Otomatik Yenileme Planı

Zahmetsiz Sorunsuz Otomatik Yenileme Planımız, daha az zaman, iş yükü ve risk ile süresi dolmadan aboneliğinizi otomatik olarak uzatmak üzere tasarlanmıştır*.

Lisansınızı otomatik olarak yenilemenin avantajları şunlardır:

Kesintisiz koruma — Aboneliğiniz sürekli koruma için devam edecektir

Cihazlarınızın her zaman güvende olduğunu bilmek endişelerinizi ortadan kaldırır

Zaman tasarrufu — Sizin yerinize her şeyle ilgilenir, size sonraki fatura tarihi ile ilgili bildirimler ve lisansınızın yenilendiğini bildiren onay göndeririz

Esneklik — İstediğiniz zaman bu hizmetin aboneliğinden çıkabilirsiniz

* Yenileme fiyatları değişikliğe tabidir, yenilediğiniz dönemde aboneliğinize uygulanamayacak çevrimiçi teklifler ve indirimler bulunabilir. Size bu konuda hatırlatmada bulunmak için en az bir e-posta yollayacağız. Ayrıca aboneliğiniz otomatik olarak yenilenmeden önce ödeyeceğiniz yenileme fiyatı ve yeni aboneliğinizin süresi hakkında bir onay e-postası alacaksınız. Kaspersky'yi en son sürüme bir kereye mahsus olmak üzere ücretsiz olarak yükseltmeniz gerekebilir.

Uyarlanabilir teknolojilerimiz size gün boyu
nasıl yardımcı olur?

EVDEYKEN

Önemli noktalara odaklanmak istediğinizde

 • Kişiselleştirilmiş güvenlik uyarıları ve güvende olmaya yönelik ipuçları sunar

 • Can sıkıcı açılır reklamları yok ederek internette gezinirken yaşanan stresi ortadan kaldırır

 • Hesaplarınızı veri sızıntılarına karşı inceler ve size sorunların nasıl çözüleceğine ilişkin önerilerde bulunur

HAREKET HALİNDEYKEN

İşlerinizi halletmek istediğinizde

 • Özel olarak e-posta gönderebilmenizi sağlamak için güvenli VPN'i otomatik olarak açar

 • Çevrimiçi alışveriş yaparken güvenli bir tarayıcı açarak kredi kartı bilgilerinizi korur

 • Telefonunuz başka kişilerin eline geçtiğinde özel uygulamalarınızı, aramalarınızı ve mesajlarınızı gizler

İŞ NEDENİYLE ŞİRKET DIŞINDAYKEN

Çocuklarınızı korumak istediğinizde

 • Onlara güvenli çevrimiçi deneyimler sunmanıza ve gösterim süresi ile uygulamaların kullanımını yönetmenize yardımcı olur*

 • Çağrılarını, mesajlarını ve herkese açık Facebook aktivitelerini istenmeyen ilgili kişilere karşı izlemenizi sağlar

 • Harita üzerinde konumlarını tespit eder ve pil azaldığında sizi uyarır

DIŞARI ÇIKARKEN

Tüm yapmak istediğiniz eğlenmek olduğunda

 • Ödeme bilgilerinizi otomatik olarak doldurarak hızlı ve güvenli bir şekilde pizza siparişi vermenizi sağlar

 • Film indirilecek alana sahip olmanız için cihazlarınızdaki gereksiz dosyaları temizler

 • Hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için cihazlarınızı optimize eder

EVDE TEK BAŞINAYKEN

Kendinizi tamamen rahat hissetmek istediğinizde

 • İzinsiz girenleri ortaya çıkarmanıza yardımcı olmak için Wi-Fi ağınızı denetler

 • Web kamerası casuslarının yatak odanızda sizi izlemesini engeller

 • Yalnızca bir tuşa basarak sevdiklerinizle güvenliği paylaşmanızı sağlar

Kullanmaya başlaması kolaydır

Aşağıdaki adımları izleyin ve başlayın

Kaspersky Security Cloud

Personal

Bireysel kullanıcılar için idealdir

3 veya 5 cihaz

Esnek ebeveyn denetimleri

Kaspersky Security Cloud

Family

Aileler için idealdir

20 cihaz

Esnek ebeveyn denetimleri

Sık Sorulan Sorular

 • Neden yeni bir hizmet sunmaya karar verdiniz?

