Windows PC, bir adet Macbook ve bir adet Android mobil cihazı korumak için 3 cihazlı lisansı seçebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman cihazları değiştirebilirsiniz. Örneğin, Macbook'u korumadan çıkararak iPad ekleyebilirsiniz.

En yeni sürüme mi sahip olacağım?

Evet, en yeni yazılım sürümüne ve abonelik süresi boyunca yayınlanan tüm yükseltmelere sahip olacaksınız.

Uygulamayı kullanmaya ne kadar hızlı başlayabilirim?

Satın alma işleminizden hemen sonra yazılımı indirebilir, kurabilir, etkinleştirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hangi ödeme yöntemlerini kullanıyorsunuz?

Troy, Visa, Mastercard ve American Express ile ödeme kabul ediyoruz. Web sitemiz üzerinden gerçekleştirilen tüm işlemler güvenlidir.

Size uygun korumayı seçin

Aşağıdaki ürünlerimizden her birinde bulunan güvenlik özelliklerini keşfedin

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi
 • Windows 11, 10, 8.1, 8, 7
 • Mac OS X 10.12 veya üzeri
 • Android 5.0 veya üzeri
 • iOS 12.0 veya daha yeni bir sürüm
Teknik Gereksinimler
 • İnternet bağlantısı
 • RAM Bellek: Min 1 GB (PC) veya 2 GB (Mac)
 • Disk Alanı: Min 1,5 GB (PC) veya 3,1 GB (Mac)
Diller
 • Türkçe