Ana içeriğe atlayın

Entegre Edilmiş Teknoloji Çözümleri

Kaspersky Lab teknolojileri, üçüncü taraf donanım ve yazılım güvenliği ürünleri ve hizmetlerine entegrasyon için sunulur. Tüm çözümler, profesyonel teknolojik iş ortaklığı desteğine sahiptir.
Kaspersky®
Anti-Virus SDK
Kaspersky Anti-Virus SDK v.8, Kaspersky Anti-Virus motorunun üçüncü taraf donanım veya yazılım ürünlerine entegre olmasını sağlayan bir geliştirme kitaplıkları setidir. Kaspersky Lab'in ödüllü kötü amaçlı yazılımdan koruma teknolojisi, benzersiz güvenilirlik ve çok yönlülükle SDK v.8'e güç verir.
Kaspersky®
Scan Engine
Kaspersky Scan Engine, hemen her uygulama ile entegre olan üst düzey tehdit önleme çözümü sunar.
Kaspersky®
SafeStream ll
Kaspersky SafeStream II, donanım şablonu eşleşen motorlarla birlikte kullanmak için 1. seviye kötü amaçlı yazılımdan koruma akışı tarama teknolojisidir. Bu teknoloji, en yaygın tehditlere odaklanır, son derece yüksek performans sunar ve en uygun koruma kapsamı sağlar.
Kaspersky®
Anti-Spam SDK
Kaspersky Anti-Spam Yazılım Geliştirme Kiti (KAS SDK), spam ve kimlik avına karşı koruma sunan ve yeni spam saldırılarına anında reaksiyon sağlayan insan analiziyle birlikte en son otomatikleştirilmiş Anti Spam teknolojilerinin birleşimidir.
Kaspersky®
Online File Reputation
İşletmenizi korumak ve yasal ve kötü amaçlı dosyaları anında sınıflandırıp analiz edebilecek hale gelerek işletmenizin daha verimli çalışmasını sağlamak için Kaspersky Lab'in benzersiz deneyiminden ve yüksek teknoloji çözümlerinden yararlanın.
Kaspersky®
Mobile Security SDK
Kaspersky Mobile Security SDK EMM tedarikçilerine, uygulama geliştiricilere, telekom şirketlerine ve finansal hizmet ile teletıp sağlayıcılara yönelik bilinen ve büyümekte olan tehditlere karşı mobil cihazların korunmasını sağlar.
Kaspersky®
Web Filter
Kaspersky Web Filtering SDK, kullanıcıları kimlik avı, kötü amaçlı web siteleri ve uygunsuz içerikten (masaüstü/mobil uygulamalar, ağ filtreleme yazılımı ve ağ geçitleri dahil) korumak için üçüncü taraf çözümleri ve hizmetleri sağlar.
Kaspersky®
Anti-Phishing Feeds
Kaspersky Kimlik Avı URL'si Veri Mesajı, iş ortaklarımıza giderek artan karmaşık kimlik avı saldırılarının geniş kapsamlı, yüksek doğrulukta ve güvenilir şekilde algılanmasını sağlayarak onaylanmış kimlik avı URL'lerinin, maskelerin ve IP'lerin gerçek zamanlı güncel mesajlarını sunar.
Kaspersky®
Anti-Virus for UEFI
Kaspersky Anti-Virus for UEFI (KUEFI), rootkitler ve bootkitlere karşı etkili koruma ve güvenli OS yüklenmesini sağlayan EFI BIOS seviyesi uç nokta güvenliğidir.
Kaspersky®
Anti-Botnet Feeds
Kaspersky Anti-Botnet Veri Mesajı, müşterilerinize zarar veren ve işletmenizi kesintiye uğratan kötü amaçlı bootnet'ler hakkında doğru, güvenilir ve uygulanabilir istihbarat sunar.
Kaspersky®
IoT Threat Data Feed
Kaspersky Internet of Things Threat Data Feed, Nesnelerin İnterneti (IoT) ürünlerini ve cihazlarını etkileyen en yeni tehditlerle ilgili güvenilir, detaylı ve sık sık güncellenen istihbarat sunar.
Kaspersky®
Vulnerability Data Feed
Kaspersky Vulnerability Data Feed, siber riskleri azaltmak, araştırmayı ve yanıtı kolaylaştırmak için güvenlik açıkları ve ilgili siber tehdit istihbaratı hakkında veriler sağlayarak güvenlik operasyonlarını hızlandırır.