Otomatik Yenileme nedir?

Otomatik Yenileme, parmağınızı bile kıpırdatmanıza gerek olmadan lisansınızı otomatik olarak uzatır. Aboneliğinizin süresi dolmadan önce, korumanızın devam etmesi için yenileme ücreti tahsil edilir*. Yapılacak ödemeyi e-posta yoluyla önceden size hatırlatırız.

Otomatik Yenilemeyi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz ancak bu durumda lisansınızı manuel olarak yenilemeniz gerekir.

Neden Otomatik Yenileme?

Cihazlarınız için sürekli abonelik ve kesintisiz koruma

Zaman kazandırır: Fatura ayrıntıları ve etkinleştirme kodları ile uğraşmak gerekmez

Değişikliklerden haberiniz olur: Yaklaşan fatura tarihlerini size hatırlatırız ve istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

* Yenileme fiyatları değişikliğe tabidir, yenilediğiniz dönemde aboneliğinize uygulanamayacak çevrimiçi teklifler ve indirimler bulunabilir. Size bu konuda hatırlatmada bulunmak için en az bir e-posta yollayacağız. Ayrıca aboneliğiniz otomatik olarak yenilenmeden önce ödeyeceğiniz yenileme fiyatı ve yeni aboneliğinizin süresi hakkında bir onay e-postası alacaksınız. Kaspersky'yi en son sürüme bir kereye mahsus olmak üzere ücretsiz olarak yükseltmeniz gerekebilir.

İŞ FIRSATI

Basında giderek daha fazla BT güvenliği ihlallerinin bildirildiği günümüzde tüketiciler, kendi gizliliklerini, paralarını ve dijital varlıklarını kötü amaçlı yazılımlara ve İnternet tabanlı saldırılara karşı korumanın daha iyi yollarını bulma konusunda istekliler. İster bir İnternet Servis Sağlayıcısı, Mobil İletişim Sağlayıcısı, Banka, Sigorta Şirketi, Finansal Hizmet Sağlayıcısı veya Oyun Topluluğu isterseniz müşterilere veya abonelere başka bir tür online hizmet sunduğunuz xSP'ler için Kaspersky Katma Değerli Hizmetleri, daha iyi güvenlik için müşterilerinizin taleplerini karşılayarak gelirlerinizi artırmanıza yardımcı olabilir.

Siber güvenlik ürünleri konusunda dünya lideri olan Kaspersky Lab ile iş ortaklığı yaparak sunduğunuz katma değerli hizmet:

 • Yeni iş fırsatlarıyla erişiminizi genişletir
 • Hem tüketiciler hem de kurumsal müşterilere yönelik bir çözüm sağlar
 • Birçok platform (PC ve Mac'in yanı sıra Android telefonlar ve tabletler) için premium koruma sağlar
 • Ek, karlı bir aylık gelir akışı üretmenize olanak tanıyabilir
 • Müşterilerinizin memnuniyet düzeylerini ve müşterilerinizi elde tutma oranınızı artırmanıza yardımcı olabilir
 • Abone/müşteri ağınız genelinde güvenliği artırabilir

 

…aynı zamanda müşterileriniz daha az kötü amaçlı yazılım saldırısı veya güvenlik ihlali kurbanı olduğundan destek ekibinizin üzerindeki yükü azaltır.

PDF dosyasını görüntüleyin

Size sunduğu avantajlar

Müşterilerinize aylık bir abonelik ücretiyle Kaspersky Lab'in ödüllü güvenlik ürünlerinden birini sunmak, müşterileriniz için temel güvenlik teknolojilerini sunarken işletmeniz için değerli gelirler yaratmanıza yardımcı olur.

 • Tahmin edilmesi kolay, düzenli bir aylık gelir akışıyla satışları artırın
 • Ağınızdaki önemsiz trafiği en aza indirerek işletim maliyetlerinizi azaltın
 • Müşteri güvenliğine önem veren bir tedarikçi olarak kimliğinizi ortaya koyun
 • Tekliflerinizi farklılaştırın ve rakiplerinize karşı avantaj elde edin
 • Güvenlik alanında bir dünya lideriyle işbirliği yaparak marka imajınızı geliştirin

…müşterileriniz için avantaj sağlar

Abonelik temelinde ödüllü güvenlik sunmak, müşterilerinizi günümüzün kötü amaçlı yazılımlarına ve İnternet tehditlerine karşı korumaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda şunları da sunar:

 • Gerektiği zaman ve şekilde güvenlik ekleyebilmeleri veya yükseltebilmeleri için esneklik
 • Seçtikleri Kaspersky Lab ürünü için ücretsiz deneme süresi şansı
 • Yıllık ücretler yerine aylık "mikro ödemeler" yoluyla bütçelendirme kolaylığı
 • Size yaptıkları mevcut ödemelere abonelik ekleyebilme rahatlığı

Az çaba, çok ödül

Hizmet portföyünüze Kaspersky Katma Değerli Hizmetleri'ni hızlı ve basit şekilde ekleyebilirsiniz. Kaydolması kolaydır ve hiçbir kayıt ücreti alınmaz. Ayrıca, pazarlama uzmanlarımız, güvenlik aboneliklerini müşteri kitlenize tanıtmanıza yardımcı olacak çeşitli materyaller sunabilir:

 • Kaspersky Lab ve iş ortakları, online tekliflerinize yeni hizmet eklemenize yardımcı olan teknik uzmanlık sağlayabilir
 • Web sitenizde ve tanıtım e-postalarınızda/iletişimlerinizde kullanabileceğiniz ürün açıklamaları, "hizmet avantajı özetleri", görüntüler ve grafikler mevcuttur.
 • Hizmet portföyünüze eklediğiniz yeni seçeneğin tanıtımına yardımcı olmak amacıyla özel etkinlikler ve basın toplantıları düzenlenebilir.
 • Basın bültenleri, makaleler ve haber bültenleri dahil olmak üzere sürekli pazarlama iletişimi desteği sunulabilir.
 • Müşteri bir abonelik satın alır almaz Kaspersky Lab uzmanlarından teknik desteğe erişebilir. Böylece, destek ekibinizin yükünü azaltabilirsiniz.

