Ana içeriğe atlayın

KASPERSKY ANTI-VIRUS
SOFTWARE DEVELOPMENT
KIT

Kaspersky Anti-Virus SDK v.8, Kaspersky Anti-Virus motorunun üçüncü taraf donanım veya yazılım ürünlerine entegre olmasını sağlayan bir geliştirme kitaplıkları setidir. Kaspersky Lab'in ödüllü kötü amaçlı yazılımdan koruma teknolojisi, benzersiz güvenilirlik ve çok yönlülükle SDK v.8'e güç verir.
BIZE ULAŞIN

Kaspersky® Anti-Virus Yazılım Geliştirme Kiti

Kaspersky Anti-Virus Yazılım Geliştirme Kiti (KAV SDK), Kaspersky Anti-Virus Motorundan faydalanarak virüsler, Trojanlar, solucanlar, rootkit'ler, casus yazılımlar ve reklam yazılımları gibi çeşitli kötü amaçlı yazılımlara karşı kapsamlı koruma sağlar.

Kaspersky Anti-Virus SDK, aşağıdakiler dahil olmak üzere geniş bir uygulama yelpazesi sunar:

  • Servis sağlayıcı veri merkezleri ve taşıyıcı düzeyinde veri işleme çözümlerinden masaüstü bilgisayarlar ve yerleşik platformlara kadar çeşitli ürün ve hizmetlerle entegrasyon.
  • Farklı ­posta sistemleri (ör. SendMail, Qmail, Postfix, Exim vb.) ve proxy sunucularıyla entegrasyon (ICAP üzerinden entegrasyon dahil).

Kaspersky Anti-Virus Motoru varsayılan olarak akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik olanlar dahil olmak üzere her tür kötü amaçlı yazılıma karşı eksiksiz koruma sağlar. Bu nedenle, gelişmiş kötü amaçlı kod koruması ve MMS filtrelemesi içeren üstün mobil ağ çözümleri geliştirmek için kullanılabilir.

Masaüstü bilgisayarlara yönelik bağımsız antivirüs geliştirme.

Kaspersky Anti-Virus SDK, en yaygın olarak kullanılan işletim sistemleri (ör. Microsoft Windows, FreeBSD, Linux vb.) ve donanım platformlarıyla (ARM dahil) uyumludur, ­olağanüstü ölçeklenebilirlik sunar, çok çeşitli küçük ve orta ölçekli işletmenin yanı sıra kurumsal sınıf ürünleri ve abonelik tabanlı hizmetleri destekler.

Bize Ulaşın

Daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bu iletişim formunu doldurun ve KAV SDK hakkında daha fazla bilgi almak istediğinizi belirtin. Temsilcimiz kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir.