Ana içeriğe atlayın

KasperskyEndpoint Security for Mac

Kaspersky Endpoint Security for Mac, kullanıcıları yavaşlatmadan veya mobiliteden ödün vermeden en yeni tehditlere karşı korur. Kullanıcıların yüreklerinin götürdüğü yere gidebilmelerini ve güvenli çalışmalarını sağlayan, dikkat dağıtmayan bir güvenlik çözümü sunar.

Mac kullanan işletmeler yaratıcı süreçlerinin önüne geçmeyecek bir güvenliğe ihtiyaç duyar. Çalışanlarınızın işlerini halletmek için yoğun kaynak kullanan uygulamalara bel bağlaması halinde ihtiyaç duydukları son şey işlemci gücünü veya pil ömrünü çok fazla tüketen ya da kötü zamanlanmış bir güncelleme nedeniyle her şeyi durma noktasına getiren bir güvenlik çözümüdür.

Kaspersky Endpoint Security for Mac, Mac masaüstü ve dizüstü bilgisayarları iş akışını kesintiye uğratmadan en yeni siber tehditlere karşı korur.

Kaspersky Endpoint Security for Mac, işletmenize şu konularda yardımcı olur:

 • En değerli iş varlıklarından ikisi olan verilerinizi ve iş süreci sürekliliğinizi korur
 • Günlük aktiviteleri aksatmayacak şekilde tasarlanmış performans açısından optimize edilmiş güvenlikle kullanıcı üretkenliğini korur
 • Kolay uygulanabilen ve Kaspersky çözümünüzdeki diğer güvenlik işlevleri ile aynı konsoldan yönetilebilen güvenlikle iş verimliliğini artırır

Mac tehditleri tüm işinizi etkileyebilir

Diğer platformlara kıyasla, macOS görece güvenli olsa da Mac bilgisayarları hedef alan tehditler giderek artmaktadır ve siber suçlular Mac bilgisayarları genellikle daha geniş iş ağına sıçrama tahtası olarak görürler.

İnternete bağlı tüm Mac bilgisayarlar istisnasız olarak güvenlik sorunlarına karşı savunmasızdır. Windows sistemlerinin karşılaştığı tehditlerin (fidye yazılımları, Trojanlar ve arka kapılar dahil olmak üzere) çoğuna ve kullanıcı hatası veya yazılım güvenlik açıklarıyla ilişkili tehditlere maruz kalırlar. Heterojen ağlarda, güvenli olmayan Mac cihazlar, işletmenizin Windows ve Linux sistemlerini hedefleyen kötü amaçlı yazılımlar için giriş noktası olabilir.

Kaspersky Endpoint Security for Mac bu zorlukları ele almak ve Mac kullanan işletmelere birinci sınıf koruma sağlamak için tasarlanmıştır.

 • Günümüzün siber tehditlerinden korunma

  Kaspersky Endpoint Security for Mac, modern tehditlere karşı çok katmanlı koruma sunar.

  Proaktif güvenlik teknolojilerimiz, tehditlerin uç noktalarınıza ulaşma şansını en aza indirir ve Mac bilgisayarlarınıza ulaşan tehditleri tespit edip engeller.

  • Yeni Nesil güvenliğin yeni yüzü işletmenizi korumak için daha fazlasını yapar

   Kaspersky Lab'in HuMachine™ yaklaşımı, Büyük Veri tehdit istihbaratı, makine öğrenimi ve insan uzmanlığını bir araya getirilmesinden beslenir. Bu birleşim, daha üst düzeylerde koruma sağlanmasına yardımcı olan yeni bir kullanıcı arabirimine yansıtılmıştır.

  • Bulut destekli tehdit istihbaratı güvenliği artırır

   Dünyanın her yerindeki Kaspersky müşterileri, kendi cihazlarından Kaspersky Security Network'e gönüllü olarak anonim tehdit verileri sağlıyor. Bu bulut tabanlı tehdit laboratuvarı, şüpheli dosyalardan çok büyük hacimlerde meta verileri toplayıp depolayarak içeriklerin tamamen analiz edilmesine gerek kalmadan dosyaların ve web adreslerinin güvenliği ile ilgili hızlı ve doğru kararlar alınmasını sağlar. Bu, işletmeleri bilinmeyen tehditlerden korumaya yardımcı olur.

  • Saldırı engelleme özelliği, ağınızı güvende tutmanıza yardımcı olur

   Ağ Tehdit Koruması özelliğimiz; bağlantı noktası tarama, hizmeti engelleme saldırıları ve arabellek aşımları dahil olmak üzere ağ tehditlerini önlemeye yardımcı olur. Tehdit Koruması, ağ etkinliklerini sürekli olarak izler ve şüpheli davranış tespit ederse önceden tanımlanmış yanıtları çalıştırır.

