Kaspersky®Security Cloud

En iyi korumamıza açılan kapınız.

En iyi uygulamalarımızı ve özelliklerimizi tek bir hesapta edinin

En iyi uygulamalarımızı ve özelliklerimizi tek bir hesapta edinin

 • Windows, macOS, Android ve iOS için 6 premium ürün ve uygulamaların hepsi tek bir yerde ve yüzlerce özelliğe sahip
 • Antivirüs, fidye yazılımı koruması, mobil güvenlik, parola yönetimi, VPN ve ebeveyn denetimlerini içerirüs, fidye yazılımı koruması, mobil güvenlik, parola yönetimi, VPN ve ebeveyn denetimlerini içerir
 • Ayrıca gizlilik araçları, veri sızıntısı algılama, Ev Wi-Fi güvenliği ve ödeme koruması da mevcut, hepsi kolayca uzaktan yönetilebilir


  * Lütfen KSC lisansınız kapsamında günde cihaz başına 500 MB'a kadar veri koruyabileceğinizi unutmayın. Sınırsız veri koruma ve bağlandığınız sunucunun ülkesini seçme özelliği, ek ücret karşılığında mevcuttur.
Kişiselleştirilmiş korumadan yararlanın

Kişiselleştirilmiş korumadan yararlanın

 • Özel hesap verilerinizin sızdırılıp sızdırılmadığını öğrenin ve bir sonraki adımda ne yapmanız gerektiğine dair tavsiye alın
 • Bilinmeyen bir uygulama web kameranıza veya mikrofonunuza bağlanmaya çalışırsa gerçek zamanlı olarak bildirim alın*
 • Ayrıca sizi güvende tutmak için doğrudan cihazlarınıza gönderilen kişiselleştirilmiş alarm ve uyarılarla her durumdan haberdar olun

  *PC, Mac, Android

Cihazlarınızın performansını artırın

Cihazlarınızın performansını artırın

 • Cihazlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde kullanmanızı sağlayan bulut tabanlı güvenlikten faydalanın
 • Sağlık durumu hakkında rapor veren metrikleri görüntüleyerek sabit sürücünüzdeki sorunları öngörün ve onarın
 • Özel olarak geliştirilmiş araçlarla Android cihazlarınızdaki depolama alanını ve pil ömrünü yönetin

Veri sızıntılarını belirleyin ve bunların yönetiminde yardım alın

Çevrimiçi hesap verileriniz sızdırılırsa size anında bilgi verebilmek için herkese açık veritabanlarını sürekli olarak izliyoruz ve bu durumla başa çıkmanın en iyi yolu hakkında size önerilerde bulunuyoruhakkında size önerilerde bulunuyoruz.

Cihazınızda çalışıp çalışmadığını kontrol edin

Yorumlar

Kaspersky Security Cloud Personal
Kaspersky
Security Cloud
Personal
content/tr-tr/images/b2c/ksc/buyblock/background-ksc-personal-v2.svg

Bireysel kullanıcılar için idealdir

3 veya 5 cihaz

Esnek ebeveyn denetimleri30 GÜN BOYUNCA DENEYİN
Deneme sürümü için kredi kartı gerekmez
Kaspersky Security Cloud Family
Kaspersky
Security Cloud
Family
content/tr-tr/images/b2c/ksc/buyblock/background-ksc-family-v2.svg

Aileler için idealdir

20 cihaz

Esnek ebeveyn denetimleri30 GÜN BOYUNCA DENEYİN
Deneme sürümü için kredi kartı gerekmez

Sık Sorulan Sorular

Neden yeni bir hizmet sunmaya karar verdiniz?

Herkesin cihazlarını ve interneti kullanım deneyimi farklıdır. Kaspersky'de sizin güvenliğe değil güvenliğin size uyum sağlaması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle doğru zamanda doğru korumayı sağlarken her bir kişinin bireyselliğini ve güvenlik ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran, size uyum sağlayan yepyeni bir çözüm olan Kaspersky Security Cloud'u sunuyoruz. Patentli uyarlanabilir güvenlik teknolojilerimiz çok katmanlı, ödüllü korumamıza ekstra esneklik katmaktadır. Böylece hem bireyler hem aileler tek bir hesap altında bir abonelik modelinin parçası olarak farklı cihazlarda kendi benzersiz ihtiyaçlarına özel güvenlik edinebilir.