Her yıl milyonlarca kullanıcının eriştiği, Kaspersky Lab'in ücretsiz yardımcı program uygulamalarından biri yoluyla yeni hizmetinizi tanıtma fırsatına da sahip olacaksınız.

Teklifinizi düzenleyin

Müşterilerinize ister ürünlerimizden birini isterseniz güvenlik seçeneklerinden bazılarını sunmak istiyor olun, neredeyse müşterilerin her türlü BT güvenliği gereksinimlerini karşılayacak çözümlerimiz mevcuttur:

…müşterileriniz küçük, orta ölçekli işletmelerse Kaspersky Small Office Security sorunsuz şekilde çalışmalarına yardımcı olabilir.

PDF dosyasını görüntüleyin

 

Nasıl katılabilirim?

 • 1

  Kaydol

  Çevrimiçi kayıt formuna erişmek için buraya tıklayın. Formu doldurmak hızlı ve kolaydır. Tüm bölümleri doldurduktan sonra başvurunuzu bize göndermek için "Gönder" düğmesine tıklamanız yeterli.

 • 2

  Sizinle iletişime geçeceğiz

  Programa uygun olduğunuzdan emin olmak için kontrol ettikten sonra size daha fazla bilgi (program şartları ve koşulları dahil) göndereceğiz.

 • 3

  Kaydol

  Program ortaklığı anlaşmasını imzalar imzalamaz, xSP Katma Değerli Hizmetleri'ni online tekliflerinize eklemek için teknik entegrasyona başlayabiliriz.

 • 4

  Lansman zamanı!

  Artık müşterilerinize hizmet sunmaya ve işletmeniz için yeni bir gelir akışı oluşturmaya başlamaya hazırsınız. Ama yalnız değilsiniz. Kaspersky Lab'in pazarlama ekibi, sürekli destek sunmak için yanınızda olacak.

ŞİMDİ ORTAK OLUN

APS Sertifikası

Odin Automation Platform'u entegre ettiyseniz Kaspersky Lab ürünlerini abonelikle satmaya hızlıca başlayabilirsiniz.

Kaspersky APS Package'ın APS sertifikası sayesinde Kaspersky xSP Katma Değerli Hizmetleri, bulut servis sağlayıcıları tarafından hızlı entegrasyon ve kendi kanalları yoluyla müşterilerine hızlı bulut dağıtımı için kullanılabilir.

Com a certificação APS do pacote de APS da Kaspersky, os serviços agregados para xSP da Kaspersky estão disponíveis para a fácil integração e rápida distribuição na nuvem pelos prestadores de serviço na nuvem por meio de seus canais e para seus clientes.

   Daha fazla bilgi edinin

Gizli Verilerin Kaybolmasını Engelleyin

Kaspersky Lab, dünyanın en büyük özel siber güvenlik şirketidir.

Yıllardır çok sayıda bağımsız testte elde ettiğimiz imrenilecek başarımızla tanındık. Kısa süre önce de bağımsız bir laboratuvar olan AV Test, altı aylık bir süre boyunca üç kategoride 24 güvenlik paketinin değerlendirildiği bir dayanıklılık testinde Kaspersky Internet Security'yi en iyi koruma çözümü olarak değerlendirdi.

Kaspersky Lab ile iş ortaklığı yaparak müşterilerinize zengin mirasa sahip bir güvenlik çözümü sunuyor olacaksınız:

 • Halihazırda 400 milyon kullanıcı Kaspersky Lab güvenlik teknolojilerine güveniyor
 • 270.000 kurumsal müşteri Kaspersky Lab'i seçti
 • Kaspersky Lab güvenlik ürünleri 200 ülkede satılıyor

300'den fazla işletme halihazırda Kaspersky xSP Katma Değerli Hizmetleri programına katıldı ve müşterilerine gelişmiş güvenlik hizmetleri sunarak yeni gelirler oluşturuyor.

PDF dosyasını görüntüleyin

Why Kaspersky Lab

Kaspersky Lab is the world’s largest privately held cybersecurity company.

Prevent Loss of Confidential Data

Over the years, we’ve become recognised for our enviable track record of success in a vast array of independent tests. Recently, in an endurance test that evaluated 24 security suites in three categories, over a six-month period, AV-Test – an independent laboratory – rated Kaspersky Internet Security as the best protection solution.

By partnering with Kaspersky Lab, you’ll be offering your customers a security solution with a rich heritage:

 • 400 million users already rely on Kaspersky Lab security technologies
 • 270,000 corporate customers have chosen Kaspersky Lab
 • Kaspersky Lab security products are sold in 200 countries

Over 300 businesses have already joined the Kaspersky xSP Value Added Services program and are establishing new revenues by offering their customers enhanced security services.

View PDF

İş ortaklarımızın bazıları

Başarı Öyküleri

NIFTY Corporation

Solution: Endpoint Security

1986 yılında kurulan ve merkezi Tokyo'da bulunan NIFTY, artık Fujitsu'ya bağlı bir...

Telefonica

Çözüm: Cybersecurity Services

Telefonica, dünyanın en büyük geniş bant ve telekomünikasyon tedarikçilerinden biridir...

DAHA FAZLA BİLGİ*
Tüm Vaka Çalışmalarını Görüntüleyin

(*) ile işaretlenmiş kaynaklar ingilizcedir