  • Web koruması ve kimlik avı koruması zararlı komut dosyalarını ve tehditleri engeller

   Web Tehdit Korumamız, gelen ve giden trafikte neredeyse %100 oranında bir tehdit algılama oranı sunar ve zararlı komut dosyalarını engeller. Bulgusal analiz, web adreslerini kimlik avı web sitelerine özgü davranışlara karşı kontrol ederek kullanıcıların kazara kötü amaçlı web sitelerini ziyaret etmelerini ve değerli iş bilgilerini açığa çıkarmalarını önlemeye yardımcı olur.

  • Web kontrolü - Zaman kaybını önler

   Web Kontrolü bileşeni, belirli web kaynağı kategorilerine erişimi kısıtlar veya engeller. Bu, sosyal ağlar ve anlık mesajlaşma hizmetlerinin neden olabileceği zaman kaybını ve potansiyel veri sızıntılarını önler.

  • Gerçek zamanlı tarama erken koruma sağlar

   BT sistemlerine sızıp zarar vermeden önce tehditleri tespit etmek ve etkisiz hale getirmek için dosyalar açılmadan, kopyalanmadan, çalıştırılmadan veya kaydedilmeden önce gerçek zamanlı olarak taranır.

  • Mac'in ötesinde koruma, tehditlerin başka sistemlere yayılmasını durdurmaya yardımcı olur

   Kaspersky Endpoint Security for Mac, Mac bilgisayarları hedef alan tehditleri algılayıp engeller ve ayrıca Mac bilgisayarlarınızdan herhangi birinde olabilecek Windows ve Linux tehditlerini de izler. Bu tehditler aslında Mac'e zarar vermese de ağınızdaki diğer makinelere zarar verebilir. Bu tehditler, Mac bilgisayarınızdan yayılıp PC'lerinize ve Windows veya Linux sunucularınıza bulaşmadan önce engellenebilir.

  Kullanıcılar ve sistemler üzerinde düşük etki

  Kaspersky Endpoint Security for Mac, kaynaklar ve kullanıcı verimliliği üzerinde düşük düzeyde etkisi olan birinci sınıf güvenlik sağlar.

  • Verimli performans hızı ve pil ömrünü korur

   Kaspersky Endpoint Security for Mac; CPU ve disk dahil olmak üzere temel sistem kaynaklarının kullanımını en aza indirmek amacıyla verimlilik için tasarlanmıştır.

  • Akıllı tarama teknolojisi verimliliği artırır

   Akıllı, kişiye özel iSwift/iChecker teknolojisi sık erişilen dosyaların gereksiz yere yeniden taranmamasını sağlayarak sisteminizdeki yükü önemli ölçüde azaltır.

  Merkezi yönetim, güvenlik yönetimini basitleştirir

  Önceden yapılandırılmış güvenlik senaryoları ve ön ayarlı güvenlik ilkeleri, güvenlik ilkelerini daha verimli bir şekilde uygulamanıza yardımcı olurken aynı zamanda parametreleri özel ihtiyaçlara göre ayarlama esnekliğine de sahip olursunuz.

  Tüm güvenlik işlevleri, diğer Kaspersky güvenlik uygulamalarının yönetilmesi için merkezi bir nokta olarak hareket eden tek bir yönetim konsolu olan Kaspersky Security Center ile kolayca kontrol edilir.

  • Uzak dağıtım, zamandan ve çabadan tasarruf sağlar

   Yöneticiler, Kaspersky Endpoint Security for Mac'i uzaktan yükleyebilir, yönetebilir ve kaldırabilir.

  • Merkezi konsol, yönetim görevlerini basitleştirir

   Kaspersky Security Center, güvenliği yapılandırmayı, dağıtmayı, güncellemeyi ve yönetmeyi kolaylaştırır. Grup görevlerinin, ilkelerinin ve ilke profillerinin uygulanmasını ve raporların oluşturulmasını basitleştirir. Üç yönetim seçeneği mevcuttur:

   • Kaspersky Security Center MMC konsolu
   • Kaspersky Security Center Web Konsolu
   • Kaspersky Security Center Bulut Konsolu

  Satın alma

  Kaspersky Endpoint Security for Mac şunlarla birlikte sunulur:

  Yukarıdaki ürünler esnek, aylık lisanslama yoluyla abonelik üzerinden de satın alınabilir. Ülkenizdeki abonelik seçenekleriyle ilgili lütfen yerel iş ortağınızla görüşün ve ilgili sistem gereksinimlerini buradan görüntüleyin

AŞAĞIDAKİLERİN BİR PARÇASIDIR: