Ana içeriğe atlayın
Kaspersky Hybrid Cloud Security

Bulut yolculuğunuz için zahmetsiz güvenlik

Anında ve otomatik bulut koruması
 • Kullanıma hazır kapsamlı korumanın keyfini çıkarın
 • Tüm iş yüklerinizi kendi sunucularınızdaki tek bir konsoldan veya bulut konsolundan yönetin
 • Doğrudan pazar yerlerinden veya bir hizmet olarak kullanın
 • Esnek lisanslama modelimizle işletmeniz için en uygun maliyetli olanı seçin

Bulut yolculuğunuz kolaylaşıyor

Asıl önceliğimiz, bulut güvenliğiniz

Rahatlayın, her şey kontrolümüz altında

Kaspersky Hybrid Cloud Security, kullanılmaya başlar başlamaz en son siber tehditlerle mücadele etmeye başlar ve tüm bulut tabanlı verilerinize ve iş yüklerinize anında koruma sağlar; böylece siz, müşterileriniz ve iş ortaklarınız gönül rahatlığıyla kendi işlerinize bakabilirsiniz.

Önemli olan konulara odaklanın

Bir konsoldan diğerine gezinmeye son: Artık tüm bulut faaliyetlerinizin ve yerinde faaliyetlerin güvenliğini tek bir yerden merkezî olarak yönetebilir, kendinize daha fazla zaman yaratabilir ve enerjinizi başka şeylere ayırabilirsiniz.

Vizyonunuzun izinden gidin

Güvenlik kısıtlamaları olmadan ve bütçenizden, kaynaklarınızdan ve altyapı yatırımınızdan en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı olan akıllı koruma teknolojileri ve optimizasyonların desteğiyle işletmenizi güçlendirin ve tüm bu süreçte güvenliğini sağlayın.

Güvenli bulut dünyanızın çatısı altında

Güvenli bir gelecek için kanıtlanmış koruma

Çok katmanlı tehdit koruması, makine öğrenimi algoritmaları ve gerçek zamanlı tehdit istihbarat verileri; fidye yazılımları, kötü amaçlı yazılımlar ve kimlik avı saldırları gibi tehditler de dâhil en kapsamlı siber tehdit yelpazesiyle mücadele etmek için birlikte çalışır.

İlk andan itibaren rahat ve kolay süreçler

Birleştirilmiş konsolumuz, ister yerinde ister bulutta olsun, farklı ekranlar arasında geçiş yapmak yerine bulut altyapınızın tamamını tek bir yerden yönetmenize olanak tanır. Önceden tanımlanmış ilkeler ve aracıları otomatik olarak kullanılmaya başlama ise, her şeyin daha hızlı ve daha akıllıca çalışması anlamına gelir.

Girişimlerinizi desteklemek için tasarlanmış iş odaklı teknolojiler

Herkese açık bulutlarla yerel API entegrasyonu, sanallaştırmaya yönelik hafif aracılar, her işletim sistemi için optimize edilmiş VDI ve paylaşılan önbellek gibi akıllı teknolojilerin hepsi, bütçenizden ve kaynaklarınızdan en iyi şekilde faydalanmanız için esnek lisanslama modelimiz ile uyumludur.

İstediğiniz türde ve istediğiniz yerde koruma

Kaspersky Hybrid Cloud Security; fiziksel, sanallaştırılmış veya özel, herkese açık ve hibrit bulut tabanlı tüm iş yüklerini korumak için sıfırdan özel olarak tasarlanmıştır ve doğrudan pazarlardan dağıtılabilir veya hizmet sağlayıcınız tarafından bile teslim edilebilir.
Kaspersky Hybrid Cloud Security
Hibrit ortamınız için kanıtlanmış buluta özel koruma ve en iyi performans

Hizmet sağlayıcıları için idealdir

Bir MSP, MSSP veya CSP olarak Kaspersky Hybrid Cloud Security’yi altyapınıza ne kadar kolay entegre edebileceğinizi ve bulut yolculuklarında güvenlik sağlamak için müşterilerinize bir hizmet olarak ne kadar kolay sunabileceğinizi görmek oldukça hoşunuza gidecek. Yeni oluşturduğumuz adım adım uygulama kılavuzumuz, entegrasyon sürecini her zamankinden daha hızlı ve daha basit bir hâle getiriyor.

Bir sonraki adımı atmaya hazır mısınız?

Size en uygun yöntemi bulmanıza yardımcı olmak üzere buradayız

 • Lisansınızı seçin

  İhtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmek için lisanslama modelimizi keşfedin.
 • Deneme sürümleri

  Acele etmeden, deneyerek satın alın.
 • İş ortağı bul

  Yakınınızda bir Kaspersky güvenlik sağlayıcısı bulun.
 • İletişim

  Bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.