Kaspersky®Security Cloud

En iyi korumamıza açılan kapınız.

En iyi uygulamalarımızı ve özelliklerimizi tek bir hesapta edinin

En iyi uygulamalarımızı ve özelliklerimizi tek bir hesapta edinin

 • Windows, macOS, Android ve iOS için 6 premium ürün ve uygulamaların hepsi tek bir yerde ve yüzlerce özelliğe sahip
 • Antivirüs, fidye yazılımı koruması, mobil güvenlik, parola yönetimi, VPN ve ebeveyn denetimlerini içerirüs, fidye yazılımı koruması, mobil güvenlik, parola yönetimi, VPN ve ebeveyn denetimlerini içerir
 • Ayrıca gizlilik araçları, veri sızıntısı algılama, Ev Wi-Fi güvenliği ve ödeme koruması da mevcut, hepsi kolayca uzaktan yönetilebilir


  * Lütfen KSC lisansınız kapsamında günde cihaz başına 500 MB'a kadar veri koruyabileceğinizi unutmayın. Sınırsız veri koruma ve bağlandığınız sunucunun ülkesini seçme özelliği, ek ücret karşılığında mevcuttur.
Kişiselleştirilmiş korumadan yararlanın

Kişiselleştirilmiş korumadan yararlanın

 • Özel hesap verilerinizin sızdırılıp sızdırılmadığını öğrenin ve bir sonraki adımda ne yapmanız gerektiğine dair tavsiye alın
 • Bilinmeyen bir uygulama web kameranıza veya mikrofonunuza bağlanmaya çalışırsa gerçek zamanlı olarak bildirim alın*
 • Ayrıca sizi güvende tutmak için doğrudan cihazlarınıza gönderilen kişiselleştirilmiş alarm ve uyarılarla her durumdan haberdar olun

  *PC, Mac, Android

Cihazlarınızın performansını artırın

Cihazlarınızın performansını artırın

 • Cihazlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde kullanmanızı sağlayan bulut tabanlı güvenlikten faydalanın
 • Sağlık durumu hakkında rapor veren metrikleri görüntüleyerek sabit sürücünüzdeki sorunları öngörün ve onarın
 • Özel olarak geliştirilmiş araçlarla Android cihazlarınızdaki depolama alanını ve pil ömrünü yönetin

Veri sızıntılarını belirleyin ve bunların yönetiminde yardım alın

Çevrimiçi hesap verileriniz sızdırılırsa size anında bilgi verebilmek için herkese açık veritabanlarını sürekli olarak izliyoruz ve bu durumla başa çıkmanın en iyi yolu hakkında size önerilerde bulunuyoruhakkında size önerilerde bulunuyoruz.

Cihazınızda çalışıp çalışmadığını kontrol edin

Yorumlar

Kaspersky Security Cloud Personal
Kaspersky
Security Cloud
Personal
content/tr-tr/images/b2c/ksc/buyblock/background-ksc-personal-v2.svg

Bireysel kullanıcılar için idealdir

3 veya 5 cihaz

Esnek ebeveyn denetimleri30 GÜN BOYUNCA DENEYİN
Deneme sürümü için kredi kartı gerekmez
Kaspersky Security Cloud Family
Kaspersky
Security Cloud
Family
content/tr-tr/images/b2c/ksc/buyblock/background-ksc-family-v2.svg

Aileler için idealdir

20 cihaz

Esnek ebeveyn denetimleri30 GÜN BOYUNCA DENEYİN
Deneme sürümü için kredi kartı gerekmez

Sık Sorulan Sorular

Neden yeni bir hizmet sunmaya karar verdiniz?

Herkesin cihazlarını ve interneti kullanım deneyimi farklıdır. Kaspersky'de sizin güvenliğe değil güvenliğin size uyum sağlaması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle doğru zamanda doğru korumayı sağlarken her bir kişinin bireyselliğini ve güvenlik ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran, size uyum sağlayan yepyeni bir çözüm olan Kaspersky Security Cloud'u sunuyoruz. Patentli uyarlanabilir güvenlik teknolojilerimiz çok katmanlı, ödüllü korumamıza ekstra esneklik katmaktadır. Böylece hem bireyler hem aileler tek bir hesap altında bir abonelik modelinin parçası olarak farklı cihazlarda kendi benzersiz ihtiyaçlarına özel güvenlik edinebilir.

Ve teknolojinin her zamankinden daha hızlı bir şekilde yayıldığı düşünülürse siber güvenliğe yönelik bu yeni yaklaşım tam zamanında geldi. Örneğin, araştırmalar ortalama yetişkin internet kullanıcısının artık çok sayıda cihazdan farklı şekillerde erişilen 14 tane parola korumalı çevrimiçi hesap, hizmet veya uygulamaya sahip olduğunu gösteriyor. Bu da hiç olmadığı kadar siber tehlikelere karşı korunmasız olduğunuz anlamına gelir. Ancak artık Kaspersky Security Cloud ile dijital dünyanızın her bölümünü güvenle koruyabilirsiniz.

Kaspersky Security Cloud'un diğer ürünlerden farkı nedir?

Virüs korumamız, son yirmi yılda mükemmelleştirildi. Sizin güvenliğinizi sağlamak için yaşam tarzınıza uyum sağlayan son derece kişiselleştirilmiş bir çözüm üretmek için tüm ödüllü çözümlerimizin en iyilerini seçtik ve patentli uyarlanabilir güvenlik teknolojilerimizi ekledik. Bu hizmeti benzersiz kılan çeşitli özelliklerden bazıları şunlardır:

Patentli Uyarlanabilir Güvenlik. Uyarlanabilir güvenlik teknolojisi, sürekli değişen siber güvenlik alanı bağlamında yaşam tarzınıza göre müdahalelerde bulunarak doğası gereği özelleştirilmiştir. Bu teknoloji tehlikeyi öngörür, eylem gerektiğinde size tavsiyelerde bulunur ve gereksinim duyulduğunda otomatik olarak cihaz ayarlarınızı günceller. Sizi yalnızca doğrudan siber tehditlerinden korumaz; ayrıca değer verdiklerinizin güvende olduğu konusunda güvence sağlar.

Hesap tabanlı kontrol. Bu hizmet, bir lisans yerine abonelik sahibinin My Kaspersky hesabına bağlıdır. Bu, My Kaspersky'de bulunan güvenlik yönetimi özelliklerinin güvenliğinizi istediğiniz şekilde yapılandırmanıza olanak sağladığı anlamına gelir. Aile üyeleri ve arkadaşlarınız ile güvenliği paylaşmanızı sağlayan Aile sürümümüzü satın alırsanız ana hesabın sahibi siz olursunuz. Bu durumda, her birey kendi My Kaspersky hesabına sahip olur ve çözüm onların kişisel ihtiyaçlarına ve çevrimiçi alışkanlıklarına uyum sağlar.

Platformdan bağımsız esneklik. Bu hizmet Windows, Mac, iOS ve Android'de çalışır. Ayrıca, hesabınızı paylaşılan bir cihazdan yönetmeniz gerekiyorsa hesabınıza My Kaspersky web sitesinden erişilebilir.

Teknoloji harikası yenilik. Hizmet sürekli olarak geliştirilmektedir. En yeni araçların, özelliklerin ve teknolojilerin tamamı ilk olarak Kaspersky Security Cloud'da görünecektir.

Uyarlanabilir güvenlik teknolojilerinin kabul edebileceğim kararlar aldığından nasıl emin olabilirim?

Tehdidin yapısına bağlı olarak Kaspersky Security Cloud, tehdit ciddi olduğunda ve acil eylem gerektiğinde otomatik olarak güvenliği kullanarak ya da cihazınıza yapılan basit uyarılar yoluyla sizi eyleme geçmeye teşvik ederek yanıt verir. Komut istemleri hususunda yaptığı önerileri kabul etme veya reddetme ile eyleme geçip geçmeme seçimi size aittir.

Cihazda yüklü olmasına rağmen neden ürünün adında "cloud" (bulut) kullanılmaktadır?

Hizmetin adına "cloud" kelimesini, bunun tek özel bir cihaza bağlı olmak yerine birden çok cihazda yüklü olsa bile tek bir hizmet olarak çalıştığını vurgulamak istediğimiz için ekledik. Bu, size günün her saati koruma sağlamak için çevrimiçi alışkanlıklarınızı, seçimlerinizi ve tercihlerinizi göz önünde bulunduran güvenlik ve cihazların "ötesine" geçen bir koruma oluşturmaya ilişkin ilk adımımızdır. Ayrıca, hizmetin çalışması için gerekli verilerin bir kısmı Kaspersky Lab bulutu kaynaklıdır. Bu veriler arasında bağlanmak üzere olduğunuz Wi-Fi ağının güvenlik değerlendirmesi veya açmak üzere olduğunuz web sitesinin kategorisi (her ikisinin de güvenli VPN başlatması gereklidir) ya da ilgi alanlarınızın tanımlaması yer alır. Böylece, hizmet size uygun güvenlik haberlerini ve ipuçlarını sunabilir.

