Kaspersky Endpoint Security for Mac

Kaspersky Endpoint Security for Mac, kullanıcıları yavaşlatmadan veya hareket mobiliteden ödün vermeden en yeni tehditlere karşı korumaya yardımcı olur. İlham nereye götürürse götürsün kullanıcıların daha güvenli bir şekilde çalışabileceği, rahatsız etmeyen bir güvenlik çözümü sunar.

Mac bilgisayarları kullanan işletmeler yaratıcı süreçlerinin önüne geçmeyecek bir güvenliğe ihtiyaç duyar. Çalışanlar işlerini halletmek için yoğun kaynak kullanan uygulamalara bel bağlarsa ihtiyaç duydukları son şey işlemci gücünü veya pil ömrünü "tüketen" ya da kötü zamanlanmış bir güncelleme nedeniyle her şeyi durma noktasına getiren bir güvenlik çözümüdür.

Mac ve Mac kullanarak çalışan kişiler için özel olarak tasarlanan Kaspersky Endpoint Security for Mac, Mac masaüstü ve dizüstü bilgisayarları iş akışını aksatmadan en yeni siber tehditlere karşı korur.

Kaspersky Endpoint Security for Mac, işletmenize şu konularda yardımcı olur:

 • En değerli iş varlıklarından ikisi olan verilerinizi ve iş süreci sürekliliğinizi korur
 • Günlük aktiviteleri aksatmayacak şekilde tasarlanmış performans açısından optimize edilmiş güvenlikle kullanıcı üretkenliğini korur
 • Kolay uygulanabilen ve Kaspersky Lab güvenlik çözümünüzdeki diğer güvenlik işlevleri ile aynı konsoldan yönetilebilen güvenlikle iş verimliliğini artırır

Müşterilerin teknolojilerimiz ve İşletmeler için Gerçek Siber Güvenlik hakkında neler söylediğiyle ilgili daha fazla bilgiyi buradan edinin.

Mac tehditleri tüm işinizi etkileyebilir

Diğer platformlara kıyasla macOS nispeten daha güvenlidir. Ancak özellikle Mac bilgisayarları hedef alan tehditler artmaktadır ve siber suçlular Mac bilgisayarları genellikle daha geniş iş ağına sıçrama tahtası olarak görürler.

İnternete bağlı tüm Mac bilgisayarlar istisnasız olarak güvenlik sorunlarına karşı savunmasızdır. Windows sistemlerinin karşılaştığı tehditlerin (fidye yazılımları, Trojanlar ve Arka Kapılar dahil olmak üzere) çoğuna ve kullanıcı hatası veya yazılım güvenlik açıklarıyla ilişkili tehditlere maruz kalırlar. Heterojen ağlarda, güvenli olmayan Mac cihazlar, işletmenin Windows ve Linux sistemlerini hedefleyen kötü amaçlı yazılımlar için giriş noktası olabilir.

Kaspersky Endpoint Security for Mac bu zorlukları ele almak ve Mac kullanan işletmelere birinci sınıf koruma sağlamak için tasarlanmıştır.

 • Günümüzün siber tehditlerinden korunma

  Kaspersky Endpoint Security for Mac; bilinen, bilinmeyen ve gelişmiş tehditlere karşı çok katmanlı koruma sunar.

  Proaktif güvenlik teknolojilerimiz, tehditlerin uç noktalarınıza ulaşma şansını en aza indirmeye ve Mac bilgisayarlarınıza ulaşan tehditleri tespit etmenize ve engellemenize yardımcı olur.

  • Yeni Nesil güvenliğin yeni yüzü işletmenizi korumak için daha fazlasını yapar

   Kaspersky Lab'in HuMachine™ yaklaşımı, Büyük Veri tehdit istihbaratı, makine öğrenimi ve insan uzmanlığını bir araya getirilmesinden beslenir. Bu birleşim, daha üst düzeylerde koruma sağlanmasına yardımcı olan yeni bir kullanıcı arabirimine yansıtılmıştır.

  • Bulut destekli tehdit istihbaratı güvenliği artırır

   Dünya çapındaki milyonlarca Kaspersky Lab müşterisi, kendi cihazlarından Kaspersky Security Network'e gönüllü olarak anonim tehdit verileri sağlar. Bu bulut tabanlı tehdit laboratuvarı, şüpheli dosyalardan çok büyük hacimlerde meta verileri toplayıp depolayarak içeriklerin tamamen analiz edilmesine gerek kalmadan dosyaların ve web adreslerinin güvenliği ile ilgili hızlı ve doğru kararlar alınmasını sağlar. Bu, işletmeleri bilinmeyen tehditlerden korumaya yardımcı olur.

  • Saldırı engelleme özelliği, ağınızı güvende tutmanıza yardımcı olur

   Ağ Saldırısı Engelleyici özelliğimiz; bağlantı noktası tarama, Denial of Service saldırıları ve arabellek taşmaları dahil olmak üzere ağ tehditlerini önlemeye yardımcı olur. Ağ Saldırısı Engelleyici, ağ etkinliklerini sürekli olarak izler ve şüpheli davranış tespit ederse önceden tanımlanmış yanıtları çalıştırır.

  • Web koruması ve kimlik avı koruması zararlı komut dosyalarını ve tehditleri engeller

   Yeni Web Kontrolü bileşeni, belirli web kaynağı kategorilerine erişimin kısıtlanmasını veya engellenmesini sağlar. Bu, sosyal ağlar ve anlık mesajlaşma hizmetlerinin neden olabileceği zaman kaybını ve potansiyel veri sızıntılarını önler.

  • Gerçek zamanlı tarama erken koruma sağlar

   BT sistemlerine sızıp zarar vermeden önce tehditleri tespit etmek ve etkisiz hale getirmek için dosyalar açılmadan, kopyalanmadan, çalıştırılmadan ve kaydedilmeden önce gerçek zamanlı olarak taranır.

  • Mac'in ötesinde koruma, tehditlerin başka sistemlere yayılmasını durdurmaya yardımcı olur

   Kaspersky Endpoint Security for Mac, Mac bilgisayarları hedef alan tehditleri algılamaya ve engellemeye ek olarak Mac bilgisayarlarınızdan herhangi birinde olabilecek Windows ve Linux tehditlerini de izler. Bu tehditler aslında Mac'e zarar vermese de ağınızdaki diğer makinelere zarar verebilir. Bu nedenle Kaspersky Endpoint Security for Mac, Mac bilgisayarlarınızda bulunan Windows tabanlı ve Linux tabanlı tehditlerin, Mac'inizden yayılmadan ve bilgisayarlarınız ile Windows ya da Linux sunucularınızı etkilemeden önce engellenmesini sağlamaya yardımcı olur.

  Kullanıcılar ve sistemler üzerinde düşük etki

  Kaspersky Endpoint Security for Mac, kaynaklar ve kullanıcı verimliliği üzerinde düşük düzeyde etkisi olan birinci sınıf güvenlik sağlar.

  • Verimli performans hızı ve pil ömrünü artırır

   Kaspersky Endpoint Security for Mac; CPU, disk ve G/Ç dahil olmak üzere temel sistem kaynaklarının kullanımını en aza indirmeye yardımcı olmak üzere verimlilik için tasarlanmıştır.

  • Akıllı tarama teknolojisi verimliliğe yardımcı olur

   Akıllı, tescilli iSwift/iChecker teknolojisi sık kullanılan dosyaların birden fazla kez taranmasını önleyerek sistemlerinizdeki yükü önemli ölçüde azaltır.

  Merkezi yönetim, güvenlik yönetimini basitleştirir

  Önceden yapılandırılmış güvenlik senaryoları ve ön ayarlı güvenlik ilkeleri, güvenlik ilkelerini daha verimli bir şekilde uygulamanıza yardımcı olurken aynı zamanda parametreleri özel ihtiyaçlara göre ayarlama esnekliğine de sahip olursunuz.

  Tüm güvenlik işlevleri, diğer Kaspersky Lab güvenlik uygulamalarının yönetilmesi için merkezi bir nokta olarak hareket eden tek bir yönetim konsolu olan Kaspersky Security Center ile kolayca kontrol edilir.

  • Uzak dağıtım, zamandan ve çabadan tasarruf sağlar

   Yöneticiler, Kaspersky Endpoint Security for Mac'i uzaktan yükleyebilir, yönetebilir ve kaldırabilir.

  • Merkezi konsol, yönetim görevlerini basitleştirir

   Kaspersky Security Center; yöneticilere, güvenliklerini yapılandırma, dağıtma, güncelleme ve yönetmeyi kolaylaştıran merkezi bir yönetim konsolu sunar. Grup görevlerinin, ilkelerinin ve ilke profillerinin uygulanmasını ve raporların oluşturulmasını basitleştirmeye yardımcı olur.

  • Dahili şifreleme yönetimi değerli verileri güvenli tutar

   Yöneticiler, FileVault 2 for Mac dahil olmak üzere birden çok platformda veri şifreleme teknolojilerini yönetmek için Kaspersky Security Center konsolunu kullanabilir.

  Satın alma

  Kaspersky Endpoint Security for Mac şunlarla birlikte sunulur:

  Yukarıdaki ürünler esnek, aylık lisanslama yoluyla abonelik üzerinden de satın alınabilir. Ülkenizde aylık aboneliğin sunulup sunulmadığını öğrenmek için lütfen yerel iş ortağınızla görüşün ve ilgili sistem gereksinimlerini buradan inceleyin.

 • En eksiksiz ve güncel gereksinimler için lütfen Kaspersky Bilgi Bankası'na başvurun.

  • Genel gereklilikler

   • Intel® tabanlı Mac bilgisayar
   • 1 GB bellek (RAM)
   • 1,2 GB boş disk alanı
  • İşletim sistemleri

   • macOS 10.12 veya üzeri
   • OS X 10.9 veya üzeri
AŞAĞIDAKİLERİN BİR PARÇASIDIR:

  Hangi Güvenlik Çözümünün işletmeniz için doğru çözüm olduğundan emin değil misiniz?