OTOMATİK-YENİLEME SERVİSİ

Sorunsuz Otomatik Yenileme Planımız, aboneliğinizi henüz süresi dolmadan önce otomatik olarak uzatarak size zamandan, çabadan ve riskten tasarruf sağlamak üzere tasarlanmıştır*. Lisansınızı otomatik olarak yenilemenin faydaları arasında şunlar vardır:

Kesintisiz koruma — Aboneliğiniz sürekli korumayla devam eder

Cihazlarınızın daima güvende olduğu bilgisiyle endişesiz, huzurlu olursunuz

Zamandan tasarruf — sizin için her şeyi halledip, sizi bir sonraki faturalandırma tarihi hakkında bilgilendirmek ve lisansınızın yenilendiğini doğrulamak için bildirimler göndeririz.

Esneklik — bu hizmetten istediğiniz zaman çıkabilirsiniz

* Yenileme ücretleri değişebilir, yenileme zamanınız geldiğinde, sizin aboneliğinize uygulanamayacak ek çevrimiçi teklifler & indirimler bulunabilir. Size bu konuyla ilgili en az bir hatırlatıcı e-posta göndereceğiz. Ayrıca yine e-posta yoluyla ödeyeceğiniz yenileme ücreti ile, otomatik olarak yenilenmesine kadar yeni aboneliğinizin süresi hakkında bilgilendirileceksiniz. Bu noktada Kaspersky'nin son sürümüne ücretsiz olarak yükseltmeniz gerekebilecektir.
product-box-KISMD

KasperskyTotal Security – çoklu cihaz

 

Ailenizi Koruyun

şunun incelemeleri:

Aileniz çevrimiçi olduğunda yalnızca internete bağlı olmalarını değil, aynı zamanda korunmalarını da sağlarsınız.

Ödüllü güvenlik, ailenizi ve ailenizin gizliliğini, parasını ve kıymetli anılarını PC, Mac, Android, iPhone ve iPad'de korumanıza yardımcı olur.

 • Ailenizin gizliliğini, anılarını ve verilerini korur
 • Çevrimiçi alışveriş ve bankacılık için güvenliği artırır
 • Kaspersky Safe Kids ürünüyle çocuklarınızı korur

İşlev çeşitleri, kullanılan cihazın türüne bağlıdır.

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

  • GÜVENLİK – Ailenizi virüslere, casus yazılımlara ve daha fazlasına karşı korur

   Ailenizi günümüzün dijital tehlikelerinden korumanız gerektiğinden bulut destekli güvenliğimiz virüs bulaşması ve saldırılardan korur, reklam pencerelerini* ve spam'leri engeller, yazılımınızı güncel tutar ve sizi tehlikeli web siteler konusunda uyarır.

   *Yalnızca PC'lerde kullanılabilir.

  • PC, MAC VE MOBİL – Tek lisans ailenizin birden fazla cihazını korur

   Artık hepimiz daha fazla cihaz kullanıyoruz ve hepsinin korunması gerekiyor. Aileniz hangi bilgisayar ve mobil cihaz kombinasyonuna sahip olursa olsun hepsini korumanıza ve kaybolması veya çalınması durumunda telefonunuzu ve tabletinizi kilitlemenize, silmenize ve yerini bulmanıza yardımcı olacağız.

  • GİZLİLİK – Ailenizin gizliliğini ve kişisel bilgilerini korur

   Verilerinizi karıştıranlar ve kimlik avcıları hassas bilgileri çalmanın pek çok yoluna sahip olduğundan kişisel verileri korumanıza, çevrimiçi etkinliklerin izlenmesini önlemenize**, ailenizin web kameralarına izinsiz erişimi engellemenize** ve aileniz bir genel ağa bağlandığında verileri korumanıza* yardımcı oluyoruz.

   *Yalnızca PC'lerde kullanılabilir.
   **Yalnızca PC'ler ve Mac bilgisayarlarda kullanılabilir.

  • PARA – Çevrimiçi alışveriş ve bankacılık için güvenliği artırır

   Ailenizin çevrimiçi alışveriş veya bankacılık işlemi gerçekleştirdiği her defasında siber suçlular izlemede olabilir. Bu nedenle eşsiz güvenliğimiz, dolandırıcıların bunları çalmasını engellemek için paranızı ve hesap bilgilerinizi korumanıza yardımcı olur.**

   **Yalnızca PC'ler ve Mac bilgisayarlarda kullanılabilir.

  • ÇOCUKLAR – Kaspersky Safe Kids ürünüyle çocukları daha fazla riske karşı korur

   İnternet çocuklar için tehlikeli bir yer olabilir. Kaspersky Safe Kids çocuklarınızı PC, Mac, iPhone, iPad ve Android cihazlarda korumanın daha iyi yollarını bulmanıza yardımcı olur. Cihaz kullanımı planlaması, güvenli GPS alanları, şüpheli etkinliklere ilişkin bildirimler ve çocuklarınızın aramaları, görüntüledikleri ve paylaşımlarına ilişkin özetler sayesinde çocuklarınızla aranızdaki bağı koruyabilir ve onların güvende olmasını sağlayabilirsiniz.