Kaspersky Security Cloud'u kullanmaya başlarsam Kaspersky Lab benim hakkımda ne tür bilgilere sahip olacak?

Hizmetin Kaspersky'e gönderdiği istatistikler mümkün olan durumlarda anonim hale getirilir; kullanıcının din, siyasi görüşler, cinsel tercihler, sağlık gibi hassas kişisel verilerinin hiçbirini içermez ve belirli bir bireye atfedilmez. Bu istatistikler, hizmet kalitesini geliştirmek ve kullanıcılarımız için daha güvenilir bir koruma sağlamak için toplanır. İşlenen verilerin tam listesi, kullanıcının gönüllü olarak kabul ettiği sözleşmelerde mevcuttur.

Kaspersky Security Cloud: Aile edinirsem aile üyeleri birbirlerinin çevrimiçi etkinliklerini görecek mi?

Hayır, görmeyecekler. Abonelik sahibi olarak hizmeti veya belirli özelliklerini kullanacak en fazla 19 aile üyesini davet edebilirsiniz ancak her aile üyesinin kendi özel My Kaspersky hesabı olacaktır.

Tercihiniz olarak kanıtlandı

Ürün ve hizmetlerimiz, önde gelen test laboratuvarlarından ve güvenlik sektörü yayınlarından çok sayıda ödül almıştır.
 • AV-Comparatives Award: Product of the Year
 • AV-Test Award: Best Performance 2015
 • MRG Award: Online Banking Browser Security
Daha fazla bilgi için lütfen www.kaspersky.com.tr/top3 adresini ziyaret edin.
Awards

SİSTEM GEREKLİLİKLERİ

 • Tüm cihazlar için
  • Ürün etkinleştirme, güncellemeler ve bazı özelliklere erişim için İnternet bağlantısı gerekir
  • Web Kamerası Koruması teknolojisi yalnızca PC ve Mac bilgisayarlarda çalışır. Özellik, çeşitli uyumlu web kameralarıyla kullanılabilir. Uyumlu cihazların tam listesi için lütfen şu adresleri ziyaret edin: support.kaspersky.com/14987 (PC'ler için) ve support.kaspersky.com/15196 (Mac bilgisayarlar için)
  Windows ®tabanlı masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar
  • Sabit sürücüde 1500 MB boş alan
  • Microsoft ® Internet Explorer ® 10 veya üzeri
  • Microsoft .NET Framework 4 veya üzeri
  • Microsoft Windows 101 Home / Pro / Enterprise 2, 3
  • Microsoft Windows 8 ve 8.1 / Pro / Enterprise 2 / 8.1 güncellemesi 3
  • Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic ve Premium / Professional / Ultimate — SP1 veya üzeri3
  • İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı
  • Bellek (RAM): 1 GB (32 bit) veya 2 GB (64 bit)
  Windows tabanlı tabletler (Intel® işlemcili sistem)2
  • Microsoft Windows 101 Home / Pro / Enterprise3
  • Microsoft Windows 8 ve 8.1 / Pro (64-bit3)
  • Minimum ekran çözünürlüğü: 1024 x 768

  1 Windows 10 kullanıyorsanız Kaspersky güvenlik yazılımınızın tüm mevcut yamalarını indirmeniz ve kurmanız gerekebilir. Ürün, Windows 10 Mobil/S sürümlerinde çalışmaya yönelik değildir.
  2 Kaspersky Safe Kids hizmeti, bu işletim sistemi sürümü veya cihaz türü için kullanılamaz.
  3 Bazı ürün özellikleri 64 bit işletim sistemlerinde çalışmayabilir. Daha fazla bilgi için lütfen support.kaspersky.com/15125 adresini ziyaret edin.


  *Lütfen Kaspersky Security Cloud işlevselliğinin belirli cihazlarda ve işletme sistemlerinde sınırlı olabileceğini unutmayın. Daha fazla bilgi için lütfen help.kaspersky.com adresini ziyaret edin.

  Yeni işletim sistemlerinin beta sürümlerini/önizlemelerini desteklemediğimizi lütfen unutmayın. İşletim sistemlerinin yalnızca son, resmi sürümleri ürün tarafından desteklenir.