OTOMATİK-YENİLEME SERVİSİ

Sorunsuz Otomatik Yenileme Planımız, aboneliğinizi henüz süresi dolmadan önce otomatik olarak uzatarak size zamandan, çabadan ve riskten tasarruf sağlamak üzere tasarlanmıştır*. Lisansınızı otomatik olarak yenilemenin faydaları arasında şunlar vardır:

Kesintisiz koruma — Aboneliğiniz sürekli korumayla devam eder

Cihazlarınızın daima güvende olduğu bilgisiyle endişesiz, huzurlu olursunuz

Zamandan tasarruf — sizin için her şeyi halledip, sizi bir sonraki faturalandırma tarihi hakkında bilgilendirmek ve lisansınızın yenilendiğini doğrulamak için bildirimler göndeririz.

Esneklik — bu hizmetten istediğiniz zaman çıkabilirsiniz

* Yenileme ücretleri değişebilir, yenileme zamanınız geldiğinde, sizin aboneliğinize uygulanamayacak ek çevrimiçi teklifler & indirimler bulunabilir. Size bu konuyla ilgili en az bir hatırlatıcı e-posta göndereceğiz. Ayrıca yine e-posta yoluyla ödeyeceğiniz yenileme ücreti ile, otomatik olarak yenilenmesine kadar yeni aboneliğinizin süresi hakkında bilgilendirileceksiniz. Bu noktada Kaspersky'nin son sürümüne ücretsiz olarak yükseltmeniz gerekebilecektir.
Kaspersky Total Security

KasperskyTotal Security

 

Fidye yazlımına karşı koruma

(242 İnceleme)

Tüm uygulamaları ve cihazlarının yanı sıra ziyaret ettikleri web siteleri ile ailenizi korsanlardan, saldırganlardan ve fidye yazılımlarından korumak pek kolay değildir.

Ailenizi tüm cihazlarında korumak için buradayız; bu sayede daha güvenli bir şekilde alışveriş yapabilir, gezinebilir, sosyalleşebilir ve yayın izleyebilirler.

 • Gizliliği, parolaları, dosyaları ve fotoğrafları korur
 • Çevrimiçi banka ve alışveriş işlemlerinde güvenliği artırır
 • Çocukları çevrimiçi ortamda ve ötesinde korumaya yardımcı olur

Bazı özellikler, bazı cihaz türlerinde kullanılamayabilir.

ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

  • Ödüllü korumayla GÜVENLİK SUNAR

   Güvenlik çözümümüz fidye yazılımlarını engellemeye, hırsızları, virüsleri, spam'leri, tehlikeli web sitelerini ve başlık reklamlarını tespit etmeye yardımcı olur*.

   *Yalnızca PC'ler için

  • PC, Mac ve mobil cihazları DESTEKLER

   Aileniz hangi tür bilgisayar ve Android cihaz kullanıyor olursa olsun herkesin güvende olmasını sağlarız. Telefon veya tabletin kaybolması durumunda ise uzaktan kontrol özellikleri sayesinde cihazı kilitleyebilir, silebilir ve bulabilirsiniz.

  • Ailenizin gizliliğini ve daha fazlasını SAVUNUR

   Kimlik avı, izleme ve casusluk çok fazla zarar verebileceğinden ailenizin kişisel verilerini koruma, çevrimiçi davranışlarının izlenmesini engelleme** ve casusların, ailenizin web kameralarına erişmesini önlemenize yardımcı oluyoruz. Ayrıca yeni, patentli bir teknoloji de mikrofon verilerine yetkisiz erişimi engelleyerek sesli gözetimi engellemeye yardımcı olur*. Uygulama Kilidi özelliğimiz, ailenizin Android cihazlardaki uygulamalara güvenlik kodu kilitleri eklemesini sağlar.

   *Yalnızca PC'ler için
   **Yalnızca PC'ler ve Mac bilgisayarlar için

  • Daha güvenli bir şekilde BAĞLANTI KURAR

   Aileniz çevrimiçi bağlantı kurduğunda halka açık Wi-Fi bağlantısını kullansalar bile iletişimlerini, kimliklerini ve verilerini korumaya yardımcı oluyoruz.** Bu sayede aileniz, biz gizliliklerini korurken gezinebilir, sosyalleşebilir ve yayın izleyebilir.**

   **Yalnızca PC'ler ve Mac bilgisayarlar için

  • Çevrimiçi alışveriş ve banka işlemlerinde KORUMA SUNAR

   Ekstra güvenlik katmanları ekleyerek hırsızların ailenizin parasını çalmasını engelliyoruz. Bir aile üyesi, sık kullandığı alışveriş veya banka web sitelerine erişmek üzere tıkladığında benzersiz Güvenli Para teknolojimiz web sitesinin güvenli olup olmadığını kontrol eder, ailenizin sahte bir site tarafından kandırılmadığından emin olur ve ardından siteyi özel, korumalı modda açar.**

   **Yalnızca PC'ler ve Mac bilgisayarlar için

  • Çocuklarınız için güvenliği ARTIRIR

   Çocuklarınız gezinmek, oyun oynamak veya sosyalleşmek için ister mobil cihazlarını ister bilgisayarlarını kullansınlar, dijital dünyada ve ötesinde güvende olmaları için güçlü yöntemler sunuyoruz. Uygulamaların ve cihazların kullanımını düzenleyebilir ve çocuğunuzun konumunu kontrol ederek belirlediğiniz "güvenli bölge"yi terk ettiklerinde uyarı alabilirsiniz.

  • Zamandan TASARRUF SAĞLAR ve zahmetsizdir

   Web sitelerinde ve çevrimiçi hesaplarda oturum açmak, her bir parolayı hatırlamaya gerek kalmadan daha kolay, daha hızlı ve daha güvenlidir. Ailenizin tüm parolaları güvenli bir şekilde depolanır ve bilgisayar, tablet, telefon veya ailenizin ücretsiz My Kaspersky hesaplarından erişilmeye hazırdır.

  • Kıymetli dosyaları MUHAFAZA EDER

   Aileniz, dosyaların yedeğini oluşturarak kıymetli fotoğrafları, müzik dosyalarını veya anılarını koruyabilir. Veri şifreleme özelliği ise dosyaları korsanlar tarafından okunması mümkün olmayan bir formata dönüştürür.*

   *Çevrimiçi yedekleme hizmeti Dropbox tarafından sağlanır. Dropbox'ın standart koşulları 2 GB'a kadar depolamayı ücretsiz olarak sağlar. Ücretsiz depolama hizmetinin maksimum kapasitesi, Dropbox'ın standart koşullarındaki değişikliklere göre değişebilir. Ek yedek depolama kapasitesi ek ücretle alınabilir.

  • Kimseyi engellemeyecek şekilde güvenlik SAĞLAR

   Güvenliği ve verimliliği birleştirmemiz sayesinde ailenize ait tüm cihazlar, tasarlandıkları şekilde performans sergileyebilir. Bu sayede aileniz gerçekten yapmak istedikleri şeylere daha fazla zaman ayırabilir.

  • Yoğun hayatınıza kolaylıkla devam edebilmeniz için BASİTLEŞTİRİLMİŞTİR

   Ailenizin güvenliğini çevrimiçi olabildiğiniz her yerden yönetmeniz kolaydır ve uzman teknik destek daima bir tık uzağınızdadır.

 • Tüm cihazlar için
  • Ürün etkinleştirme, güncellemeler ve bazı özelliklere erişim için İnternet bağlantısı gerekir
  • • Web Kamerası Koruması teknolojisi yalnızca PC ve Mac bilgisayarlarda çalışır. Özellik, çeşitli uyumlu web kameralarıyla kullanılabilir. Uyumlu cihazların tam listesi için lütfen şu adresleri ziyaret edin:
  Windows® tabanlı masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar
  • İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı
  • Bellek (RAM): 1 GB (32 bit) veya 2 GB (64 bit)
  • Sabit sürücüde 1150 MB boş alan
  • Microsoft® Internet Explorer® 81 veya üzeri
  • Microsoft .NET Framework 4 veya üzeri
  • Microsoft Windows 102 Home / Pro / Enterprise3 4
  • Microsoft Windows 8 ve 8.1 / Pro / Enterprise3 / 8.1 güncellemesi4
  • Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic & Premium / Professional / Ultimate — SP1 veya üzeri4
  Windows tabanlı tabletler (Intel® işlemcili sistem)3
  • Microsoft Windows 102 Home / Pro / Enterprise3 4
  • Microsoft Windows 8 ve 8.1 / Pro (64-bit4)
  • Minimum ekran çözünürlüğü: 1024 x 600
  Mac masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar
  • Sabit sürücüde 1350 MB boş alan
  • Bellek (RAM): 2 GB
  • OS X 10.115 – macOS 10.13
  Android akıllı telefonlar ve tabletler6
  • Android™ 4.1 – 8.1
  • Minimum ekran çözünürlüğü: 320 x 480
  iPhone ve iPad7
  • iOS® 10.0 veya üzeri
  Windows Phone®8
  • Windows Phone 8

  Yeni işletim sistemlerinin beta sürümlerini/önizlemelerini desteklemediğimizi lütfen unutmayın. İşletim sistemlerinin yalnızca son, resmi sürümleri ürün tarafından desteklenir.

