Kaspersky

Kaspersky
Total Security

(396 İnceleme)

 

Aileniz ile sizi fidye yazılımlarından ve daha fazlasından korur

Aileniz çok değerlidir; onlara birinci sınıf güvenlik sağlayın.

Kaspersky Total Security ailenizi İnternette dolaşırken, alışveriş yaparken, sosyalleşirken veya akış gerçekleştirirken korur. Ayrıca ek gizlilik koruması, ailenizin parolaları ile önemli belgelerini güvenli şekilde depolar ve çocukları dijital tehlikelerden korumaya yardımcı olur.

 • Gizliliği, parolaları, dosyaları ve fotoğrafları korur
 • Çevrimiçi banka ve alışveriş işlemlerinde paranızı korur
 • Çocuklarınızı çevrimiçi tehlikelerden ve daha fazlasından korur

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

TEMEL PC KORUMASI

Kaspersky
Anti-Virus

PC'niz için temel antivirüs koruması sağlar

(181 İnceleme)
PC, Mac ve mobilde dijital yaşamınızı korur

(609 İnceleme)BİRİNCİ SINIF GÜVENLİK ÇÖZÜMÜMÜZ

Kaspersky
Total Security

PC, Mac ve mobilde size ve ailenize birinci sınıf koruma sunar

(396 İnceleme)TEMEL PC KORUMASI

Kaspersky
Anti-Virus

BİRİNCİ SINIF GÜVENLİK ÇÖZÜMÜMÜZ

Kaspersky
Total Security

Security Cloud

Kaspersky
Security Cloud

Patentli uyarlanabilir güvenlikle tanışın. Sizin güvenliğinizi sağlamak için yaşamınıza uyum sağlayan yepyeni bir siber güvenlik hizmetine hoş geldiniz.
 • Ödüllü güvenlik

  Yenilikçi güvenlik ailenizi virüslere, fidye yazılımlarına, casus yazılımlara, kimlik avına, tehlikeli web sitelerine, spam'e, başlık reklamlarına* ve daha fazlasına karşı korur.

  PC, Mac ve mobil

  Ailenizi her cihazda güvende tutmanıza yardımcı oluruz. Bunun yanı sıra, bir Android tablet veya telefon kaybolursa bu cihazda depolanan tüm verileri korumanıza ve hatta cihazı bulmanıza yardımcı oluruz.

  Gizlilik koruması

  İzleme ve casusluk ailenizin gizliliğini tehlikeye sokabilir. Kimlik avı nedeniyle ise kimlikleri çalınabilir. Bu nedenle ailenizin çevrimiçi etkinliklerinin izlenmesini engellemeye**, kişisel verilerini korumaya ve kendi web kameralarının aile üyelerine karşı casusluk yapma amacıyla kullanılmasını önlemeye** yardımcı oluruz.

  **Yalnızca PC'ler ve Mac bilgisayarlar için

  Güvenli bağlantı

  VPN bağlantımız sayesinde aileniz, bulunduğunuz bölge dışında olanlar da dahil olmak üzere daha fazla web sitesine ve içeriğe erişebilir. Ayrıca bir aile üyesi İnternete bağlandığında, halka açık Wi-Fi kullanıyor olsa bile, bağlantısı güvenli değilse teknolojilerimiz tehlikelere karşı otomatik koruma sağlar.***

  ***Lütfen bu hizmeti My Kaspersky hesabınıza kaydederseniz günde cihaz başına trafiğin 200 MB'lık veya 300 MB'lık kadarını koruyabileceğinizi unutmayın. Bu hizmet, sizi otomatik olarak hızlı ve bulunduğunuz bölgeye yakın bir sunucuya bağlar. Sınırsız trafik ve bağlandığınız sunucu bölgesini tercih edebilme özelliği ek ücretle alınabilir.

  Güvenli Para

  Aileniz çevrimiçi bankacılık veya alışveriş etkinlikleri gerçekleştirirken ek güvenlik katmanları ekleriz; İnternet bağlantılarını yakından izler ve para ile hesap bilgilerini güvende tutmaya yardımcı oluruz.**

  **Yalnızca PC'ler ve Mac bilgisayarlar için

  Safe Kids

  Çevrimiçi tehditleri, uygunsuz web sitelerini ve içerikleri engelleyerek çocuklarınızın bilgisayarlarında veya mobil cihazlarda güvenliklerini sağlamanıza…, cihazlarında geçirdikleri süreyi düzenlemenize, uygulama kullanımlarını yönetmenize ve çocuğunuzun konumunu takip etmenize yardımcı oluruz.****

  **** iOS cihazları için web kontrolü, Kaspersky Safe Kids uygulaması üzerinden internette gezinirken kullanılabilir. Uygulama yönetimi işlevi iOS cihazlarında kullanılamaz.

  Parola yönetimi

  Artık kimsenin her bir parolasını aklında tutması gerekmiyor. Her parola PC, Mac ve mobilde güvenli şekilde saklanır ve bunlara kolayca erişilebilir. Böylece aileniz favori web siteleri ile çevrimiçi hesaplarında hızlı ve güvenli şekilde oturum açabilir.

  Fotoğraf ve dosya koruması

  Yeri doldurulamaz fotoğraflar, müzikler ve anıların kaybolmaya veya hırsızlığa karşı korunması gerekir. Bu nedenle, bunları yedeklemenize ve korsanların okumasına karşı korumak için ailenizin gizli dosyalarını şifrelemenize yardımcı oluruz.*

  *Sadece PC için.

  Yavaş değil, güvenli

  Biz de sizin gibi ailenizin cihazlarının tasarlandıkları şekilde performans sergilemesini istiyoruz. Bu yüzden, güvenlik sistemimiz sorunsuz şekilde, "perde arkasında" çalışıyor.

  Kullanımı kolay

  Güvenlik ailenizi yavaşlatmamalıdır. Bu nedenle, birinci sınıf korumamızı tüm ailenizin cihazlarında kurması ve çalıştırması kolaydır.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Kaspersky AdCleaner

Gizliliği korumak ve İnternet'te daha hızlı gezinmenizi sağlamak için iPhone ve iPad'lerdeki reklamları engeller

İNCELEMELER

KAYNAK MERKEZİ

 • Kablosuz Ağları Koruma

  Kablosuz Ağları Koruma

  Kablosuz ağınızı ve yönlendiricinizi korumak için alabileceğiniz bazı basit önlemler hakkında bilgi edinin.

 • Truva Atı Virüsü Nedir?

  Truva Atı Virüsü Nedir?

  Truva atları, kullanıcı tarafından izin verilmeyen işlemler gerçekleştiren kötü amaçlı programlardır.

 • Kötü Amaçlı Yazılım Türleri

  Kötü Amaçlı Yazılım Türleri

  Çok farklı türlerdeki kötü amaçlı yazılımlar ve her türün içindeki sayısız kötü amaçlı yazılım programları hakkında bilgi edinin.

 • Spam ve Kimlik Avı

  Spam ve Kimlik Avı

  Spam, kapınızın önünde veya posta kutunuzda bulduğunuz "istenmeyen postaların" elektronik versiyonudur.