  Herkesin cihazlarını ve interneti kullanım deneyimi farklıdır. Kaspersky Lab'de sizin güvenliğe değil güvenliğin size uyum sağlaması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle doğru zamanda doğru korumayı sağlarken her bir kişinin bireyselliğini ve güvenlik ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran, size uyum sağlayan yepyeni bir çözüm olan Kaspersky Security Cloud'u sunuyoruz. Patentli uyarlanabilir güvenlik teknolojilerimiz çok katmanlı, ödüllü korumamıza ekstra esneklik katmaktadır. Böylece hem bireyler hem aileler tek bir hesap altında bir abonelik modelinin parçası olarak farklı cihazlarda kendi benzersiz ihtiyaçlarına özel güvenlik edinebilir.

  Ve teknolojinin her zamankinden daha hızlı bir şekilde yayıldığı düşünülürse siber güvenliğe yönelik bu yeni yaklaşım tam zamanında geldi. Örneğin, araştırmalar ortalama yetişkin internet kullanıcısının artık çok sayıda cihazdan farklı şekillerde erişilen 14 tane parola korumalı çevrimiçi hesap, hizmet veya uygulamaya sahip olduğunu gösteriyor. Bu da hiç olmadığı kadar siber tehlikelere karşı korunmasız olduğunuz anlamına gelir. Ancak artık Kaspersky Security Cloud ile dijital dünyanızın her bölümünü güvenle koruyabilirsiniz.

 • Kaspersky Security Cloud'un diğer ürünlerden farkı nedir?

  Virüs korumamız, son yirmi yılda mükemmelleştirildi. Sizin güvenliğinizi sağlamak için yaşam tarzınıza uyum sağlayan son derece kişiselleştirilmiş bir çözüm üretmek için tüm ödüllü çözümlerimizin en iyilerini seçtik ve patentli uyarlanabilir güvenlik teknolojilerimizi ekledik. Bu hizmeti benzersiz kılan çeşitli özelliklerden bazıları şunlardır:

  Patentli Uyarlanabilir Güvenlik. Uyarlanabilir güvenlik teknolojisi, sürekli değişen siber güvenlik alanı bağlamında yaşam tarzınıza göre müdahalelerde bulunarak doğası gereği özelleştirilmiştir. Bu teknoloji tehlikeyi öngörür, eylem gerektiğinde size tavsiyelerde bulunur ve gereksinim duyulduğunda otomatik olarak cihaz ayarlarınızı günceller. Sizi yalnızca doğrudan siber tehditlerinden korumaz; ayrıca değer verdiklerinizin güvende olduğu konusunda güvence sağlar.

  Hesap tabanlı kontrol. Bu hizmet, bir lisans yerine abonelik sahibinin My Kaspersky hesabına bağlıdır. Bu, My Kaspersky'de bulunan güvenlik yönetimi özelliklerinin güvenliğinizi istediğiniz şekilde yapılandırmanıza olanak sağladığı anlamına gelir. Aile üyeleri ve arkadaşlarınız ile güvenliği paylaşmanızı sağlayan Aile sürümümüzü satın alırsanız ana hesabın sahibi siz olursunuz. Bu durumda, her birey kendi My Kaspersky hesabına sahip olur ve çözüm onların kişisel ihtiyaçlarına ve çevrimiçi alışkanlıklarına uyum sağlar.

  Platformdan bağımsız esneklik. Bu hizmet Windows, Mac, iOS ve Android'de çalışır. Ayrıca, hesabınızı paylaşılan bir cihazdan yönetmeniz gerekiyorsa hesabınıza My Kaspersky web sitesinden erişilebilir.

  Teknoloji harikası yenilik. Hizmet sürekli olarak geliştirilmektedir. En yeni araçların, özelliklerin ve teknolojilerin tamamı ilk olarak Kaspersky Security Cloud'da görünecektir.

 • Uyarlanabilir güvenlik teknolojilerinin kabul edebileceğim kararlar aldığından nasıl emin olabilirim?

  Tehdidin yapısına bağlı olarak Kaspersky Security Cloud, tehdit ciddi olduğunda ve acil eylem gerektiğinde otomatik olarak güvenliği kullanarak ya da cihazınıza yapılan basit uyarılar yoluyla sizi eyleme geçmeye teşvik ederek yanıt verir. Komut istemleri hususunda yaptığı önerileri kabul etme veya reddetme ile eyleme geçip geçmeme seçimi size aittir.

 • Cihazda yüklü olmasına rağmen neden ürünün adında "cloud" (bulut) kullanılmaktadır?

  Hizmetin adına "cloud" kelimesini, bunun tek özel bir cihaza bağlı olmak yerine birden çok cihazda yüklü olsa bile tek bir hizmet olarak çalıştığını vurgulamak istediğimiz için ekledik. Bu, size günün her saati koruma sağlamak için çevrimiçi alışkanlıklarınızı, seçimlerinizi ve tercihlerinizi göz önünde bulunduran güvenlik ve cihazların "ötesine" geçen bir koruma oluşturmaya ilişkin ilk adımımızdır. Ayrıca, hizmetin çalışması için gerekli verilerin bir kısmı Kaspersky Lab bulutu kaynaklıdır. Bu veriler arasında bağlanmak üzere olduğunuz Wi-Fi ağının güvenlik değerlendirmesi veya açmak üzere olduğunuz web sitesinin kategorisi (her ikisinin de güvenli VPN başlatması gereklidir) ya da ilgi alanlarınızın tanımlaması yer alır. Böylece, hizmet size uygun güvenlik haberlerini ve ipuçlarını sunabilir.

 • Kaspersky Security Cloud'u kullanmaya başlarsam Kaspersky Lab benim hakkımda ne tür bilgilere sahip olacak?

  Hizmetin Kaspersky Lab'e gönderdiği istatistikler mümkün olan durumlarda anonim hale getirilir; kullanıcının din, siyasi görüşler, cinsel tercihler, sağlık gibi hassas kişisel verilerinin hiçbirini içermez ve belirli bir bireye atfedilmez. Bu istatistikler, hizmet kalitesini geliştirmek ve kullanıcılarımız için daha güvenilir bir koruma sağlamak için toplanır. İşlenen verilerin tam listesi, kullanıcının gönüllü olarak kabul ettiği sözleşmelerde mevcuttur.

 • Kaspersky Security Cloud: Aile edinirsem aile üyeleri birbirlerinin çevrimiçi etkinliklerini görecek mi?

  Hayır, görmeyecekler. Abonelik sahibi olarak hizmeti veya belirli özelliklerini kullanacak en fazla 19 aile üyesini davet edebilirsiniz ancak her aile üyesinin kendi özel My Kaspersky hesabı olacaktır.

Yorumlar

 • Kaspersky is a familiar name in security, but its newest product, Security Cloud, is a new take on antivirus software. Security Cloud is a subscription service that protects your PC or Mac, plus your Android or Apple iOS mobile devices, and gives you access to some of Kaspersky's other security tools

 • KSC has been designed to use Adaptive Security. This feature involves additional protection being turned on in situations when the user makes an unsecured Wi-Fi connection and advice given when a password might be under the threat of being hacked

  Score - 92 out of 100. "Highly Commended"
  Read more
 • Kaspersky's recently-launched Security Cloud is the latest weapon in the evolving war against online threats, one which uses remote computing power to arm customers with an array of powerful and constantly updating security tools.

Tercihiniz olarak kanıtlandı

Ürün ve hizmetlerimiz, önde gelen test laboratuvarlarından ve güvenlik sektörü yayınlarından çok sayıda ödül almıştır.

Daha fazla bilgi için lütfen www.kaspersky.com.tr/top3 adresini ziyaret edin.

Awards

SİSTEM GEREKLİLİKLERİ

Tüm cihazlar için
 • Ürün etkinleştirme, güncellemeler ve bazı özelliklere erişim için İnternet bağlantısı gerekir
 • Web Kamerası Koruması teknolojisi yalnızca PC ve Mac bilgisayarlarda çalışır. Özellik, çeşitli uyumlu web kameralarıyla kullanılabilir. Uyumlu cihazların tam listesi için lütfen şu adresleri ziyaret edin: support.kaspersky.com/14098 (PC'ler için) ve support.kaspersky.com/14304 (Mac bilgisayarlar için)
 • Windows ®tabanlı masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar
  • Sabit sürücüde 1500 MB boş alan
  • Microsoft ® Internet Explorer ® 10 veya üzeri
  • Microsoft .NET Framework 4 veya üzeri
  • Microsoft Windows 101 Home / Pro / Enterprise 2, 3
  • Microsoft Windows 8 ve 8.1 / Pro / Enterprise 2 / 8.1 güncellemesi 3
  • Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic ve Premium / Professional / Ultimate — SP1 veya üzeri3
  • İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı
  • Bellek (RAM): 1 GB (32 bit) veya 2 GB (64 bit)
  Windows tabanlı tabletler (Intel® işlemcili sistem)
  • Microsoft Windows 101 Home / Pro / Enterprise3
  • Microsoft Windows 8 ve 8.1 / Pro (64-bit3)
  • Minimum ekran çözünürlüğü: 1024 x 768

  1 Windows 10 kullanıyorsanız Kaspersky Lab güvenlik yazılımınızın tüm mevcut yamalarını indirmeniz ve kurmanız gerekebilir. Ürün, Windows 10 Mobil/S sürümlerinde çalışmaya yönelik değildir.
  2 Kaspersky Safe Kids hizmeti, bu işletim sistemi sürümü veya cihaz türü için kullanılamaz.
  3 Bazı ürün özellikleri 64 bit işletim sistemlerinde çalışmayabilir. Daha fazla bilgi için lütfen support.kaspersky.com/14303 adresini ziyaret edin.

 • Mac masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar
  • Sabit sürücüde 1800 MB boş alan
  • Bellek (RAM): 2 GB
  • macOS 10.12 – 10.14
 • Android akıllı telefonlar ve tabletler4
  • Android™ 4.2 veya üzeri5
  • o Minimum ekran çözünürlüğü: 320x480

  4 Kaspersky Internet Security for Android işlevi şu anda belirli cihazlarda sınırlı olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen https://support.kaspersky.com/14911 adresini ziyaret edin. Xiaomi© veya ASUS© cihazlarda Kaspersky Safe Kids kullanıyorsanız hizmetin kurulumu ve kullanımı hakkında daha fazla bilgi için lütfen support.kaspersky.com/12980 adresini ziyaret edin.
  5Kaspersky Safe Kids hizmeti Android™ 4.4 – 9 sürümlerinde çalışır.

 • iPhone ve iPad
  • iOS® 11.x veya üzeri

*Lütfen Kaspersky Security Cloud işlevselliğinin belirli cihazlarda ve işletme sistemlerinde sınırlı olabileceğini unutmayın. Daha fazla bilgi için lütfen help.kaspersky.com adresini ziyaret edin.

Yeni işletim sistemlerinin beta sürümlerini/önizlemelerini desteklemediğimizi lütfen unutmayın. İşletim sistemlerinin yalnızca son, resmi sürümleri ürün tarafından desteklenir.