  1 Microsoft Internet Explorer 8 kullanıyorsanız My Kaspersky portalının, güvenlik yönetiminin, Kaspersky Password Manager, ve Kaspersky Safe Kids hizmeti işlevlerinin doğru şekilde çalışacağını garanti edemeyiz.

  2 Windows 10 kullanıyorsanız Kaspersky Lab güvenlik yazılımınız için ek yamalar indirmeniz ve kurmanız gerekebilir (ürün kurulumundan sonra mevcut olur). Ürün, Windows 10 Mobil sürümlerinde çalışmaya yönelik değildir.

  3 Kaspersky Safe Kids hizmeti, bu işletim sistemi sürümü veya bu cihaz türleri için kullanılamaz.

  4 Bazı ürün özellikleri 64 bit işletim sistemlerinde çalışmayabilir. Daha fazla bilgi için lütfen support.kaspersky.com/13652 adresini ziyaret edin.

  5 Kaspersky Safe Kids hizmeti OS X 10.10 – macOS 10.13 sürümlerinde çalışır.

  6 Kaspersky Internet Security for Android işlevi şu anda belirli cihazlarda sınırlı olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen support.kaspersky.com/10216 adresini ziyaret edin. Xiaomi© veya ASUS© cihazlarda Kaspersky Safe Kids kullanıyorsanız hizmetin kurulumu ve kullanımı hakkında daha fazla bilgi için lütfen support.kaspersky.com/12980 adresini ziyaret edin.

  7 Bu platformlarda yalnızca Kaspersky Password Manager, Kaspersky Safe Kids ve Kaspersky Safe Browser kullanılabilir.

  8 Bu platformda yalnızca Kaspersky Safe Browser kullanılabilir.

İNCELEMELER

İleri düzey koruma...

Kaspersky Total Security kullanıcısıyım. İnternet ortamında rahatlıkla, virüs riskinden uzak bir şekilde gezinebiliyorum. Güvenli Para ile de tüm bankacılık ve alışveriş işlemlerimi sıfır risk ile gerçekleştirebiliyorum. Teşekkürler Kaspersky Lab...

Bu incelemenin kaynağı: Kaspersky Total Security

Sağlam ama bir o kadar da hantal. her şeyi kısıtlı

Sağlam ama bir o kadar da hantal. her şeyi kısıtlı. Her şeyi etkiliyor, yavaş çalışıyor, başka problemlere sebep oluyor. makineyi yavaşlatıyor, hissizleştiriyor.

Bu incelemenin kaynağı: Kaspersky Total Security

SİZE EN UYGUN ÜRÜNÜN HANGİSİ OLDUĞUNDAN EMİN DEĞİL MİSİNİZ?

Neleri ve hangi cihazları korumak istiyorsanız size yardımcı olabiliriz. Aşağıdaki "Seçmeme Yardım Et " bölümünü tıkladığınızda size en uygun Kaspersky Lab güvenlik çözümünü bulmada yardımcı olacağız.

KAYNAK MERKEZİ

 • Kablosuz Ağları Koruma

  Kablosuz Ağları Koruma

  Kablosuz ağınızı ve yönlendiricinizi korumak için alabileceğiniz bazı basit önlemler hakkında bilgi edinin.

 • Truva Atı Virüsü Nedir?

  Truva Atı Virüsü Nedir?

  Truva atları, kullanıcı tarafından izin verilmeyen işlemler gerçekleştiren kötü amaçlı programlardır.

 • Kötü Amaçlı Yazılım Türleri

  Kötü Amaçlı Yazılım Türleri

  Çok farklı türlerdeki kötü amaçlı yazılımlar ve her türün içindeki sayısız kötü amaçlı yazılım programları hakkında bilgi edinin.

 • Spam ve Kimlik Avı

  Spam ve Kimlik Avı

  Spam, kapınızın önünde veya posta kutunuzda bulduğunuz "istenmeyen postaların" elektronik versiyonudur.