Çalışma Şeklimiz

 • Siber tehditlerle mücadele prensiplerimiz

  Siber tehditler, coğrafi sınırların ötesine yayılan küresel bir sorun haline gelmiştir. Kaspersky Lab, bir BT güvenlik şirketi olarak kaynağı veya amacından bağımsız şekilde kötü amaçlı programların tüm formlarını algılamaya ve etkisiz hale getirmeye kararlıdır.

  Kaspersky Lab'in siber suç ile mücadelede en önemli varlıklarından biri, dünyanın dört bir köşesinden (Avrupa, Rusya, Amerika ve Orta Doğu) en iyi güvenlik araştırmacılarından oluşan Küresel Araştırma ve Analiz Ekibi'dir (GReAT).

  Daha fazla bi̇lgi̇ >

 • Devletler ve Emniyet Teşkilatlarıyla İşbirliği Prensiplerimiz

  Özel bir şirket olarak, herhangi bir devletle siyasi bağımız bulunmamasına rağmen siber suçla mücadelede birçok ülke ve uluslararası emniyet teşkilatının yetkilileriyle birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz. Uluslararası siber güvenlik yararına yetkililerle birlikte çalışıyoruz ve mahkeme emirlerine uygun şekilde veya soruşturmalar esnasında danışmanlık veya kötü amaçlı programların uzman analizlerini sağlıyoruz.

  Daha fazla bi̇lgi̇ >

 • Veri İşleme Prensiplerimiz

  Ana prensipler

  • Kaspersky Lab ürünleri tarafından şirket sunucularına ("bulut") gönderilen bilgiler, siber tehditlere karşı koruma seviyesini iyileştirmek, ürünün çalışmasını geliştirmek ve kullanıcılarımıza daha iyi çözümler sunmak için gerekli verilerle sınırlıdır
  • Kaspersky Lab'e gönderilen veriler anonim hale getirilir ve gizli kullanıcı bilgilerini içermez

  Daha fazla bi̇lgi̇ >