  • PAROLALAR – Hızlı ve kolay erişim için tüm parolaları saklar

   Her web sitesi ve hesap için karmaşık parolaların her birini hatırlamanız gerekmez. Artık her aile üyesinin*** yalnızca tek ana parolayı hatırlaması gerekir ve tüm bireysel parolalarına PC, Mac, Android telefon ve tablet, iPhone ve iPad cihazlarından erişebilirler.

   ***Kullanıcı sayısı, satın alınan lisansa bağlıdır.

  • DOSYALAR – Değerli dosyaları, fotoğrafları, müzikleri ve anıları korur

   Yeri doldurulamayacak dosyaları kaybetmeyi asla istemeyeceğinizden ailenizin değerli anılarını güvenle yedeklemenize yardımcı oluyoruz. Ayrıca, kaybolması veya çalınması durumunda okunamaması için dosyaları şifreleyebilirsiniz.*

   *Yalnızca PC'lerde kullanılabilir.

  • PERFORMANS – Cihazların tasarlandığı performansı sunmasına olanak tanır

   Güvenlik ailenizi yavaşlatmamalıdır. Bu nedenle bilgisayarların ve mobil cihazların çok çalışmak zorunda kalmaması ve ailenizin yoğun hayatlarını sürdürebilmesini sağlamak için çok çalışarak korumayla performansı birleştirdik.

  • BASİTLİK – Kolay çevrimiçi kontrol olanağıyla aile güvenlik sistemini basitleştirir

   Kimse karmaşık güvenlikle uğraşarak vakit harcamak istemez. İşte bu nedenle size ailenizin güvenliğini çevrimiçi olabildiğiniz her yerden yönetmenizi kolaylaştıran, ücretsiz bir My Kaspersky hesabı sunuyoruz.

 • Tüm cihazlar için
  • Ürün etkinleştirme, güncellemeler ve bazı özelliklere erişim için İnternet bağlantısı gerekir
  • Web Kamerası Koruması teknolojisi yalnızca PC ve Mac bilgisayarlarda çalışır. Özellik, çeşitli uyumlu web kameralarıyla kullanılabilir. Uyumlu cihazların tam listesi için lütfen şu adresleri ziyaret edin: support.kaspersky.com/12732 (PC'ler için) support.kaspersky.com/12476 (Mac Bilgisayarlar için)
  Windows tabanlı masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar
  • Sabit sürücüde 1020 MB boş alan
  • Microsoft® Internet Explorer® 81 veya üzeri
  • Microsoft .NET Framework 4 or higher
  • Microsoft Windows 102 Home / Pro / Enterprise3
  • Microsoft Windows 8 ve 8.1 / Pro / Enterprise4 / 8.1 güncellemesi3
  • Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate — SP1 veya üzeri3
  • Microsoft Windows Vista® Home Basic / Home Premium / Business4 / Enterprise4 / Ultimate — SP15 veya üzeri3
  • Microsoft Windows XP Home4 / Professional (32-bit) SP3 veya üzeri / Professional (64-bit3) SP2 veya üzeri6
   • İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı
   • Bellek (RAM): 1 GB (32 bit) veya 2 GB (64 bit)
  Windows tabanlı tabletler (Intel® işlemcili sistem)4
  • Microsoft Windows 102 Home / Pro / Enterprise3
  • Microsoft Windows 8 ve 8.1 / Pro (64-bit3)
  • Minimum ekran çözünürlüğü: 1024x600
  Mac masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar
  • Sabit sürücüde 960 MB boş alan
  • Bellek (RAM): 1,5 GB
  • macOS 10.9 − 10.12
  Android akıllı telefonlar ve tabletler
  • Android™ 4.0 – 7.0
  • Minimum ekran çözünürlüğü: 320x480
  iPhone ve iPad7
  • iOS® 8.0 veya üzeri
  Windows Phone®8
  • Windows Phone 8

  Yeni işletim sistemlerinin beta sürümlerini/önizlemelerini desteklemediğimizi hatırlatırız. İşletim sistemlerinin yalnızca son, resmi sürümleri ürün tarafından desteklenir.

  Ürün işlevselliği şu anda bazı cihazlarda sınırlı olabilir. Daha fazla ayrıntı için lütfen http://support.kaspersky.com/mobile/kisandroid adresini ziyaret edin.