Ve teknolojinin her zamankinden daha hızlı bir şekilde yayıldığı düşünülürse siber güvenliğe yönelik bu yeni yaklaşım tam zamanında geldi. Örneğin, araştırmalar ortalama yetişkin internet kullanıcısının artık çok sayıda cihazdan farklı şekillerde erişilen 14 tane parola korumalı çevrimiçi hesap, hizmet veya uygulamaya sahip olduğunu gösteriyor. Bu da hiç olmadığı kadar siber tehlikelere karşı korunmasız olduğunuz anlamına gelir. Ancak artık Kaspersky Security Cloud ile dijital dünyanızın her bölümünü güvenle koruyabilirsiniz.

Kaspersky Security Cloud'un diğer ürünlerden farkı nedir?

Virüs korumamız, son yirmi yılda mükemmelleştirildi. Sizin güvenliğinizi sağlamak için yaşam tarzınıza uyum sağlayan son derece kişiselleştirilmiş bir çözüm üretmek için tüm ödüllü çözümlerimizin en iyilerini seçtik ve patentli uyarlanabilir güvenlik teknolojilerimizi ekledik. Bu hizmeti benzersiz kılan çeşitli özelliklerden bazıları şunlardır:

Patentli Uyarlanabilir Güvenlik. Uyarlanabilir güvenlik teknolojisi, sürekli değişen siber güvenlik alanı bağlamında yaşam tarzınıza göre müdahalelerde bulunarak doğası gereği özelleştirilmiştir. Bu teknoloji tehlikeyi öngörür, eylem gerektiğinde size tavsiyelerde bulunur ve gereksinim duyulduğunda otomatik olarak cihaz ayarlarınızı günceller. Sizi yalnızca doğrudan siber tehditlerinden korumaz; ayrıca değer verdiklerinizin güvende olduğu konusunda güvence sağlar.

Hesap tabanlı kontrol. Bu hizmet, bir lisans yerine abonelik sahibinin My Kaspersky hesabına bağlıdır. Bu, My Kaspersky'de bulunan güvenlik yönetimi özelliklerinin güvenliğinizi istediğiniz şekilde yapılandırmanıza olanak sağladığı anlamına gelir. Aile üyeleri ve arkadaşlarınız ile güvenliği paylaşmanızı sağlayan Aile sürümümüzü satın alırsanız ana hesabın sahibi siz olursunuz. Bu durumda, her birey kendi My Kaspersky hesabına sahip olur ve çözüm onların kişisel ihtiyaçlarına ve çevrimiçi alışkanlıklarına uyum sağlar.

Platformdan bağımsız esneklik. Bu hizmet Windows, Mac, iOS ve Android'de çalışır. Ayrıca, hesabınızı paylaşılan bir cihazdan yönetmeniz gerekiyorsa hesabınıza My Kaspersky web sitesinden erişilebilir.

Teknoloji harikası yenilik. Hizmet sürekli olarak geliştirilmektedir. En yeni araçların, özelliklerin ve teknolojilerin tamamı ilk olarak Kaspersky Security Cloud'da görünecektir.

Uyarlanabilir güvenlik teknolojilerinin kabul edebileceğim kararlar aldığından nasıl emin olabilirim?

Tehdidin yapısına bağlı olarak Kaspersky Security Cloud, tehdit ciddi olduğunda ve acil eylem gerektiğinde otomatik olarak güvenliği kullanarak ya da cihazınıza yapılan basit uyarılar yoluyla sizi eyleme geçmeye teşvik ederek yanıt verir. Komut istemleri hususunda yaptığı önerileri kabul etme veya reddetme ile eyleme geçip geçmeme seçimi size aittir.

Cihazda yüklü olmasına rağmen neden ürünün adında "cloud" (bulut) kullanılmaktadır?

Hizmetin adına "cloud" kelimesini, bunun tek özel bir cihaza bağlı olmak yerine birden çok cihazda yüklü olsa bile tek bir hizmet olarak çalıştığını vurgulamak istediğimiz için ekledik. Bu, size günün her saati koruma sağlamak için çevrimiçi alışkanlıklarınızı, seçimlerinizi ve tercihlerinizi göz önünde bulunduran güvenlik ve cihazların "ötesine" geçen bir koruma oluşturmaya ilişkin ilk adımımızdır. Ayrıca, hizmetin çalışması için gerekli verilerin bir kısmı Kaspersky Lab bulutu kaynaklıdır. Bu veriler arasında bağlanmak üzere olduğunuz Wi-Fi ağının güvenlik değerlendirmesi veya açmak üzere olduğunuz web sitesinin kategorisi (her ikisinin de güvenli VPN başlatması gereklidir) ya da ilgi alanlarınızın tanımlaması yer alır. Böylece, hizmet size uygun güvenlik haberlerini ve ipuçlarını sunabilir.

Kaspersky Security Cloud'u kullanmaya başlarsam Kaspersky Lab benim hakkımda ne tür bilgilere sahip olacak?