Çok sayıda program seçeneğiyle, Kaspersky Lab şirketinize uygun olan hizmet düzeyini seçmenize imkan tanır:

product-box-core

MSA Start

Giriş seviyesindeki paketimiz her şirket için kaliteli desteğin halen uygun fiyatlı olabileceğini kanıtlar. MSA Start kritik olaylar için normal ofis saatlerinde web, telefon veya e-posta ile teknik uzmanlarımızdan size öncelikli destek sunar.

ŞİMDİ OKUYUN BİZE ULAŞIN
product-box-core

MSA Plus

Ciddi olaylara daha hızlı yanıt için MSA Plus'ı tercih edin. Olayları web, e-posta veya özel acil durum telefon hattıyla rapor edebilirsiniz. İşletmeniz, garantili 6 iş saati yanıt süresiyle yıllık 12 olaya kadar koruma altındadır.

ŞİMDİ OKUYUN BİZE ULAŞIN

Kaspersky Professional ServicesKaspersky Lab güvenlik çözümlerinizi yüklerken veya yükseltirken, şirket içi BT ekibinizin diğer temel faaliyetleri bırakmasına gerek yoktur. Yerleşik en iyi uygulamalara ve metodolojilerimize uygun olarak çalışan güvenlik uzmanlarımız Kaspersky Lab ürünlerinin BT altyapınızda dağıtılması, yapılandırılması ve yükseltilmesi sırasında her aşamada size yardımcı olur:

product-box-core

Kaspersky Consultancy Service

Kaspersky Lab ürünlerinden maksimum değeri almayı sağlamak için en iyi uygulamaları, önerileri, özel eğitimleri veya sorun gidermeyi de içerebilen kişiselleştirilmiş hizmetle yerinde veya uzaktan değerlendirme. Bu hizmet genellikle uygulanan çözüm için sürekli operasyonel destek ve bakımla müşterilere büyük projelerde yardımcı olur.

BİZE ULAŞIN
product-box-core

Kaspersky Configuration Service

En etkin Kaspersky Lab ürün yapılandırmasını ve ilke ayarlarını sunmak için müşteri gereksinimine, güvenlik ilkelerine ve çevre analizine göre Kaspersky Lab ürünleri yapılandırmasıyla yerinde veya uzaktan değerlendirme. Bu hizmet Kaspersky Lab ürünlerinin tek başına bileşenlerine de uygulanabilir.

BİZE ULAŞIN
product-box-core

Kaspersky Health Check Service

Kaspersky Lab güvenlik ve sistem yönetim ürünlerinizin mevcut uygulamasının ve yapılandırmasının yerinde veya uzaktan değerlendirmesi (hizmet, en son Kaspersky Lab güvenlik ve sistem yönetim ürünlerini kullanarak güvenlik ve / veya sistem yönetim verimliliğinizi nasıl artırabileceğiniz hakkında ayrıntılı rapor ve öneriler içerir).

BİZE ULAŞIN
product-box-core

Kaspersky New StartUp Service

Tercih ettiğiniz Kaspersky Lab güvenlik ve / veya sistem yönetim ürünlerinin yerinde veya uzaktan tasarımı, dağıtımı ve yapılandırması.

BİZE ULAŞIN
product-box-core

Kaspersky Upgrade Service

Mevcut Kaspersky Lab güvenlik ve / veya sistem yönetim ürünlerinin yerinde veya uzaktan yükseltmesi.

BİZE ULAŞIN

Hangi Güvenlik Çözümünün işletmeniz için doğru çözüm olduğundan emin değil misiniz?