  1 Microsoft Internet Explorer 8 kullanıyorsanız My Kaspersky portalının, güvenlik yönetimi ve Kaspersky Safe Kids servisi işlevlerinin doğru şekilde çalışacağını garanti edemeyiz.

  2 Windows 10 kullanıyorsanız aşağıdaki ürün işlevleri şu anda kısıtlı ve kısmen kullanılabilir olabilir: Sistem İzleyici, Sistem belleği taraması, Kendini Koruma, Uygulama Denetimi, Güvenli Para3. Windows 10 ile sürekli uyumluluk sağlamak amacıyla lütfen Kaspersky Lab güvenlik yazılımınız için mevcut tüm yamaları indirip yükleyin. Ürün, Windows 10 Mobil sürümlerinde çalışmaya yönelik değildir. Kısıtlamalar hakkındaki tüm bilgilere erişmek için lütfen support.kaspersky.com/12872adresini ziyaret edin.

  3 Bazı ürün özellikleri 64 bit işletim sistemlerinde çalışmayabilir. Daha fazla bilgi için lütfen support.kaspersky.com/13015 adresini ziyaret edin.

  4 Kaspersky Safe Kids servisi, bu işletim sistemi sürümü veya bu cihaz türleri için kullanılamaz.

  5 Kaspersky Safe Kids servisini Microsoft Vista Home Basic / Home Premium / Ultimate sürümlerinde kullanmak için lütfen Microsoft Vista SP2 veya üzerini kullanın.

  6 Microsoft Windows XP kullanıyorsanız ürün FAT32 dosya sisteminde çalışmaya yönelik değildir. Kaspersky Password Manager'daki tüm işlevlere erişmek için lütfen şu tarayıcılardan birini kullanın: Mozilla™ Firefox™ 40 veya üzeri / Google Chrome™ 45 veya üzeri / Yandex.Browser 15 veya üzeri.

  7 Bu platformlarda yalnızca Kaspersky Password Manager, Kaspersky Safe Kids ve Kaspersky Safe Browser kullanılabilir.

  8 Bu platformda yalnızca Kaspersky Safe Browser kullanılabilir.

İNCELEMELER

 • Mükemmel ürün. Kullanımı kolay. İyi fiyat ve üstün müşteri hizmetleri. Tüm ürün ve cihazlar için Total Security. İşimizi en iyi şekilde yaparken hiçbir şekilde endişe duymaz veya bir karmaşıklık yaşamayız çünkü Kaspersky ürünleri bu işi bizim için yapar. Bravo Ekip!

  John Doen
 • Kaspersky güvenlik yazılımını kesinlikle tavsiye ediyorum. Başka ürünler de denedim ama her zaman bu işin en iyisine geri döndüm.

  Riley
 • Birkaç yıldır Kaspersky müşterisiyim ve açık ara en iyisi onlar! "Güvenli Para" özelliği inanılmaz! Bu özellik, Güvenli Para'yı kullanırken çevrimiçi toplanan TÜM bilgileri engeller. Ayrıca finansal işlemlerinizi de korur! Kaspersky müşterisi olduğum için gurur duyuyorum ve herkese tavsiye ediyorum!

  Toyguru64

SEÇMEME YARDIM ET

Aradığınız koruma çözümünü saniyeler içinde bulun.

Hangi cihazları kullanıyorsunuz? Lütfen geçerli tüm seçenekleri işaretleyin.

SİZE EN UYGUN ÜRÜNÜN HANGİSİ OLDUĞUNDAN EMİN DEĞİL MİSİNİZ?

Neleri ve hangi cihazları korumak istiyorsanız size yardımcı olabiliriz. Aşağıdaki "Seçmeme Yardım Et " bölümünü tıkladığınızda size en uygun Kaspersky Lab güvenlik çözümünü bulmada yardımcı olacağız.

KAYNAK MERKEZİ

 • photo-article1

  Kablosuz Ağları Koruma

  Kablosuz ağınızı ve yönlendiricinizi korumak için alabileceğiniz bazı basit önlemler hakkında bilgi edinin.

 • photo-article2

  Truva Atı Virüsü Nedir?

  Truva atları, kullanıcı tarafından izin verilmeyen işlemler gerçekleştiren kötü amaçlı programlardır.

 • photo-article3

  Kötü Amaçlı Yazılım Türleri

  Çok farklı türlerdeki kötü amaçlı yazılımlar ve her türün içindeki sayısız kötü amaçlı yazılım programları hakkında bilgi edinin.

 • photo-article4

  Spam ve Kimlik Avı

  Spam, kapınızın önünde veya posta kutunuzda bulduğunuz "istenmeyen postaların" elektronik versiyonudur.