Kaspersky Endpoint Security Cloud

Kaspersky Endpoint Security Cloud

Güçlü koruma. Kolay yönetim.

Desteklenen platformlar:     


Küçük ve orta ölçekli işletmeler için özel olarak geliştirilen Kaspersky Endpoint Security Cloud; birden fazla uç noktayı, mobil cihazı ve dosya sunucusunu istediğiniz yerde uzaktan yönetmenize olanak sağlar.

 • Tek bir basit, sezgisel bulut tabanlı konsol, kullanım kolaylığı ile güçlü siber güvenlik araçlarını ve yönetim özelliklerini birleştiriyor.
 • Kullanıcı dostu bulut tabanlı konsolumuzla birden fazla uç nokta, mobil cihaz ve dosya sunucusu için güvenliği istediğiniz yerde uzaktan yönetin.
 • Ekstra bir donanıma ihtiyaç yoktur; yönetim konsolu bulut ortamında barındırıldığı için Kaspersky Lab, altyapı unsurlarını sizin için uygular.
 • Dünyanın en çok test edilen, en fazla ödül alan güvenliğinden güçlü koruma.
 • Küçük ve orta ölçekli işletmeler, büyük işletmelerin karşılaştığı birçok tehditle karşılaşır; ancak genellikle bu tehditleri yönetmek ve bu tehditlere karşı korunmak için gereken kaynaklara sahip değildir. Şunlara ihtiyaç duyarlar:

  • İşletmeyi ve müşteri verilerini şifreli kilitleyiciler ve veri hırsızlığı gibi tehditlerden koruma.
  • BT sistemlerinin verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayarak işletmede sürekliliği sağlama.
  • BYOD senaryoları dahil olmak üzere mobil iş akışlarını ve bunların cihazlarını güvende tutma.

  Birçok küçük ve orta ölçekli işletme, tüm bunları kısıtlı zaman, kaynak ve bütçe ile gerçekleştirmek zorundadır. Özel bir BT güvenliği personeli olmadan hem ekonomik hem de uygulaması ve çalıştırması kolay olan bir güvenliğe ihtiyaç duyarlar.

 • Kaspersky Endpoint Security Cloud , tam zamanlı, özel bir BT güvenliği personeli olmayan işletmelerin karşılaştığı güvenlik ve yönetim zorluklarını ele almak için özel olarak geliştirilmiştir.

  Yönetimi kolay, bulut tabanlı tek bir konsol; dosya sunucuları, PC'ler, akıllı telefonlar ve tabletler gibi işletmenizin güvendiği BT araçlarını güvende tutmanızı sağlamanın yanı sıra verilerinizi, fidye yazılım gibi işlerinizi aksatabilecek saldırı çeşitlerine karşı korur. Kaspersky Lab uzmanları tarafından geliştirilen varsayılan profiller, anında çalışmanıza olanak tanır.

  BT güvenliği için sadece 15 dakika zamanınız olsa bile Kaspersky Endpoint Security Cloud, kurumsal ağınızı korumaya hazırdır. Web tabanlı konsolumuz, web'e bağlı dilediğiniz cihazı kullanarak güvenliği herhangi bir konumdan uzaktan yönetmenizi sağlar.

  Yönetilen Servis Sağlayıcıları, çoklu kullanıcılı bulut konsolumuzla birden çok müşteri için güvenliği uzaktan kolaylıkla yönetebilir.

 • Kullanıma hazır bulut tabanlı konsolumuzla birden fazla uç nokta, mobil cihaz ve dosya sunucusu için güvenliği istediğiniz yerde uzaktan yönetin.

  • Hızlı yerleştirme, kolay kullanım

   Bulut üzerinden merkezi yönetim: Yöneticiler, 1000 adede kadar kurumsal ağ düğümünün güvenlik durumunu herhangi bir çevrimiçi cihazdan ve herhangi bir konumdan takip edebilir.

   Kolay yerleştirme: Kaspersky, yerleştirme sırasında doğru işletim sistemlerini otomatik algılar ve ilgili kurulum dosyasını indirir. Tüm paket, kurulum öncesinde İnternet'e bağlı olmayan iş istasyonlarına indirilebilir.

   Kaspersky Lab uzmanları tarafından geliştirilen varsayılan güvenlik profilleri anında koruma sağlar. Tek bir profil, tüm cihaz türlerini ve platformlarını kapsar: Windows, Mac, iOS ve Android.

   Proxy sunucu erişimini ürün dağıtımı ayarları içinden ayarlamak , güncellemeler ve profiller için KES Cloud aracılığıyla sunuculara hızlı bir şekilde kurulum sonrası bağlantı imkanı sunar.

  • Tüm cihazların korunması için zengin işlevsellik

   Sektörde öncü koruma: Kaspersky Lab, dünyanın en çok test edilen, en fazla ödül alan güvenliğidir.

   Android ve iOS cihazları için kimlik avı koruması, jailbreak algılaması, Mobil Cihaz Yönetimi (MDM) ve hırsızlığa karşı koruma teknolojileri ile akıllı telefonlar ile tabletleri yönetin ve güvende tutun. Android cihazlar için antivirüs de dahildir.

   Çok kullanıcılı özellikler , yönetilen servis sağlayıcılarının birden çok müşterinin güvenlik ihtiyaçlarını uzaktan ve karmaşık olmadan karşılamasını kolaylaştırır. Aynı zamanda farklı yerlerde ofisleri bulunan şirketlerin güvenlik yönetimini basitleştirir.

   Çalışanlarınızın farklı cihazları nasıl kullandıklarına bağlı olarak hem kullanıcı tabanlı hem de kullanıcıdan bağımsız profiller kullanın.

  • Uygun Maliyetli

   Altyapı maliyetleri veya gizli maliyetler yoktur: Yönetimin tamamı, Kaspersky Lab tarafından bulutta barındırılır. Ekstra donanıma gerek yoktur.

   Tüketime dayalı fiyatlandırma: Ölçeklenebilir seçenekler ve kullandıkça öde seçenekleri veya sabit yıllık lisanslama ile esnek aylık lisanstan birini seçin. Bütçelemek ve maliyetleri yönetmek çok kolay.*

   BT güvenliğini üçüncü taraf sağlayıcıya bırakmayı tercih eden şirketler için dış kaynak kullanımı kolaydır.

   *Kullanılabilirlik hakkında bilgi almak için Kaspersky Lab iş ortağınızla görüşün.

 • DAHİLİ UYGULAMALAR

  Yukarıdaki listede uygulamanın adını tıklatarak uygulamaya ilişkin sistem gereksinimleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İşletmenize uygun Güvenlik Çözümü hangisi?

Kaspersky Kurumsal BT Güvenlik Çözümlerini karşılaştırın

Kaspersky Endpoint Security | Cloud

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için özel olarak geliştirilen Kaspersky Endpoint Security Cloud; birden fazla uç noktayı, mobil cihazı ve dosya sunucusunu istediğiniz yerde uzaktan yönetmenize olanak sağlar.

Hangi Güvenlik Çözümünün işletmeniz için doğru çözüm olduğundan emin değil misiniz?